Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Jaki polecacie necik ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Klycior

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:370
  • GG:
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry
Offline

Napisano 07.08.2010 23:12

Cześć,

Od kilku lat mam przyjemność korzystać z neta z pobliskiej sieci. Sieć ta staje się coraz bardziej popularna i zdobywa nowych klientów. Niestety ale od ostatniego czasu cały czas mam jakieś chwilowe braki dostawy pakietów i jest disconnect. Dlatego też sytuacja ta zmusiła mnie aby zmienić neta na inny, a zależy mi na takim, który działa niezawodnie. Niekoniecznie musi być ping bardzo niski, bardziej zależy mi aby nie było jakiś śmiesznych chwilowych dostaw pakietów. Co polecacie, przeglądając ofertę neti - wygląda dość interesująco ale jak to jest w praktyce ? 20 MB za 69 zł a jakiś haczyk ?
  • +
  • -
  • 0

#2 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 07.08.2010 23:20

Heh TP - 120Mb/s za 149,90 zł na miech :D

#3 -PainKiller-

    Wszechobecny

  • Zbanowany

Reputacja: 66
Pomocny

  • Postów:498
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Kamil
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 07.08.2010 23:35

1. musisz mieć telefon domowy
2. jak masz telefon domowy to masz zapewne w TP
3. wysyłasz prośbe listem (nie mozna mialem) do tp czy netia może wykorzystać łącze TP do dostawy internetu do ciebie to trwa dwa tyg
4. TP odpisze ze jest jakis problem ale da sie roziwac wystarczy ze im cos tam odpiszesz i juz czyli +2tyg
5. potem wysyłasz im to jest +2tyg czyli juz masz 6
6. oK Oni sie zgodzili netia sie zgodziła masz łącze...... :)
7. teraz sie okazuje że łącze jest stare i trzeba zmieniać znowu na TP
8. i kolejne 6 tygodni :)


JA tak przerabiałem to i nie mialem 2 miesiace neta ale teraz przynajmniej mam światłowody także mi idzie mocne łącze i netia nie ma problemu i neostrada :) nie wiem gdzie mieszkasz i czy u ciebie juz sa swiatlowody ale jak nie ma to nie polecam netii ze wzgledu na to ze wlascicielem lini jest TP i to oni maja najwiecej do gadania, oczyiwiscie jest jakas tam ustawa o tym ze chocby nie wiadomo co to muszą udostępnić ale oni to przeciągają ile sie da by cie zniechęcić, jeśli chodzi o jakośc to jest to netia == neostrada to jest wszystko to samo bo to jest zwyczajny ADSL tylko chodzi o cene. Netia ma niższa

pozdro ;)

08 sierpień 2010 - 00:37:
A jak łącze jest stare i netia nie może ci dostarczyc neta o tej prędkości to masz zerwanie umowy bo to są linie TP i netia nie może tam nic robić poprostu musisz znowu wracać do TP oni zrobią to wtedy rezygnujesz i znowu do netii :/ taka zabawa ja już to przerabiałem to jest jakaś masakra, byłem pół roku bez neta przez te wszystkie procedury ale teraz juz mam wyjebane jestem dzieckiem neo i zyje

08 sierpień 2010 - 00:40:
aha ty jestes z tarnowskich gór nie wiem jakie tam nety ale musisz miec na 100% telefon domowy bez tego ci nie dadza neta aha no i zapomniałem dodać że netia nie chce dawać neta jak nie przejdziesz z telefonem TP na telfon netii!!!!! musisz mieć tel w neti i wtedy ci dadza neta no i dopiero jak załatwisz to ze ci TP pozwala linie użyczyć neti heh ok ide spac bo sie zadupcylem

#4 Klycior

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:370
  • GG:
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry
Offline

Napisano 08.08.2010 00:24

Dzięki za informację.
Nie będę wydawał też 150 zł miesięcznie na neta skoro czasem można mniej zapłacić a też mieć coś stabilnego.
A co do światłowodów to przypuszczam że są bo skoro livenet.pl zmienił swoją lokalizację właśnie na Tarnowskie Góry to pewnie jakieś mocne łącze tutaj gdzieś jest. A co do telefonu to posiadam z TP.
  • +
  • -
  • 0

#5 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 08.08.2010 00:34

hehe :D ja nie mam Fona w Domu ^^ bo biorę internet od Brata :D przez połączenie Radiowe ^^

#6 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 08.08.2010 00:39

Wyczerpujący post Pain~~ Ja także miałem tp MIAŁEM rok temu skończyła sie umowa...Już nie mogłem sie doczekać nie z powodu ze dupny net tylko rachunki za wszystko karzą sobie płacić i to mnie dobijało... Tutaj za włączenie neta (opoznienie w rachunkach) tutaj za wyłaczenia fatyga kosztuje. Tutaj jeszcze coś wymyślili sobie... Totalna porażka ;/ Jeżeli chodzi o neta to wiekszych problemów nie miałem na 3 lata padło kilkanaście razy ;] Jak już rok temu skończył sie net to miałem przestuj kilka miesięcy powiedziałem sobie dobra od nowego roku ide do Netii i już sie pożegnałem ponieważ debilni robotnicy którzy robili droge na mojej ulicy "przypadkowo" przecieli mi kabel pod ziemią od puszki TP. Horror... Nikt nie chciał przyznać sie do błedu pisanie prośby do miasta którzy odpiszą za ileś lat...ale o tym że mam przecięty dowiedziałem sie od techników z TP gdy zleciłem podpięcie od nowa kabla TP aby mieć sam telefon z TP z połączeniami wych zablokowanymi i Neta z Netii. Cytat z górnego posta

netia nie chce dawać neta jak nie przejdziesz z telefonem TP na telfon netii!!!!!

. To chyba u ciebie bo mi powiedzieli kiedys ze muszę miec tylko aktywną linie TP. Wracając technicy przyjechali aktywować mi telefon z nowym numerem i powiedzieli: brak sygnału nie da rady tego naprawic z naszej strony musi przyjechać technik który sie zajmuje takimi sprawami. Przyjechał i co ? powiedział tyle co nic... Ze nic nie poradzi..... I tylko gmina może to rozwiązać. Troche mnie denerwuje to że TP ma swoją skrzynke etc ale nie może mi tego zrobić to jest jakies chore. I tak zdecydowałem sie (a raczej ojciec to zrobił) na bezprzewodowy SZAJS jakim jest BlueConnect może i sprawdza sie ze mozna wszedzie z tym latać ale jest to masakrycznie wolne...... Chyba ze jakbym zamieszkał na najwyższym piętrze Pałacu Kultury to bym miał te 7.2mb/s ... A tak to żenada taka i szkoda inwestować w jakies anteny od wawy mieszkam 15km i jest tu punkt Ery ale oni rozkładaja ręce... Dno nad dnem jedynie ratuje Vectra, Astra etc ale to tylko do bloków ;/ tyle albo aż tyle ode mnie.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych