Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Plugin 5n5


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ReVo

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:7
  • GG:
  • Lokalizacja:Żyrardów
Offline

Napisano 01.08.2010 23:20

Witam:)

Poszukuję pluginu który operuje serwerem podczas meczu. Nie chodzi mi o match deluxe. Dokładniej, chciałbym utworzyć serwer który mogli by wypożyczać gracze na mixy. Kiedyś zauważyłem że pewna sieć serwerów miała taką opcję. Mianowicie:
Na serwer wchodzi 5 graczy, no i tam np. ma mirc'u znajdują drugą piątkę. I gdy na serwerze jest 10 graczy serwer automatycznie lub po wpisaniu komendy przez obojętnie którego gracza (np: restarts) restartuje.

Za pomoc serdecznie dziękuję. I mogę zaoferować nagrodę w postaci serwera VT. Umówimy się na ilość slotów i czasu:)
  • +
  • -
  • 0

#2 Morthi

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 24
Życzliwy

  • Postów:91
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Piła
Offline

Napisano 06.08.2010 05:46

rcon_password
rcon exec 3rr.cfg
rcon exec jakis.cfg

po co plugin?
nie uzywa sie amxxa na mixach :P
  • +
  • -
  • 0

#3 ReVo

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:7
  • GG:
  • Lokalizacja:Żyrardów
Offline

Napisano 06.08.2010 09:09

Raczej się nie zrozumieliśmy... Serwer ma być na wypożyczenie... Gdybym miał podawać rcon każdemu kto chce wypożyczyć serwer to wreszcie zabrakłoby mi pomysłów jakie ustalić hasło. Na własnym serwerze bardzo dobrze potrafię posługiwać się rconem bo to sprawa dla przedszkolaka jest:F Chodzi o komendę którą gracze wpisują w say'u. Wtedy wykluczamy użycie konsoli i hasła rcon

Tak więc ponawiam prośbę...

Jest też wersja w której prawa edytowania ustawień serwera i możliwości korzystania z indywidualnie przyznanego hasła rcon otrzymuje gracz który jako pierwszy wejdzie na serwer. Gdy "administrator" tj. gracz który został obdarzony owymi prawami opuści serwer zostaje przywrócona pierwotna konfiguracja.

Użytkownik ReVo edytował ten post 12.08.2010 08:16

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych