Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Runda rozgrzewkowa + dodatki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 feno

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Lokalizacja:Kielce
Offline

Napisano 31.07.2010 19:28

Siemanko.

Jestem tutaj nowy, szczerze mówiąc po prostu nie była mi potrzebna rejestracja do przeglądania Waszego forum, więc proszę o wyrozumiałość i przeniesienie tematu w odpowiedni dział, jeśli ten jest zły.


Potrzebuję rozgrzewki, któa byłaby coś w ten deseń:

- po pierwszej rundzie automatyczny restart,
- wyłączone dane pluginy podczas tej jednej rundy ( w sumie chyba tylko antyrush ),
- 800$,
- zablokowane wszystkie granaty.

To chyba tyle.

Szukałem i przeglądałem różne pluginy dotyczące rozgrzewki i natrafiłem na res po jednej rundzie antyrush off, ale np. nie były zablokowane granaty, itd, itp. Po prostu nie wszystko było, że się tak wyrażę, spełnione. Dlatego zwracam się do Was z tą oto prośbą. Mianowicie: czy mógłby ktoś wykonać dla mnie taki plugin, gdyż nie posiadam w ogóle wiedzy na ten temat lub przerobił jakiś już gotowy na taki, który będzie spełniał moje wymogi?


Wiem, że oczekuję zapewne zbyt wiele, dlatego jestem przygotowany na cięte riposty, jednak każda pomoc będzie mile widziana.

Pozdrawiam,
paczeK
  • +
  • -
  • 0

#2 Gość_brutalny tampon_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 01.08.2010 09:44

Tu masz plugin, który spełnia wszystkie Twoje wymogi Plugin:P Opisałem tam wszystko co potrzebne.
Co do pauzowania np antyrushu to w pliku warmuppro.sma na zaraz na początku edytujesz ta linijkę
new plugin_pauzowany[] = "alt_end_round_sounds.amxx"
w której wklejasz nazwę swojego pluginu który ma zostać spauzowany na czas rozgrzewki.

Użytkownik brutalny tampon edytował ten post 01.08.2010 09:45





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych