Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z publicznym fast download++ za pomoc


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 laku

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 9
Nowy

  • Postów:144
  • Lokalizacja:Janów Lubelski
Offline

Napisano 29.07.2010 16:50

Witam ,

Postanowiłem sobie wgrać na serwer surfa muzyczkę z wygranych TT / CT . Mam fast download więc taka nutka 2 sekundy jedna się ściągnie . Wszystko zrobiłem dobrze . Plugin działa wyśmienicie ale , odpalam csa i wbijam na serwer ściągają się nuty ale widzę , że fast downloadem nie ; / Zrobiłem wszystko tak jak powinno być i nie ściąga się fast downloadem . Jakoś mapy się ściągają w mgnieniu oka tylko te muzczki nie . Oczywiście w cfg serwa jest link fast downloadu , a może to wina folderów bo zrobiłem tak nutki sound/misc/fraguj/1 , 2 ,3 ,4 - nazwy nut i na fast download oczywiście tak samo . Ale plugin chodzi cacy tylko , że fast download nie , robiłem resy serwera nic nie dało , a jeszcze co do tych nutek nie wszystkie grają ; /. Co to może być jaka jest wina fast downloadu , na mapy działa a na muzyczki nie ?
  • +
  • -
  • 0

#2 Gość_brutalny tampon_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 29.07.2010 17:50

Skoro jesteś przekonany, że FD działa (mapy się ściągają) to może zapomniałeś wrzucić je na serwer www na którym masz FD. Na to mi wygląda. Podaj najlepiej więcej danych : server.cfg, i drzewko katalogów z FD.

#3 laku

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 9
Nowy

  • Postów:144
  • Lokalizacja:Janów Lubelski
Offline

Napisano 29.07.2010 19:19

Tutaj screen fast downloada :

Dołączona grafika


a tutaj screen server.cfg :

Dołączona grafika
  • +
  • -
  • 0

#4 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 29.07.2010 19:45

a ta muzyke też masz w cstrike/sound/fraguj na serwerze ??? jak na FD ;>
  • +
  • -
  • 1

#5 Gość_brutalny tampon_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 30.07.2010 08:47

Z tego wygląda, że masz muzykę na FD w folderze fraguj, a jeśli na FTP serwera masz w folderze sound/misc to nie dziwie się że nie pobiera muzyki z FD. Najlepiej wrzuć na FTP i FD tą muze luzem do folderu sound/misc i powinno chulać.

#6 laku

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 9
Nowy

  • Postów:144
  • Lokalizacja:Janów Lubelski
Offline

Napisano 30.07.2010 12:21

No właśnie wbijam teraz na kompa patrze na te folderu i na twoja odpowiedź i myślę coś tu się nie zgadza hehe . Nie ma sound/misc/fraguj w FAST downloadzie i pewnie dla tego nie idzie , zaraz sprwadzam wrzuca się na fast dwonloada . Może to dlatego iź przedwczoraj nie spałem ponad 24 godzin i taki muł ; / . Dziś się wyspałem i od razu lepiej mózg chodzi.Co do folderu luzem ? Wolę mieć w folderze fraguj jako zbiór mp3 z roundsounda + wiele osób lubi sobie taką skróconą wersję nutek dać na smsa ^^ czy coś ;P
  • +
  • -
  • 0

#7 Adminek AMXX.PL

    Admin :)

  • Bot

Reputacja: 156
Profesjonalista

  • Postów:7 488
  • Lokalizacja:AMXX.PL
Offline

Napisano 30.07.2010 14:37

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: ogarniete

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych