Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Inny

TibiaBot NG

Inny

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 volverin3

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:75
  • GG:
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
Offline

Napisano 27.07.2010 22:59

Witam,
Mam problem, którego nie potrafię rozwiązać sam, dlategoż zwróciłem się z pomocą na to forum, bo wielu użytkowników zna się tutaj praktycznie na wszystkim.
Mianowicie, mam problem z Botem Tibia Bot NG. Gram w grę o nazwie Wodbo, chciałbym postawić bota na potworkach, z kórych wypadają senzu i żeby je zbierał.
Problem polega na tym, iż Apple (jabłuszko) w tibii ma takie ID jak senzu i bot automatycznie próbuje zjeść to senzu, co w rezultacie daje 0 senzu z loota, albo i strate jak nie wypadnie żadne :P
Czy jest jakaś opcja edytowania ID tak jak to w tibii auto (zaznaczam, że to słabszy bot i nie zbiera senzu w ogóle), albo wyłączenie opcji automatycznej próbu zjedzenia jakiegokolwiek fooda.

Pozdrawiam, volverin3
  • +
  • -
  • 0

#2 Ryglovsky

    Nowy

  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:8
  • Lokalizacja:Knurów
Offline

Napisano 28.07.2010 03:08

wyłącz wpierdzielanie , fooda.

#3 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 28.07.2010 09:26

Wiesz co to że znamy się prawie na wszystkim to nie upoważnia nas do odpowiadania na takie głupie tematy ja osobiście jestem Wrogiem TIBII jak to ku3k napisał TIBIA TO ZŁO.

Poszukaj sobie lepiej forum o takiej tematyce o jakiej piszesz a nie wyskakujesz tu z TIBIĄ na AMXX.PL tam nawet PAWNA nie ma hahaah ^_- :spadowa:

#4 volverin3

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:75
  • GG:
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
Offline

Napisano 28.07.2010 13:05

@up
To nie do końca tibia, tylko Dragon ball oparty na tibii :PP Trochę was powinna uspokoić myśl, iż gram w to tylko dlatego, że jest o dragon ballu i koledzy mnie namówili. A co do amxx.pl to tutaj jest temat, Inne, pomyślałem, że mogę tu wstawić temat.
@Topic
Jak wyłączyć automatyczne próbowanie zjedzenia wylotanego jedzenia? Albo jak zmieniać ID itemów.

Pozdrawiam, volverin3.

@Off-topic
Co do innych forów tam typy wyzywają ludzi od debili i takich tam, tam nie ma pomocy.
A te forum znam trochę i wiem, że jak ktoś tutaj coś wie na ten temat, to mi pomoże, a nie nawrzuca.
Wielu ludzi pomogło mi tutaj jak utrzymywałem własne serwery, mam nadzieję, że i pomogą w tym problemie.

Pozdrawiam, Michal

Użytkownik volverin3 edytował ten post 28.07.2010 13:06

  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Inny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych