Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[Pomocy] diablo 5.9l+


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 solven

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:12
  • Lokalizacja:Racibórz
Offline

Napisano 19.07.2010 11:38

Mam problem, i to wielki. Kupilem serwer, zrobilem z neigo diablo z podstawowymi klasami, i chcialbym dodac choc jedna nowa klase :) I tu problem. Z jednego poradnika z tego forum nauczylem sie ja "dodac" ale jest zupelnie bez mocy. mozna ja wybrac, ma tam 150hp ale nic nie robi... czytalem tez poradnik o dodawaniu mocy ale nic a nic nie pomogl ;/ tak jak by byl napisany dla tych, ktorzy juz to umia zrobic ;/ moze ktos mi wyjasni na jakims najprostrzym przykladzie, nie wiem, moze np. zeby klasa umiala 2x skoczyc w powietrzu (nie wiem czy to proste, tak mi do glowy wpadlo), albo cos w tym stylu. cos zebym zrozumial. prooosze :) chcialbym chociaz jedna klase zrobic ;P
  • +
  • -
  • 0

#2 Onyke

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 708
Guru

  • Postów:2 178
Offline

Napisano 19.07.2010 12:02

[Tutorial] Dodawanie klas - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
[Tutorial] Latwe dodawanie klas + nowe menu - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
[Tutorial] Dodawnie mocy do klasy. - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
W ostatnim jest wyraznie napisane
Jeśli nie rozumiesz co tu jest napisane to nie pisz że nie rozumiesz a zacznij od czegoś prostszego i zapoznaj się bardziej z PAWN'em.
...
  • +
  • -
  • 2

#3 solven

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:12
  • Lokalizacja:Racibórz
Offline

Napisano 19.07.2010 12:08

pierwszy tutorial rozumiem. drugi, te nowe menu, w sumie mi nie jest potrzebne, bo nie będę dodawal tylu klas zeby bylo wiecej niz 9, ale poczytam. a tego trzeciego wlasnie nie rozumiem.

"zacznij od czegoś prostszego i zapoznaj się bardziej z PAWN'em" Sa tu jakies tutoriale PAWN'a na amxx.pl?
  • +
  • -
  • 0

#4 Apple()

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 129
Zaawansowany

  • Postów:398
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Długość geo. 22.632246 szerokość 51.221584
Offline

Napisano 20.07.2010 09:23

Nie ma czegoś takiego jak "tutoriale pawna". Są kursy, opisy funkcji. Zapoznaj się z if'em, operatorami i pętlami. Jeśli to zrozumiesz - znasz już podstawę PAWN'a. Najlepiej to przeczytaj Symfonie C++ Standard, której nie znajdziesz nigdzie na necie. Kup w księgarni, na allegro. Bardzo miła książka i w jeden dzień ogarnąłem troszkę C++ i więcej PAWN'a :P
  • +
  • -
  • 0

#5 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 20.07.2010 11:41

aha czyli opis petli i instrukcji warunkowej to nie jest tutorial tak :?: dzial tutoriale nie zawiera tutoriali tak :?:

chcesz nauczyc sie pawna analizuj pluginy czytaj tutki tutaj na alliedzie i paru innych stronach + nie sluchaj osob takich jak @up

//ps symfonie w internecie mozna znalezc i to bez problemu
  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#6 Apple()

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 129
Zaawansowany

  • Postów:398
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Długość geo. 22.632246 szerokość 51.221584
Offline

Napisano 20.07.2010 14:19

GoQ, chyba napisałem Ci że Symfoni C++ STANDARD nie znajdziesz. Samą symfonię - a i owszem ale tą późniejszą, nigdzie. Ale kto by chciał uczyć się starego c++?
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych