Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[JB][ZOMBIEPLAGUE4.3]Szukam Pluginów[JB][ZOMBIEPLAGUE4.3]Szukam Pluginów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ACC

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • Lokalizacja:Zabrze
Offline

Napisano 06.07.2010 13:32

Witam..

Szukam Pluginów..

To Tak :

1. Plugin Związany Z Serwerami JailBreak.. Chodzi mi O taki Plugin Który Będzie Zagłuszał TT Żeby Mogli mówić Tylko CT do Wszystkich A TT tylko Między Sobą.. Instalowałem
jailbreak_only_ct_speak.amxx Ale nie działał mi Miałem Błąd..

L 07/06/2010 - 14:26:03: [AMXX] Run time error 10 (plugin "jailbreak_only_ct_speak.amxx") (native "cs_get_user_team") - debug not enabled!
L 07/06/2010 - 14:26:03: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).


2.Plugin Związany jest z Modem ZombieMOd .. A dokładnie Zombie Plague 4.3 .. Szukam Pluginy Który umożliwi mi Stworzenia Klass Dla Ludzi...

Tak Samo Klassy jacy Mają Zombie.. Tylko inne Nazwy .. i żeby NaPrzykłąd się dało wybierać Człowieka Którym Ma więcej Życia a mniej Czegoś..

3.Plugin Związany jest z Modem ZombieMOd .. A dokładnie Zombie Plague 4.3 .. Szukam Pluginu Który Będzie Liczył Exp za Zabicie Zombie Lub Zarażenia Człowieka .. Oczywiście Chodzi mi o Lvl Człowieka i Zombie.. Gra Na Lvl.. Jest Takie coś na Rzezni.. Sory Podałem Przykład.. Może Być Bez Broni na Dany Lvl..

4.Plugin Związany Z JailBreak.. Chciałbym Jakieś Dobry Menu Z Broniami mam jailbreak_ct_weapons.amxx ale oczywiście nie daje Ammo jest tylko jeden Magazynek..

L 07/06/2010 - 14:25:14: [AMXX] Run time error 10 (plugin "jailbreak_ct_weapons.amxx") (native "cs_set_user_bpammo") - debug not enabled!
L 07/06/2010 - 14:25:14: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).


Dziękuje za Pomoć Prosił Bym Wszystko Tylko w .sma Gdyż Nie chce .amxx Bo każdy może Dołożyć Sobie jakaś tam Reklame...proszę o Szybką Pomoc.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych