Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Plugin na freezetime


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 cyber2hot

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:58
Offline

Napisano 22.09.2008 19:00

Poszukuje pluginu (albo opcji jeśli taka istnieje), która pozwoli mi zafreezować (tak jak na początku rundy) jedną z stron np; CT lub TT.
Proszę o odpowiedź. Dziękuje.
  • +
  • -
  • 0

#2 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 23.09.2008 03:50

mp_freezetime "5"


ale to tylko frezuje TT oraz CT :P
  • +
  • -
  • 0

#3 cyber2hot

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:58
Offline

Napisano 23.09.2008 07:40

Ja szukam pluginu, ktory zafreezuje tylko jedna strone... np; CT biega sobie, a TT musi odczekac 5 sekund na poczatku kazdej rundy. Rozumiesz?
  • +
  • -
  • 0

#4 FakeNick

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 52
Pomocny

  • Postów:115
  • GG:
  • Lokalizacja:Słupca
Offline

Napisano 23.09.2008 10:25

Jak znajdę się w domu, to napiszę Ci stosowny plugin. Mam tylko jedno pytanie, a mianowicie, czy to, która strona zostani zafreezowana ma być wybierane losowo? Opisz dokładniej, jak plugin ma działać.
  • +
  • -
  • 0

#5 grankee

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 517
Wszechwiedzący

  • Postów:1 500
  • Lokalizacja:Radom
Offline

Napisano 23.09.2008 10:43

Opisz to bardzo dokładnie.
  • +
  • -
  • 0

#6 cyber2hot

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:58
Offline

Napisano 23.09.2008 13:44

Jak znajdę się w domu, to napiszę Ci stosowny plugin. Mam tylko jedno pytanie, a mianowicie, czy to, która strona zostani zafreezowana ma być wybierane losowo? Opisz dokładniej, jak plugin ma działać.

A więc tak, żeby was uświadomić o co dokładnie chodzi napisze parę słów jakie mam akcje na serwie:

Mam zainstalowanego Zombie Swarm 2.4 (zombie kontra ludzie) i mam problem z raszem Zombie - którzy są szybsi, silniejszy itd. w dodatku zamaskowani za sprawą nocy. Tak więc taktyka CT opiera się na kampie w bazie lub w jej pobliżu - a dojście do jakich kolwiek dobrych dalszych lokacji na mapie można zapomnieć.

Tak więc potrzebuję plugin, który pozwoli mi za freezować stronę TT-Zombie (najlepiej, żebym sam wybierał ile sekund ma trwać freeze), by CT mogło rozbiegnąć się po mapie - i cieszyć się wszystkimi dobrymi pomysłami na dobrą kryjówkę/kampę.


PS: Niech nikt nie pisze, żebym zainstalował plugin anty-rush... jakby ktoś miał "ale", niech zagra ten mod i zrozumie o co mi chodzi :).

Proszę o odpowiedź, z góry thx.
  • +
  • -
  • 0

#7 grankee

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 517
Wszechwiedzący

  • Postów:1 500
  • Lokalizacja:Radom
Offline

Napisano 23.09.2008 13:57

Grałem na tym modzie i mogę Cię zapewnić, że jeśli zoombiego zafreezujesz i CT się rozbiegną to przy odrobinie myślenia CT zoombiak nie będzie miał szans kogokolwiek zarazić.
  • +
  • -
  • 0

#8 cyber2hot

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:58
Offline

Napisano 23.09.2008 15:44

Grałem na tym modzie i mogę Cię zapewnić, że jeśli zoombiego zafreezujesz i CT się rozbiegną to przy odrobinie myślenia CT zoombiak nie będzie miał szans kogokolwiek zarazić.

Widać, że nie grałeś w moda Zombie Swarm 2.4 - tutaj jest walka (TT)Zombie vs Ludzie(CT). Żadnego zarażania itd... zagraj sobie,a jak nie ma czasu znajdź sobie filmik na youtube.pl

Czekam wciąż na odp.
  • +
  • -
  • 0

#9 FakeNick

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 52
Pomocny

  • Postów:115
  • GG:
  • Lokalizacja:Słupca
Offline

Napisano 23.09.2008 17:59

Niestety jest pewien problem, a wynika on z tego, iż zombie mają różną prędkość biegu (chyba) i sam już nie wiem jaką ustawić po freez'ie :).
Może mnie ktoś oświeci (np. autor tematu) ;] ?
  • +
  • -
  • 0

#10 cyber2hot

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:58
Offline

Napisano 23.09.2008 18:51

hmmm według cvarów tego pluginu, zombie biega zawsze standardowo z prędkością 300 (polecenie: zs_speed [liczba]).
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych