Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z mocą dla klasy oraz niewidzialność tylko na nożu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 HollowZangetsu

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 29.06.2010 08:59

Witam

Próbowałem zrobić dwie moce dla klasy według tego Tutoriala: [Tutorial] Dodawnie mocy do klasy. - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
Udało mi się zrobić moc "c_blind", próbowałem też zrobić moc "c_respawn" lecz to już mi nie wyszło.
Próbowałem zrobić to na różne sposoby, m. in.:
Spoiler

Spoiler

Żaden z nich nie zadziałał, więc stąd moja prośba, czy ktoś mógłby wskazać jaki błąd zrobiłem oraz przedstawić poprawny kod?

Drugim moim pytaniem jest jak zrobić, żeby dana klasa po wyciągnięciu noża stała się niewidzialna (coś podobnego do umiejętności ludzi w modzie War3TF)?
Za wszystko z góry dziękuję. Za pomoc dam plusa (oczywiście jeśli będę mógł z racji tej, że jestem tu nowy).
  • +
  • -
  • 0

#2 KariiO

    Super Hero

  • Power User

Reputacja: 396
Wszechpomocny

  • Postów:1 133
  • GG:
  • Imię:Korneliusz
  • Lokalizacja:Cieszyn
Offline

Napisano 29.06.2010 10:44

Witam

Próbowałem zrobić dwie moce dla klasy według tego Tutoriala: [Tutorial] Dodawnie mocy do klasy. - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
Udało mi się zrobić moc "c_blind", próbowałem też zrobić moc "c_respawn" lecz to już mi nie wyszło.
Próbowałem zrobić to na różne sposoby, m. in.:

Spoiler

Spoiler

Żaden z nich nie zadziałał, więc stąd moja prośba, czy ktoś mógłby wskazać jaki błąd zrobiłem oraz przedstawić poprawny kod?

Drugim moim pytaniem jest jak zrobić, żeby dana klasa po wyciągnięciu noża stała się niewidzialna (coś podobnego do umiejętności ludzi w modzie War3TF)?
Za wszystko z góry dziękuję. Za pomoc dam plusa (oczywiście jeśli będę mógł z racji tej, że jestem tu nowy).

Ładowanie niewidzialności na nożu + zmniejszony czas ładowania...
  • +
  • -
  • 0

#3 HollowZangetsu

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 29.06.2010 10:56

Najpierw chciałbym dodać że problem z respawnem już załatwiłem.

Ładowanie niewidzialności na nożu + zmniejszony czas ładowania...

Tak to bym potrafił, ale nie chcę korzystać z tej opcji bo zamierzałem dać inną moc na naładowanym nożu. Podałem przykład rasy ludzi na War3FT, na każdej broni mają inny render, na nożu widać ich najmniej.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych