Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Dwa pluginy do noży i HP


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 aso

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:11
  • Lokalizacja: / dev / null
Offline

Napisano 27.06.2010 01:42

Witam,
Szukam trzech pluginów:
* Gdy zostaje 2 playerów na mapie, odtwarza się dana muzyczka, a gdy jest koniec rundy natychmiast się wyłącza. Samo odtworzenie to nie problem, ale jak zatrzymać muzyczkę? Dodam że nie szukam pluginu do noży na dwóch graczy (już ten mam), ale chciałbym muzyczkę w momencie gdy 2 playerów zostanie
* Gdy gracz będzie miał 4HP przez dłużej niż sekundę, to aby odtworzył się pliczek MP3
Dodatkowo bym chciał jeszcze do noży - rozgrzewka, ale tylko gdy na serwerze jest więcej niż 4 osoby. Do tej pory nie znalazłem działającej Knife Round z muzyką.

Prosiłbym o pomoc ;)

PS. Lekki OT, ale słyszałem że można pisać skrypty do AMXX-a w C++. Gdzie znajdę do tego tutorial? C++ Znam dość dobrze, a języka skryptowania AMXX - prawie w ogóle...
  • +
  • -
  • 0

#2 Whitehouse

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 50
Pomocny

  • Postów:106
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 27.06.2010 09:21

PS. Lekki OT, ale słyszałem że można pisać skrypty do AMXX-a w C++. Gdzie znajdę do tego tutorial? C++ Znam dość dobrze, a języka skryptowania AMXX - prawie w ogóle...


Nieoficjalny polski support AMX Mod X -> Scripting
Na początek polecam forum Tutoriale.
  • +
  • -
  • 0
"Man with a Movie Camera"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych