Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Dodanie expa.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yaky

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:132
  • Lokalizacja:Festung Breslau
Offline

Napisano 22.06.2010 19:58

pm_givepoke <nick |="" @TEAM="" |="" @ALL=""> <nazwa pokemona=""> [level] - danie pokemona graczowi
pm_setpoke <nick |="" @TEAM="" |="" @ALL=""> <nazwa pokemona=""> - tymczasowe danie mocy pokemonowi
pm_takepoke <nick |="" @TEAM="" |="" @ALL=""> <pokemon |="" @ALL="" |="" @#="" |="" @C=""> - ustaw pokemony z dala od graczy
pm_morph <nick |="" @TEAM="" |="" @ALL=""> <pokemon |="" @ALL="" |="" @#="" |="" @C=""> <nowy pokemon=""> - zastępuję pokemona nowym
pm_givexp <nick |="" @TEAM="" |="" @ALL=""> <pokemon |="" @ALL="" |="" @#="" |="" @C=""> <ilość> - danie XP pokemonowi
pm_setxp <nick |="" @TEAM="" |="" @ALL=""> <pokemon |="" @ALL="" |="" @#="" |="" @C=""> <ilość> - ustawienie XP pokemonowi
pm_addrank <nick |="" @TEAM="" |="" @ALL=""> <ilość> - danie punktów ranku graczowi
pm_setrank <nick |="" @TEAM="" |="" @ALL=""> <ilość> - ustawienie punktów ranku dla gracza
pm_setlevel/pm_setlvl <nick |="" @TEAM="" |="" @ALL=""> <pokemon |="" @ALL="" |="" @#="" |="" @C=""> <level> - ustawienie levelu dla pokemona
pm_giveitem <nick |="" @TEAM="" |="" @ALL=""> <nazwa itemu=""> [ilość] - danie graczowi przedmiot
pm_debugger <nick |="" 0=""> - kto odbiera komunikaty debugowania
pm_help - pokazywanie pomocy - komendy admina
pm_cvar <cvar> [nowa wartość] - zobacz/zmien wartość cvary pokemodu
pm_enable <pokemon |="" @ALL=""> [dodatkowy pokemon] - włączenie używania pokemona
pm_tempenable <pokemon |="" @ALL=""> [dodatkowy pokemon] - tymczasowe włączenie używania pokemona
pm_disable <pokemon |="" @ALL=""> [dodatkowy pokemon] - wyłącz używanie pokemona
pm_tempdisable <pokemon |="" @ALL=""> [dodatkowy pokemon] - wyłączenie tymczasowego używania pokemona
pm_pokemart <nazwa pokemona="" |="" nazwa="" itemu=""> <cena> - zmiana itemów w Pokemart
pm_safari <nazwa pokemona=""> <level> - zamiana na pokemona w Safari
pm_reset <plik> - resetowanie pliku PokeModa
pm_loadconfig - ładowanie konfingu PokeModa
pm_erasexp - wyczyszczenie całego/wszystkim XP


Do cvars dodałem "pm_givexp ", konsola niby czyta tę komendę, jednak exp nie zostaje dodany. Niezbyt rozumiem o co chodzi z tą dalszą częścią komendy "<nick |="" @TEAM="" |="" @ALL=""> <pokemon |="" @ALL="" |="" @#="" |="" @C=""> <ilość>" Wpisuję nick, nazwe pokemona oraz ile exp ma zostać dodane, ale o co chodzi z tym @# itd. nie mam pojęcia.
  • +
  • -
  • 0

#2 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 22.06.2010 20:32

to są informacje dla ciebie :]


pm_givexp <nick> <nazwa poka> <ilość>
chyba coś takiego ;]

#3 Yaky

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:132
  • Lokalizacja:Festung Breslau
Offline

Napisano 22.06.2010 22:12

Próbowałem już wszystkiego, wyskakuje coś takiego: [PokeMod] Usage: pm_givexp <nick | @TEAM | @ALL> <pokemon | @ALL | @#> <amount>
  • +
  • -
  • 0

#4 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 22.06.2010 22:36

pm_givexp <nick kolesia> <nazwa poka> <amount> tak spróbuj

#5 Yaky

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:132
  • Lokalizacja:Festung Breslau
Offline

Napisano 22.06.2010 22:46

Amount to znaczy ilość, liczba, kwota, więc tak raczej nie będzie. Tam trzeba wpisać ile expa chcemy dodać.
Wpisywałem nawet tak - pm_givexp <nick kolesia> <nazwa poka> <ile expa> - i dalej nic.
  • +
  • -
  • 0

#6 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 22.06.2010 23:14

Amount to znaczy ilość, liczba, kwota, więc tak raczej nie będzie. Tam trzeba wpisać ile expa chcemy dodać.
Wpisywałem nawet tak - pm_givexp <nick kolesia> <nazwa poka> <ile expa> - i dalej nic.


To ja wiem że tam ma być ilość expa tylko sam tak podałeś :mur:

Poszukaj po googlach bo mnie już się pomysły wykończyły

#7 Antek

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • GG:
  • Lokalizacja:cieszyn
Offline

Napisano 27.06.2010 21:14

pm_givexp <nazwa gracza> <nazwa pokemona> <ilosc xp do dodania>
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych