Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Problem z colorchat (native "vformat")


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Aik_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 19.06.2010 13:44

Witam
mam taki problem że plugin raz chodzi raz nie, zazwyczaj po wgraniu od nowa amx i pluginu wszystko ładnie chodzi, ale jak jak coś zmieniam w plikach i je później podmienię zaczyna wywalać następujące błędy w logach po czym znów muszę reinstalować żeby chodziło i tak w kółko
L 06/19/2010 - 14:26:06: [AMXX] Displaying debug trace (plugin "warcraft3FT.amxx")
L 06/19/2010 - 14:26:06: [AMXX] Run time error 14: native not found (native "vformat")
L 06/19/2010 - 14:26:06: [AMXX]    [0] colorchat.inc::ColorChat (line 37)
L 06/19/2010 - 14:26:06: [AMXX]    [1] cstrike.inl::on_PlayerAction (line 234)
błąd w cstrike.inl wskazuje dokładnie na ColorChat(...), czyli problem leży w colorchat albo i wcześniej

może ktoś będzie umiał pomóc, bo nie chce mi się co chwila reinstalować tego po każdej zmianie

Użytkownik Aik edytował ten post 19.06.2010 13:45


#2 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 21.06.2010 14:46

:D a dodałeś #include <colorchat> na samą górę pluginu ?

#3 Gość_Aik_*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 05.07.2010 15:16

Tak oczywiście, dodałem na górze, do folderu z innymi inc, działa wszystko normalnie, ale czasem jak podmienię pliki z versją moda (bo coś zmodyfikowałem) to wywala w logach ten oto błąd i wtedy muszę reinstall amx'a żeby normalnie chodziło.

Ps. problem raczej nie leży w modzie bo na jednym serwerze chodzi, podczas gdy na 2 wywala taki błąd, czasem sytuacja się odwraca, czasem na 2 chodzi a na tym 1 nie, amx w ver. 1.8.1

Użytkownik Aik edytował ten post 05.07.2010 15:23


#4 Siemir

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 113
Zaawansowany

  • Postów:204
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:nie znana
Offline

Napisano 05.07.2010 19:18

Dosyć jasno napisane - nie znaleziono natywu "vformat", na którejś z podanych linii jest literówka, zamień na "format".
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych