Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Round Sound Problem..znowu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 WroB3L

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
Offline

Napisano 18.09.2008 15:06

Witam, mam problem z muzyką na koniec rundy. Szukałem tematu w ktorym by była odp na moj problem, ale nie znalazlem.
Więc tak:
Wszystko wgrałem jak nalezy, nazwy plików muzycznych dokładnie takie same jak tych w pliku .sma i .amxx (Kompilowany .amxx przez stronke). Żadnego błędu w logach nie ma, tylko gdy jak przykładowo TT wygra rundę, nie słychać muzyki.

Problem 2
Ultimate_sound więc tak jak wyżej wszystko dobrze wgrane, pliki są i gdy walne komuś/ktoś mi headshot'a nie slychac dzwieku "Headshot!", ani "Multikill" nic nic :/

proszę o pomoc, na pewno dam "Pomógł"

Problem 3
Czego rank, każdy kto wbije ma 1/1 :/ Fragi normalnie sie kumulują wszystkim graczą, a w top 15 jest tylko 1 nick
:?
  • +
  • -
  • 0

#2 choyrack

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 64
Pomocny

  • Postów:369
  • GG:
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 18.09.2008 15:33

Problem 3
Czego rank, każdy kto wbije ma 1/1 :/ Fragi normalnie sie kumulują wszystkim graczą, a w top 15 jest tylko 1 nick

Masz serwer non steam i pewnie naliczanie statystyk po SID. W amxx.cfg zmień
csstats_rank
na 0

Co do roundsounda to tam chyba jest problem jak się wrzuci zamiast wav plik mp3 (albo odwrotnie) i wtedy nie odtwarzał. I ważne jest, żeby pliki były bezpośrednio w folderze misc a nie podfolderze. Ale skoro nazwy są dokładnie taki same jak w sma to powinno działać... Nikomu to nie działa czy tylko u ciebie nie odtwarza?
  • +
  • -
  • 0

#3 WroB3L

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
Offline

Napisano 18.09.2008 15:53

Ok, rank dziala.
A co do twojego pytania...
Wszystkim nie dzialaja te dzwieki:( Jakis help?:(( btw, czy w pliku configs musi byc roundsound.ini?
Wzucilem tak:
*.amxx do plugins
*.sma do scripting
dopisalem w plugins.ini roundsound.amxx
I wlasnie nie dziala.
Moze byscie mi zrobili ten plugin z moimi muzyczkami? Jezeli sie zgodzicie to wysle w next poscie :)
  • +
  • -
  • 0

#4 choyrack

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 64
Pomocny

  • Postów:369
  • GG:
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 19.09.2008 13:44

w pliku configs musi byc roundsound.ini?

Nie w pliku tylko w folderze configs. To zależy jakiego roundsounda używasz, jeśli tego: http://amxx.pl/viewtopic.php?t=187 to musi być ten plik bo inaczej nie wie jakie pliki ma odtwarzać. I najlepiej użyj tego pluginu bo go używam i na 100% działa.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych