Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Pytanie dot. Db mod


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 djpatryk

    Wszechwidzący

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:289
  • Lokalizacja:Zgorzelec
Offline

Napisano 10.06.2010 14:04

Witam. Miałem kiedyś diablo mod z max lvl 400. Potem zrobiłem resa i dałem max lvl 200. Teraz gra bardzo mało ludzi.. Planowałem zrobić znowu resa i dać z powrotem 400, ale popatrzyłem na lajty.pl lub skserv.pl, no i tam jest max 200 lvl i bardzo dużo ludzi. Mam mętlik w głowie, nie wiem co robić.. Co radzicie?

#2 Screeaam...

    ; ooo

  • Zbanowany

Reputacja: 154
Profesjonalista

  • Postów:1 012
  • Lokalizacja:Sosnowiec
Offline

Napisano 10.06.2010 14:07

Bo lajty lub ktos inny maja dobre klasy, itemy i atmosfere, od lvli to nie zalezy.

#3 djpatryk

    Wszechwidzący

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:289
  • Lokalizacja:Zgorzelec
Offline

Napisano 10.06.2010 14:29

Ja również mam 30 nowych itemów oraz 2 nowe klasy

#4 ZiuTeK

    Wszechwiedzący

  • Użytkownik

Reputacja: 135
Zaawansowany

  • Postów:507
  • Lokalizacja:inąd
Offline

Napisano 10.06.2010 20:59

Oj nie porownoj swojego serwra do lajtow.
To czy beda ci grali gracze na serwerze zalezy od bardzo wielu czynikow.
Od tego jak czesto serwer sie crashuje i jest offline, od tego jakie rzeczy masz na serwerze, od tego jak dlugo juz serwer widnieje w wyszukiwarkach na tym samym IP, od tego jakich tam masz adminow i jak reagujesz na prosby graczy, od tego czy admini i gracze maja mikrofony i jaka jest atmosfera, od tego czy masz zalatane jakies bugi, od tego czy na serwerze graja cziterzy i jak czesto i skutecznie odstraszaja graczy, od tego jak latwo jest wbijac levele i jakie dodatkowe atrakcje dasz na serwer, od tego jaka jest pora roku i ilu ludzi siedzi w domu, od tego czy reklamowales serwer na roznych stronach/serwerach/serwisach, od tego czy masz kilku stalych bywalcow ktorzy siedza na serwerze dzien i noc i pomagaja go rozkrecic i moze jeszcze jakies inne rzeczy o ktorych nie wspomnialem.
  • +
  • -
  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych