Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

players models problemblagam o pomoc


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 bagburga2

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:5
  • Lokalizacja:Olsztyn
Offline

Napisano 08.06.2010 19:07

http://amxx.pl/post-...modelsamxx.html
"Players Models 1.3.0


Jest to najnowsza wersja pluginu do zmieniania skinów (modeli) gracza.


Instalacja standardowa Instalacja Pluginów AMXX - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
Plik players_models.ini do addons/amxmodx/configs/


Plik players_models.ini

Cytat
// zamien domyslny skin
"domyslnanazwa" "nowanazwa"

// ustaw skin na SeamID albo dla botów
"STEAM_0:1:23456789" "terrorist_model" "ct_model"
"BOT" "terrorist_model" "ct_model"


Przykład:
Cytat
// zamien domyslny skin
"sas" "batman"
"gign" "terminator"

// ustaw skin na SeamID albo dla botów
"STEAM_0:1:23456789" "batman" "terminator"
"BOT" "batman" "terminator" "

Mniej więcej to rozumiem tylko jest mały problem.
Ściągnąłem z fps banana niezłą paczkę skinów dla tt i ct.Nie mogę dać linka bo aktualnie fps leży ale jest pod skins/cs/ctttpaks/convertedstalkerplayers cos takiego.Skiny zmieniają wygląd tt i ct na postacie z gry S.T.A.L.K.E.R.(11mb)http://www.fpsbanana.com/skins/59933


1.No i tutaj jest cos o zamianie nazwy czyli jak wrzucam do folderu models/players/arctic/arctic2.mdl wo w ini wpisuję "arctc" "arctic2" i będzie działać?
2.Chcę żeby wszyscy,którzy wejdą na serwer mieli nowe skiny na sobie cały czas.
3.przy każdym pliku tu jest np arctic.mdl i jest arcticT.mdl tak samo sas.mdl i sasT.mdl-co zrobić z tymi plikami z T i jak to zapisać?
4.Czy może znacie jakis nowy prosty i niezawodny plugin do podmieniania konkretnie skinow postaci tt i ct to proszę mi podać nazwę.
Proszę o pomoc,gdyż nowe skiny mi nie działają.
Próbowałem wczeniej użyć ghw weapon replacement,ale on podmienia tylko bronie i dźwięki.
Pozdrawiam

Użytkownik bagburga2 edytował ten post 08.06.2010 19:10

  • +
  • -
  • 0

#2 Ojciec Dyrektor

    papa smerf.

  • Przyjaciel

Reputacja: 477
Wszechobecny

  • Postów:3 035
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Rabka-Zdrój
Offline

Napisano 08.06.2010 19:14

ghw weapon replacement - podmienia modele w 100% , ponieważ na swoim serwerze tym podmieniałem i śmiga ;]

"models/players/arctic" "models/twojfolder/arctic/arcitc.mdl"

tak to powinno wygladac :)
  • +
  • -
  • 0

#3 bagburga2

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:5
  • Lokalizacja:Olsztyn
Offline

Napisano 08.06.2010 19:26

ghw weapon replacement - podmienia modele w 100% , ponieważ na swoim serwerze tym podmieniałem i śmiga ;]

"models/players/arctic" "models/twojfolder/arctic/arcitc.mdl"

tak to powinno wygladac :)

już tak robiłem-modele się ciągają ale nie ma ich na serwerze w sensie ciągle są stare a w logu jest :

GHW_Weapon_Replacement.amxx] File Inexistent: "models/shield/v_knife2.mdl" (Line 11 of new_weapons.ini)
L 06/08/2010 - 16:23:37: [GHW_Weapon_Replacement.amxx] Model type(p_ / v_ / w_) unknown for model: "models/player/arctic/arctic2.mdl" (Line 55 of new_weapons.ini)
L 06/08/2010 - 16:23:37: [GHW_Weapon_Replacement.amxx] Model type(p_ / v_ / w_) unknown for model: "models/player/arctic/arcticT2.mdl" (Line 56 of new_weapons.ini)
L 06/08/2010 - 16:23:37: [GHW_Weapon_Replacement.amxx] Model type(p_ / v_ / w_) unknown for model: "models/player/gign/gign2.mdl" (Line 57 of new_weapons.ini)
L 06/08/2010 - 16:23:37: [GHW_Weapon_Replacement.amxx] Model type(p_ / v_ / w_) unknown for model: "models/player/gign/gignT2.mdl" (Line 58 of new_weapons.ini)
L 06/08/2010 - 16:23:37: [GHW_Weapon_Replacement.amxx] Model type(p_ / v_ / w_) unknown for model: "models/player/gsg9/gsg92.mdl" (Line 59 of new_weapons.ini)
L 06/08/2010 - 16:23:37: [GHW_Weapon_Replacement.amxx] Model type(p_ / v_ / w_) unknown for model: "models/player/gsg9/gsg9T2.mdl" (Line 60 of new_weapons.ini)
L 06/08/2010 - 16:23:37: [GHW_Weapon_Replacement.amxx] Model type(p_ / v_ / w_) unknown for model: "models/player/guerilla/guerilla2.mdl" (Line 61 of new_weapons.ini)
L 06/08/2010 - 16:23:37: [GHW_Weapon_Replacement.amxx] Model type(p_ / v_ / w_) unknown for model: "models/player/guerilla/guerillaT2.mdl" (Line 62 of new_weapons.ini)
L 06/08/2010 - 16:23:37: [GHW_Weapon_Replacement.amxx] Model type(p_ / v_ / w_) unknown for model: "models/player/leet/leet2.mdl" (Line 63 of new_weapons.ini)
L 06/08/2010 - 16:23:37: [GHW_Weapon_Replacement.amxx] Model type(p_ / v_ / w_) unknown for model: "models/player/leet/leetT2.mdl" (Line 64 of new_weapons.ini)
L 06/08/2010 - 16:23:37: [GHW_Weapon_Replacement.amxx] Model type(p_ / v_ / w_) unknown for model: "models/player/sas/sas2.mdl" (Line 65 of new_weapons.ini)
L 06/08/2010 - 16:23:37: [GHW_Weapon_Replacement.amxx] Model type(p_ / v_ / w_) unknown for model: "models/player/sas/sasT2.mdl" (Line 66 of new_weapons.ini)
L 06/08/2010 - 16:23:37: [GHW_Weapon_Replacement.amxx] Model type(p_ / v_ / w_) unknown for model: "models/player/terror/terror2.mdl" (Line 67 of new_weapons.ini)
L 06/08/2010 - 16:23:37: [GHW_Weapon_Replacement.amxx] Model type(p_ / v_ / w_) unknown for model: "models/player/terror/terrorT2.mdl" (Line 68 of new_weapons.ini)
L 06/08/2010 - 16:23:37: [GHW_Weapon_Replacement.amxx] Model type(p_ / v_ / w_) unknown for model: "models/player/urban/urban2.mdl" (Line 69 of new_weapons.ini)
L 06/08/2010 - 16:23:37: [GHW_Weapon_Replacement.amxx] Model type(p_ / v_ / w_) unknown for model: "models/player/urban/urbanT2.mdl" (Line 70 of new_weapons.ini)
L 06/08/2010 - 16:23:37: [GHW_Weapon_Replacement.amxx] Model type(p_ / v_ / w_) unknown for model: "models/player/vip/vip2.mdl" (Line 71 of new_weapons.ini)

taj jak mówiłem tu są też pliki articT sasT i nie wiem do czego służą co z nimi zrobić i jak to zapisac wtedy :(

Użytkownik bagburga2 edytował ten post 08.06.2010 19:27

  • +
  • -
  • 0

#4 Ojciec Dyrektor

    papa smerf.

  • Przyjaciel

Reputacja: 477
Wszechobecny

  • Postów:3 035
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Rabka-Zdrój
Offline

Napisano 08.06.2010 19:34

na pewno sie tak modele nazywaja?

vip2.mdl



spróbój to:
********
  • +
  • -
  • -1

#5 bagburga2

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:5
  • Lokalizacja:Olsztyn
Offline

Napisano 08.06.2010 19:41

na pewno sie tak modele nazywaja?

vip2.mdl



spróbój to:
*********

widziałem to ale chodzi mi o odpowiedz na pytanie a nie wiecej problemow za trudny ten kod.Konkretnie chodzi mi co zrobioc z plikami z literą T i jak to zapisać a pliki nazwalem np artic2 zeby nie zamieniac ich z z standardowymi jak wrzucalem do ftp ale to raczej nei ma znaczenia.
  • +
  • -
  • 0

#6 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 08.06.2010 19:58

yyy powiedz mi jedno dlaczego używasz GHW_Weapon_Replacement.amxx do zmieniana modeli gracza jak sam podawałeś o-O Players Models ?

Po 2 jak chcesz sobie podmienić model to nie jest takie trudne

stary i nowy model
"models/player/sas/sas.mdla" "models/player/sas_new/sas_new.mdl"

Nowy model ma mieć całkiem inną nazwę i folder ma się zwać jak model

#7 Ojciec Dyrektor

    papa smerf.

  • Przyjaciel

Reputacja: 477
Wszechobecny

  • Postów:3 035
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Rabka-Zdrój
Offline

Napisano 08.06.2010 20:06

to samo mu napisałem ale nie zrozumiał..
  • +
  • -
  • 0

#8 bagburga2

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:5
  • Lokalizacja:Olsztyn
Offline

Napisano 08.06.2010 20:47

yyy powiedz mi jedno dlaczego używasz GHW_Weapon_Replacement.amxx do zmieniana modeli gracza jak sam podawałeś o-O Players Models ?

Po 2 jak chcesz sobie podmienić model to nie jest takie trudne

stary i nowy model

"models/player/sas/sas.mdla" "models/player/sas_new/sas_new.mdl"

Nowy model ma mieć całkiem inną nazwę i folder ma się zwać jak model


Ile razy mam pisać czy wy nie macie okularów zasponsorować wam,bo już nie wytrzymuję .TAM NIE MA TYLKO PLIKU ARTIC.MDL JEST JESZCZE PLIK ARTICT.MDL,I ANALOGICZNIE dO KAZDEJ POSTACI!Do czego służy plik articT,sasT,gsgsT.mdl jak i gdzie je wrzucić i jak je dopisać czy to jest trudne do zrozumienia?...
  • +
  • -
  • 0

#9 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 08.06.2010 22:36

Proszę się nie drzeć nikt tutaj nie jest głuchy!

Co do modeli dwu plikowych nic nie poradzisz :D szukaj innych ^^

#10 bagburga2

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:5
  • Lokalizacja:Olsztyn
Offline

Napisano 10.06.2010 06:12

2 modele moga byc już sobie poradziem z zapisem,leszcze jesteście a nie spece od amxx....Temat do zamknięcia.
  • +
  • -
  • -1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych