Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Mój serwer/amx/pierwszy raz


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Chicken

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:65
  • GG:
  • Lokalizacja:kajś
Offline

Napisano 28.05.2010 21:03

Witam.

Chcę zrobić dla mnei i dla moich kumpli serwer. Wszystko umiem tylko potrzebuję od was fajnej paczki GOTOWEJ AMX Do sciągnięcia, najlepiej link do tematu. DO tego chciałbym mieć spadochron na serwerze i jesczze jakieś soundy itp itd. Macie jakieś propozycje??

Acha, ja chciałbym TeamPlay ;) Może być z duelknife itp, bo to i tak z kumplami :)

Jak dodać własne, krótkie muzyczki na poczatku rundy? Wiecie o co mi chodzi

Po drugie. Jak mogę administratować mój serwer?? Jakoś do konsoli się logować i komendami? Chciałbym to umieć. Jest jakiś poradnik ?
Z góry thx, jak ktoś chciałby mi pomóc to proszę też można pisać na gadu: 11259027

PS: sory za błędy, pisałęm szybko bo brat chce wejsć ^^
  • +
  • -
  • 0

#2 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 28.05.2010 22:26

Tak z ciekawości...

Wszystko umiem tylko potrzebuję od was fajnej paczki

co to ma znaczyć skoro później wymieniasz wszystko wskazując na to że nic nie umiesz ?

Proponuje zapoznać się z działami Pluginy, Artykuły i Gotowe Paczki.
  • +
  • -
  • 1

#3 .::PhaNtoMaS::.

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:168
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 28.05.2010 22:51

Witam.

Chcę zrobić dla mnei i dla moich kumpli serwer. Wszystko umiem tylko potrzebuję od was fajnej paczki GOTOWEJ AMX Do sciągnięcia, najlepiej link do tematu. DO tego chciałbym mieć spadochron na serwerze i jesczze jakieś soundy itp itd. Macie jakieś propozycje??

Acha, ja chciałbym TeamPlay ;) Może być z duelknife itp, bo to i tak z kumplami :)

Jak dodać własne, krótkie muzyczki na poczatku rundy? Wiecie o co mi chodzi

Po drugie. Jak mogę administratować mój serwer?? Jakoś do konsoli się logować i komendami? Chciałbym to umieć. Jest jakiś poradnik ?
Z góry thx, jak ktoś chciałby mi pomóc to proszę też można pisać na gadu: 11259027

PS: sory za błędy, pisałęm szybko bo brat chce wejsć ^^

Widzę, że raczej nie chcesz TeamPlay'a bo TP nie może mieć ani muzyczki, ani duelknife raczej te pluginy to FFA i 4 FUN :) może w 10 % tp.. Taka moja uwaga, że TP to raczej to nie będzie tylko FFA+4FUN :) i jak chcesz to wejdź w paczki ffa oraz 4 fun i pozbieraj pluginy, wystarczy, że jak Ci się jakiś nie będzie podobać wykasujesz z plugins.ini i już go nie będzie.

To tak jak serwer chcesz mieć i nie wiesz kompletnie nic nawet jak dodać admina albo podstaw tzn. nawet zbanowanie kogoś to myślę, że raczej się nie bierz do tego ( taka moja uwaga :P ) A teraz na temat
poradników to masz ich miliony w googlach, ale widzę, że nie umiesz poszukać dlatego proszę :

Paczki AMXX : Nieoficjalny polski support AMX Mod X -> Gotowe paczki AMXX
Muzyczka+noże na początku rundy : Auto - Restart By PEREF - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
Automatic Knife Duel : Automatic knife duel - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
Spadochron TU : Spadochron - Nieoficjalny polski support AMX Mod X albo Spadochron (parachute) - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
AMXX dla zielonych : Amxmodmenu - Dla Zielonych - Nieoficjalny polski support AMX Mod X

Reszte poradników, artykułów możesz znaleźć tutaj : Lista Artykułów i Instrukcji - Nieoficjalny polski support AMX Mod X oraz Nieoficjalny polski support AMX Mod X -> Artykuły i Instrukcje

Albo gdy chcesz się dowiedzieć konkretnych rzeczy załóż temat w odpowiednim dziale gdy nie znajdziesz ani na forum ani w googlach!
  • +
  • -
  • 1

#4 Chicken

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:65
  • GG:
  • Lokalizacja:kajś
Offline

Napisano 29.05.2010 09:06

Elo

Robię właśnie z tym spadochronem, ale nie wiem gdzie mam wrzucić te linijki command i cvars? Gdzie je mam przekopiować zeby dzialalo?
  • +
  • -
  • 0

#5 Ojciec Dyrektor

    papa smerf.

  • Przyjaciel

Reputacja: 477
Wszechobecny

  • Postów:3 035
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Rabka-Zdrój
Offline

Napisano 29.05.2010 10:29

cvary w cstrike=>addons=>amxmodx=>configs=>amxx.cfg dopisujesz na koncu.
  • +
  • -
  • 0

#6 Lukasz5

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 280
Wszechwidzący

  • Postów:1 414
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:C: / WINDOWS
Offline

Napisano 30.05.2010 08:50

Komendy wpisujesz np.: w trakcie gry przez console... ;)
  • +
  • -
  • 0

#7 Chicken

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:65
  • GG:
  • Lokalizacja:kajś
Offline

Napisano 31.05.2010 12:53

Witam znów

Nie wiem co się dzieje. Pobrałem raz jednego amx'a paczke wklejilem DZIALA!, póżniej szukalem innego bo mi sie nie podobal no i ten juz NIE DZIAŁAŁ! Teraz każdy jaki dodam, czy to TP czy 4FUN to nie dzialją. Zrzucilem na nowo Cs'a ale to nic nie dalo ;/ Co moze byc przyczyna??
  • +
  • -
  • 0

#8 Hodana

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:47
  • Lokalizacja:Zatyki(Olecko), Elbląg
Offline

Napisano 31.05.2010 13:00

A jak zrzuciłeś?
Robiłeś reinstal AMXX?
  • +
  • -
  • 0

#9 Chicken

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:65
  • GG:
  • Lokalizacja:kajś
Offline

Napisano 31.05.2010 17:30

No jak na nowo cs'a wgrałem i skopiowałem cały adons, podmienlo sie i dalej nei dziala. Wchodze na serwer no i nie ma nic
  • +
  • -
  • 0

#10 Abes Mapper

    Repulsion Gel

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 017
Godlike

  • Postów:7 356
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Sulejówek
Offline

Napisano 31.05.2010 18:04

A liblist.gam ?
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych