Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z Antirusherami i Vip Pluginsj/w, myślę, że nie jest to trudne


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 .::PhaNtoMaS::.

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:168
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 23.05.2010 01:49

Witam

Mam 2 problemy najpierw 1 :P
Otóż zainstalowałem 2 antirushery, gramy 3 vs 3 ( plugin działa od 2 osób.. ) i cały czas runda się zaczyna i RASH - OFF.. na każdej mapie np. de_kabul lub inferno. Moduły odblokowałem tzn. fun, cstrike, engine i fakemeta i nie wiem co robić ( zainstalowałem 2.6 + graniczne linie i nie działał, ten 1 też nie. Mógłby mi ktoś powiedzieć co jeszcze mogę zrobić i którą wersja jest najstabilniejsza i wam działa i od 2 vs 2 zaczyna działać ( oczywiście np. 1 vs 1 też.. ale max. 2 vs 2 bo mam serw TP.. )

2. Vip Plugin'y, otóż

Vip plugin 2.0a buguje pake ale no dobra powiem vip'om żeby uważali na nią i może być lecz niestety są 2 problemy z nim :

a ) Jak daje komuś ADMINA nie Vipa to daje mu flagi takie : "cdefghijklmnopqrstu" i ku mojemu zdziwieniu oni mają vipa.., ( kupili tylko adma, dałem im adma i mają vipa+adma.. )
b ) AWP jest tylko dla vipów, i nie ma cvara który by to usunął

Vip Plugin 2.05

a ) Nie wyświetla Menu, tzn. rzadko wyświetla ( raz na 5-10 rund )
b ) to samo co w Vip Plugin 2.0a b ) :/

Mógłby ktoś pomóc z tymi pluginami oczywiście za każdą wypowiedź +.

Myślę, że trzeba by tylko odpowiednio skompilować Vip Plugin 2.0 żeby awp all gracze mogli mieć i powiedzieć mi co i jak z tymi flagami.., albo powiedzieć co i jak z flagami i naprawić Menu.
A w Anti-Rusherze to po prostu dać mi link do stabilnej versji i ewentualnie powiedzieć co mogę robić źle, lub co jeszcze mogę zrobić. Mam nadzieję, że mi pomożecie bo na TP antirusher obowiązkowy .., a z Vip'a kasa na serwer.., więc przydało by się, żeby był. Jak mi pomożecie z tym to już nie będę was męczyć z TeamPlay'em bo będę go mieć już skończonego :)
  • +
  • -
  • 0

#2 camilost

    ^ BotQ - STER.owiec ^

  • Power User

Reputacja: 434
Wszechobecny

  • Postów:968
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Kamil
  • Lokalizacja:Tychy
Offline

Napisano 23.05.2010 04:03

1.
Jak chcesz, aby antyrusher działał od 2vs2 zamień zamiast MINPLAYER (W sma albo cvar - zależy od wersji) na 1, a jeśli np, chcesz aby się wyłączał tylko po upływie czasu/podłożeniu paki daj na 0.

Z tym 0 to jak masz np. 1,2 itd. to nalicza także jak kogoś zabijesz z przeciwników i czasem wyłącza rasza,
Ja tego używałem że tylko paka/czas i można raszować :)

2. Usuń flagę "T" adminowi który nie ma mieć VIPa.

3. Zaraz Ci podeślę VIP Plugin sprawny w 100% ^^

Trochę poprzerabiany:
- Gracz z flaga ADMIN_MMUNITY (HA) nie jest widoczny na liście dostępnych vipów.
- Gracz z flaga ADMIN_RCON (HA) dostaje wszystkie granaty do broni.
- Dodana M249 (tzn. krowa) do broni tylko dla VIPów.
- VIPy widzą tylko ile zadali dmg (Nie ile dostali).
- Od 2/3(Nie pamiętam której) rundy pojawia się menu z broniami (Żeby było sprawiedliwie :D).

To była chyba wersja 1.89 coś albo 1.8 ale ją przerabiałem i jest chyba najfajniejsza i bez błędów.

Pobieraj ^^
Załączony plik  VIP4U.sma   11,67 KB  72 Ilość pobrań
  VIP4U.amxx
Załączony plik  VIP4U.amxx   13,59 KB  23 Ilość pobrań

Użytkownik camilost edytował ten post 23.05.2010 04:17

  • +
  • -
  • 1

#3 .::PhaNtoMaS::.

    Profesjonalista

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:168
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 23.05.2010 14:33

Aha i jest tak : g_vip_active = register_cvar("vip_active", "1")
mogę ustawić na g_vip_active = register_cvar("vip_active", "0")
I wszyscy będą mogli mieć awp, tak?

Aha i mam 2 prośby jeszcze do ciebie

1. Usuń mućke ( krowe :D ) z menu Vipa
2. Widzę, że w pluginie jest więcej broni co może tylko vip.. A ja chcę, żeby wszyscy gracze mogli kupować WSZYSTKIE bronie, tylko że co się tyczy broni niech Vip od 2 rundy ma do wybrania AK47+Deagle albo M4A1+Deagle i tyle co do broni resztę sobie ( hp za killa i kasa za killa ) sam ustawię.

Więc jeszcze te 2 prośby :)
1. Usuń krowe z menu vipa, żeby vip tylko mógł wziąć M4A1 + dgl albo AK47 + dgl
2. Żeby wszyscy gracze mogli wszystkie bronie, a nie np. że awp tylko dla vipów, albo coś innego tylko Vip może .. bo to gracze nieładnie komentują i wychodzą z serwera.. gdy chociaż 1 broń jest tylko dla Vip'ow

Co się tyczy Antirusher'a to zmieniłem na MINPLAYERS=0 i zaraz dam info czy się poprawiło, + już poleciał ale może i polecieć drugi xD

Aha i napisałeś
" Usuń flagę "T" adminowi który nie ma mieć VIPa. "
A w ogóle to ja nikomu z Adminów nie dawałem flagi T, jedynie vipom dawałem i oraz H, a T nikomu nie dawałem masz w 1 poście jakie flagi daje Adminom ( "cdefghijklmnopqrstu" ) więc chyba mam nie dawać flagi H a nie T bo T nie daję.. czyż nie tak?
  • +
  • -
  • 0

#4 camilost

    ^ BotQ - STER.owiec ^

  • Power User

Reputacja: 434
Wszechobecny

  • Postów:968
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Kamil
  • Lokalizacja:Tychy
Offline

Napisano 23.05.2010 15:50

1. Krowy nie ma w menu VIPa, jest zrobione tak że krowa jest tylko dla VIPa (Inni nie mogą podnieść - tak samo jak autokampy)
2. Zapomniałem usunąć MP5 z menu ^^
3. Nie wiem czy nie widzisz ale flagę T mają admini: cdefghijklmnopqrstu (Flaga T - ADMIN_LEVEL_H)
4. Jak dasz: g_vip_active 0 to wtedy nie będzie blokowało krowy i autokamp (Każdy bd mógł je mieć)

Tu masz plugin bez tego mp5 ;P

Załączone pliki


Użytkownik camilost edytował ten post 23.05.2010 22:31

  • +
  • -
  • 1

#5 .::PhaNtoMaS::.

    Profesjonalista

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:168
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 27.05.2010 18:54

Dzięki 2 +'y poleciały a co do tej flagi to sry nie zauważyłem jej ;P
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych