Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

ex_interp


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 szuwar

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:110
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Piekary śl
Offline

Napisano 20.05.2010 20:23

witam szukam pluginu do interpu 0.01 który też będzie pokazywał taki napis Dołączona grafika

Użytkownik szuwar edytował ten post 20.05.2010 20:23


#2 Lyons

    Wszechpomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 25
Życzliwy

  • Postów:375
  • GG:
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 20.05.2010 20:28

o właśnie co daje ten interp??

#3 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 20.05.2010 20:33

Interp przestawia reakcje kul itp xD nie wiem jak ci to wytłumaczyć bo ciężko ^^ + co z tym idzie też ping w to wchodzi i takie tam

#4 szuwar

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:110
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Piekary śl
Offline

Napisano 20.05.2010 21:16

pomorze ktoś bo na razie tłumaczy sie sam co to jest interp

#5 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 20.05.2010 21:44

Jeśli chodzi ci o plugin to łap

Załączone pliki



#6 .::PhaNtoMaS::.

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:168
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 20.05.2010 21:58

Co do Pluginu to szuwar, w załączniku masz wgraj do plugins i do plugins.ini dopisz na końcu wymuszanie_interpu.amxx i powinno działać, Chętnie przyjmę +'ika\i :)

Co do "co to jest ex_interp o_O " Lyons i szuwar ex_interp to ustawienie najprościej, które jeżeli masz źle ustawione np. nie na 0.01 .. to ciężej Cię trafić tzn. ktoś pakuje kulę w łeb i czasem nie ma heada albo z awp ktoś Cię walnie i 60 hp.. a powinno być ponad 100 jeżeli trafisz w coś innego niż nogi.

Co do Graczy to gracze bardzo rzadko ustawiają sobie dobry interp lub w configu gracza jako domyślny 0.01, najczęściej mają 0.1 ( standardowy, ale zdarzają się też ci co mają 0.99999, więc ten plugin jest idealny pod każdy serwer i powinien właśnie w każdym serwerze być wgrany, przerobiony przeze mnie wyświetla dokładnie taki napis po lewej stronie jak na Screenie na samej górze, bardzo przydatny jest ten napis bo często pytają gracze albo piszą ustaw interp!!! a takto to jest napis, że ustawiony i już nikt nie będzie tego typu pisał tekstów.

Co do Pluginu to po prostu przerobiłem zwykłe wymuszanie_interpu.amxx ( dodałem napis.. )

- Plugin ustawia automatycznie interp 0.01 bodajże co 6 sek. i co 1-2 rundy wyświetla napis

EDIT : Chciałem zrobić nowy temat w Pluginy właśnie z pluginem, lecz nie został zaakceptowany przez Admina AMXX.PL

EDIT2 : Ehh spóźniłem się trochę hardbot :P, Ale mam pytanie Czy twoja wersja pluginu zawiera :
- Wymuszanie Interpu co 5 sekund?
- szuwar'owi chodzi dokładnie o ten napis po lewej stronie w HUD, zawiera twoja versja dokładnie taki?
- Co 1-2 rundy pokazanie się napisu ?

Tzn. Mój plug pokazuje taki napis ( i o taki mi chodzi )
Dołączona grafika

Załączone pliki


Użytkownik Phantomas edytował ten post 20.05.2010 22:20

  • +
  • -
  • 0

#7 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 20.05.2010 22:18

Otóż Interp są to hitboxy (ang. hit - uderzać, bić; box - pudełko, pole) czyli tłomacząc na język polski po prostu "Pola Uderzeń" a w języku Cs'a miejsca, w które celujesz widząc przeciwnika.

Ciało, a dokładniej postacie które widzimy w Cs'ie to nic innego jak modele. Są one 3D. Na te "figurki" nałożone są z każdej strony kratki (Coś jak południki i równoleżniki otaczające globus P). Każdej takiej kratce przypisana jest wartość obrażen. Własnie te kratki powoduja ze strzelajac w glowe zadajemy wieksza ilosc obrazen niz np w noge.

Cała zabawa polega na ustawieniach w configu naszego Interpa. Te hitboxy nie muszą dokładnie przylegać do modelu, przez co np.: celując obok głowy przeciwnika możemy spowodować, że i tak zostanie on zabity Head Shotem (doskonale widać to na filmiku) Wielu graczy, szczególnie tych bardziej doświadczonych zwraca na to uwagę.


Nasz Interp możemy zmienić w konsoli gry Cs bądź w configu. Komenda brzmi:
ex_interp xxxx
gdzie w miejsce x możemy podstawić oczywiście dowolnie liczby, jednak najtrafniejszymi są: od 0.01 do 0.05. Na Interp może składać sie wiele innych parametrów, których jednak nie będę opisywał.

Podsumowując:
Jeśli od początku grałeś zawsze na "firmowych" ustawieniach Cs'a zmiana Interpu może okazać sie niekorzystna w grze, przynajmniej z początku. Jednak po paru dniach przyzwyczaisz sie, a nawet będzie ci sie wydawało, że celniej strzelasz. Poza tym inni gracze nie będą już się ciebie czepiać i będziesz przygotowany na przyszłe klanówki bądź inne rozgrywki TP które sie rozgrywa właśnie z Interpem 0.01

Osobiście polecam.
Mam nadzieje ze mój krotki wywód komuś pomoże

Żeby interp działał trzeba miec dobrze ustawione rate podstawowe komendy
rate "25000"
cl_updaterate "100"
cl_cmdrate "100"
ex_interp "0.01"

#8 .::PhaNtoMaS::.

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:168
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 20.05.2010 22:22

Niezły Poradnik tu walnąłeś :P, na pewno wielu użytkownikom może się przydać...A i jak możesz odp. na moje pytania :P co do Pluginu :)
  • +
  • -
  • 0

#9 bolek_stw

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:416
  • Lokalizacja:Stalowa Wola
Offline

Napisano 21.05.2010 00:40

nie wiem czy ci dali dobry plugin bo inna nazwa a ten plugin mój to na 100% ten co na ss-ie ;]
miałem go na serwerze :P

Załączone pliki


Użytkownik bolek_stw edytował ten post 21.05.2010 00:40

  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika

#10 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 21.05.2010 13:16

Łap tak samo jak na ss będzie

Załączone pliki



#11 szuwar

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:110
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Piekary śl
Offline

Napisano 21.05.2010 13:29

Phantomas mam pytanko w wszystko fajnie napis wyskakuje ale interpu nie zmienia na 0.01 tylko na ex_interp 0.050000 a jak chcę sam zmienić interp na 0.01 to wyskakuje mi taki komunikat ex_interp 0.050000 o co chodzi aaa jeszcze nie wiem czy to ważne ale sprawdzałem te plugin na Non Steam

Użytkownik szuwar edytował ten post 21.05.2010 13:30


#12 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 21.05.2010 13:47

Widocznie w tym pluginie co podał było zapisane 0.050000000 :D

#13 szuwar

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:110
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Piekary śl
Offline

Napisano 21.05.2010 14:53

a możne to być przez zły updaterate dlatego zmienia mi na ex_interp 0.050000

#14 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 21.05.2010 18:01

nie - Przeczytaj sobie wyżej o-o

#15 Seba

    Wszechobecny

  • Zbanowany

Reputacja: 198
Profesjonalista

  • Postów:424
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 21.05.2010 18:04

Niezły Poradnik tu walnąłeś :P, na pewno wielu użytkownikom może się przydać...A i jak możesz odp. na moje pytania :P co do Pluginu :)

[url=http://www.google.pl/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&channel=s&hl=pl&source=hp&q=Je%C5%9Bli+od+pocz%C4%85tku+gra%C5%82e%C5%9B+zawsze+na+%22firmowych%22+&lr=&btnG=Szukaj+w+Google]Je

#16 .::PhaNtoMaS::.

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:168
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 21.05.2010 18:15

Hah, skopiował xD, a co do mojego pluginu nie możliwe.., ustawia ex_interp 0.01 na pewno.. np. mi tak ustawia i wogóle innym graczom na moim serwerze 0.01 a ten sam plugin mam.. ( serv mam ns+s, czyli dproto 0.4.8 )
  • +
  • -
  • 0

#17 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 21.05.2010 18:20

Nie pisałem tego poradnika wziąłem z pierwszej lepszej str z googli o-O bo by mi się chciało pisać

#18 worek

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:8
  • Lokalizacja:WLKP
Offline

Napisano 23.05.2010 11:43

Witam, a ja bym chcial taki plugin na interp ktory kaze graczowi wybrac od 0.01 do 0.05 , widzialem taki na puchatku, ma ktos namiar?
  • +
  • -
  • 0

#19 .::PhaNtoMaS::.

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:168
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 23.05.2010 13:41

Witam, a ja bym chcial taki plugin na interp ktory kaze graczowi wybrac od 0.01 do 0.05 , widzialem taki na puchatku, ma ktos namiar?


Worek po 1. powinieneś założyc nowy temat a po 2. 15 sek tego pluginu szukałem -.- ( masz w załączniku go )

SS

Dołączona grafika

Instalacja : ( Plugin w załączniku )
wybor_interpu.amxx do plugins
wybor_interpu.sma do scripting
do plugins.ini dopisz wybor_interpu.amxx

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych