Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Sieć :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nasedo

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:6
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 14.05.2010 19:49

Witam.
Zakładam sieć serwerów :) i chciałbym wiedzieć co, gdzie, jak i najtaniej >D
chodzi mi o dwa serwery na ok. 15slotów i stronę z domeną .eu / .net / .pl / .com i możliwością wgrania amxbans

Gdzie kupić żeby wmiarę tanio i dobrze wyszło?
  • +
  • -
  • 0
Zapraszam na iShotU [DiabloMod]!:
Dołączona grafika

#2 Gutaj

    I Can Fly

  • Power User

Reputacja: 161
Profesjonalista

  • Postów:667
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Patrick
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 14.05.2010 20:20

Teraz żeby się wybić musisz być naprawdę dobry, hosting na dobrym poziomie minimu 100 zł rocznie domena .pl i 2 minimum dobre serwery z amxbans najlepiej dedyk :] ale to wydatek 150 zł miesięcznie ;]
  • +
  • -
  • 1

#3 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 14.05.2010 20:53

Uważasz że warto wydać pieniądze w błoto? - Bo mniemam że zapał skończy się razem z brakiem środków na utrzymanie, a jako że comiesięczny wydatek oscylował będzie w granicach 100-120zł to więcej niż miesiąc dwa nie pociągniesz... No chyba że w wieku 15 lat masz stały zarobek i możesz sobie pozwolić na taki wydatek.

Domena: www.ovh.pl
Serwery: Nieoficjalny polski support AMX Mod X -> Firmy & Firmy Hostingowe (Lista) - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
Hosting: http://www.webhostingtalk.pl/forum/32-opinie-o-firmach-hostingowych/ & Hostingi.pl - wyszukiwarka oraz porównywarka ofert
  • +
  • -
  • 1

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#4 Nasedo

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:6
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 14.05.2010 21:07

na razie chcę tylko kupić jakieś tańsze serwery właśnie po to żeby się wybić za najmniejszą cenę :) a serwer www już znalazłem :) tylko niewiem czy amxbans będzie działało ([unixstorm.org)

edit:
Tak mam stały zarobek a i we 3 zakładamy serwer więc trochę pociągniemy :D
aaa i jeszcze jedno... ocb z tymi VPSami słabo się na tym znam ale podobno można tam instalować serwery gier i www. ile taki wydatek (3 serwery + www)

Użytkownik Nasedo edytował ten post 14.05.2010 21:11

  • +
  • -
  • 0
Zapraszam na iShotU [DiabloMod]!:
Dołączona grafika

#5 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 14.05.2010 21:12

Będzie, wszystko będzie działało.
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#6 Krejzol

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 48
Pomocny

  • Postów:357
Offline

Napisano 15.05.2010 07:59

Hosting polecam CI unixstorm.org (działa tam wszystko), a do serwerów to niceshoot.pl:)
  • +
  • -
  • 0

#7 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 15.05.2010 11:33

na niceshocie ^^ są Dobre Serwery Dedykowe do zakupu za 220zł wypas Full :]

#8 Nasedo

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:6
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 15.05.2010 12:40

Teraz mam serwer w nicshoot :) ale chcę sobie załatwić coś tańszego $)
A o co chodzi z tymi dedykami? co na nich można (tzn. ile miesięcznie i co mogę na nich mieć?)

Użytkownik Nasedo edytował ten post 15.05.2010 12:40

  • +
  • -
  • 0
Zapraszam na iShotU [DiabloMod]!:
Dołączona grafika

#9 Gutaj

    I Can Fly

  • Power User

Reputacja: 161
Profesjonalista

  • Postów:667
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Patrick
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 15.05.2010 13:04

Na dedykach? Hosting, Serwery, Amxbans itp.
  • +
  • -
  • 0

#10 Slugger

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:406
  • GG:
  • Lokalizacja:Piła
Offline

Napisano 15.05.2010 14:26

Nasedo, co z tego że jest was 3? Mogłoby być was 10 i i tak po dwóch miesiącach, góra trzech miesiącach padniecie.
Musicie mieć dobrą stronę internetową, najlepiej jakieś jebitne forum które będzie miało rozsądne kategorie i działy.
Musicie mieć minimum 2 dobre serwery z popularnym trybem rozgrywki.
Musicie mieć bardzo dobrych i zaufanych administratorów na tych serwerach.
Musicie mieć dobrych moderatorów do ogarniania forum.
Jak już wyżej inni użytkownicy wspomnieli musicie mieć domenę .*pl np. jakasnazwa.pl - oferta sprzedaży domeny
Nie chcę was zniechęcać, wręcz przeciwnie, życzę wam samych sukcesów ale sieć serwerów to poważna sprawa i nie wypadałoby aby prowadzili ją niedoświadczeni ludzie, bo sam wspomniałeś że... " ocb z tymi VPSami słabo się na tym znam".
  • +
  • -
  • 0

#11 Nasedo

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:6
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 15.05.2010 15:07

Nasedo, co z tego że jest was 3? Mogłoby być was 10 i i tak po dwóch miesiącach, góra trzech miesiącach padniecie.
Musicie mieć dobrą stronę internetową, najlepiej jakieś jebitne forum które będzie miało rozsądne kategorie i działy.
Musicie mieć minimum 2 dobre serwery z popularnym trybem rozgrywki.
Musicie mieć bardzo dobrych i zaufanych administratorów na tych serwerach.
Musicie mieć dobrych moderatorów do ogarniania forum.
Jak już wyżej inni użytkownicy wspomnieli musicie mieć domenę .*pl np. jakasnazwa.pl - oferta sprzedaży domeny
Nie chcę was zniechęcać, wręcz przeciwnie, życzę wam samych sukcesów ale sieć serwerów to poważna sprawa i nie wypadałoby aby prowadzili ją niedoświadczeni ludzie, bo sam wspomniałeś że... " ocb z tymi VPSami słabo się na tym znam".


Ja dopiero zaczynam przygodę z serwerami dlatego się dopytuję. na razie mam tylko jeden serwer bo jedyne co umiem to wgrywanie modów na serwer...
Jest nas trzech i wszyscy mamy dobre źródła zarobku, także pociągniemy nawet z pół roku jeśli będzie dla kogo prowadzić serwer. Otworzyłem serwer jakieś 2 tyg temu i już 3 osoby chcą kupić admina. Jak na razie mam jednego bardzo dobrego moderatora. Co do forum to sprawdź sam: iShotU jeszcze planuję dodać mini warez i amxbans. Może kiedyś jakieś radio. Teraz mam 3 adminów na jednym serwerze i to bardzo dobrych. Dużo ludzi gra ostatnio wieczorami. Domena .EU będzie wykupiona w wakacje.
  • +
  • -
  • 0
Zapraszam na iShotU [DiabloMod]!:
Dołączona grafika

#12 Prowok@tor

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 11
Początkujący

  • Postów:114
  • Lokalizacja:Nieznana
Offline

Napisano 15.05.2010 15:14

ja ci moge doradzic M-Host.pl - Profesjonalne serwery WWW za reklamę tutaj sobie możesz za free dostać nielimitowany hosting pod forum/Strone Moja siostra Ma Tam własna strone I nie Na zeka||

Edit Niby za Reklame Maja sie odezwac Portal mojej siostry juz z poł roku stoji i nie widac odzewu o reklame

Użytkownik Prowok@tor edytował ten post 15.05.2010 15:18

  • +
  • -
  • 0

#13 Krejzol

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 48
Pomocny

  • Postów:357
Offline

Napisano 15.05.2010 17:19

Nasedo, posiadasz w polsce czy we francji? Jak we francji to tanszego nie znajdziesz;)
  • +
  • -
  • 0

#14 Slugger

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:406
  • GG:
  • Lokalizacja:Piła
Offline

Napisano 15.05.2010 17:37

Nasedo fajnie że macie forum oparte na phpBB3. Większość sieci opiera się na phpBB2 ale nie mówię że jest to minus, wręcz przeciwnie. Widzę że rozgrywka na waszym serwerze to DiabloMod, mam nadzieje że te trzy osoby które pragną admina mają +12 lat. Zakupcie sobie drugi serwer, następnie reklamujcie sieć a dokładniej forum i proście ludzi aby się rejestrowali. Załóż statystyki strony (Polecam stat24) i będziecie mogli szukać pomału sponsora.

Pozdrawiam
Jeff
  • +
  • -
  • 1

#15 Nasedo

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:6
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 15.05.2010 18:47

Nasedo, posiadasz w polsce czy we francji? Jak we francji to tanszego nie znajdziesz;)

Serwer znajduje się w Łodzi. Dla lepszych pingów :)

Nasedo fajnie że macie forum oparte na phpBB3. Większość sieci opiera się na phpBB2 ale nie mówię że jest to minus, wręcz przeciwnie. Widzę że rozgrywka na waszym serwerze to DiabloMod, mam nadzieje że te trzy osoby które pragną admina mają +12 lat. Zakupcie sobie drugi serwer, następnie reklamujcie sieć a dokładniej forum i proście ludzi aby się rejestrowali. Załóż statystyki strony (Polecam stat24) i będziecie mogli szukać pomału sponsora.


Oparłem forum o phpBB3 ponieważ lepiej je znam i wg mnie jest bardziej przyjazne userom (phpbb2 by przemo to wg mnie $h1t, ale nie mnie to oceniać). Staty miałem robić w ubiegłym tygodniu ale do bierzmowania się musiałem przygotować :D więc nie było czasu się zrobi w tym tygodniu. W regulaminie jest napisane, że admina dostaną osoby 14+. Reklamy forum i serwera już są (wątek konkurs :D) drugi serwer będzie ale już w innej sieci ( będzie to ZombiePlague @ gry.wilan.pl ) diablo mod też przeniosę i zaktualizuję :) do 5.9l bo w tym starym nie mogę usuwać lvla konkretnym osobom :)
  • +
  • -
  • 0
Zapraszam na iShotU [DiabloMod]!:
Dołączona grafika

#16 Lukasz5

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 280
Wszechwidzący

  • Postów:1 414
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:C: / WINDOWS
Offline

Napisano 16.05.2010 00:58

Aby ludzi mieć zróbcie ładną przejrzystą stronkę jakiś podgląd serwerów jeżeli to będzie forum zróbcie jak inne fora tabelkę... A i serwery najlepiej z jakimiś nowymi, fajnymi modami... :D Ja na twoim miejscu wziąłbym coś taniego, a potem jak ludzi było by sporo zrobić/zamienić na coś lepszego... ;)
  • +
  • -
  • 1

#17 Nasedo

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:6
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 16.05.2010 18:30

(...)A i serwery najlepiej z jakimiś nowymi, fajnymi modami... :D Ja na twoim miejscu wziąłbym coś taniego, a potem jak ludzi było by sporo zrobić/zamienić na coś lepszego... ;)


Myślę dokładnie tak samo jak ty :P
  • +
  • -
  • 0
Zapraszam na iShotU [DiabloMod]!:
Dołączona grafika

#18 Lukasz5

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 280
Wszechwidzący

  • Postów:1 414
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:C: / WINDOWS
Offline

Napisano 18.05.2010 13:53

No też chciałem sieć zrobić, ale nie wypaliła i brak funduszy... Strona to będzie forum oparte na phpbb by przemo? ;)
  • +
  • -
  • 0

#19 Nasedo

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:6
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 20.05.2010 15:08

No też chciałem sieć zrobić, ale nie wypaliła i brak funduszy... Strona to będzie forum oparte na phpbb by przemo? ;)


Forum jak wyżej pisałem będzie opartę o phpBB3.
  • +
  • -
  • 0
Zapraszam na iShotU [DiabloMod]!:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych