Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem...amx chyba


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 try-again

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:14
  • Lokalizacja:POLSKA :)
Offline

Napisano 12.05.2010 20:56

To tak... Mam wielką prośbę do was tu wszystkich.. Zwracam się o pomoc... Mianowicie:
Miałem starą wersję cs'a, postanowiłem jakoś nie dawno ściągnąć sobie nowszą wersję, cieszyłem się super cs ale nie działała jedna rzecz, sieć serwerów bananowo wyskakiwać mi zaczął error..gdy tylko łączyłem się z tym serwerem "runtime error" nizej byla sciezka do pliku "hl.exe" ..
Mowie sobie:
Reinstal (NIE POMOGŁO, reinstalowałem grę z 50x)
Ściągnełem innego cs z patchem v23 (NIE POMOGŁO)
Wziełem starego cs;a (NIE POMOGŁO, instalowałem każdego cs'a po 10x razy na pewno)
Do tego starego cs'a dołączyłem patcha v23 (NIE POMOGŁO, zamiast erroru wyłączało grę do pulpitu)
Czyszczenie rejestru (NIE POMOGŁO)
Instalowanie Visual C++ (NIE POMOGŁO)
Instalowanie wszelkich różnych programów potrzebnych do cs (NIE POMOGŁO)

Przywrócić systemu i formata zrobić nie mogę ponieważ mam zbyt dużo ważnych plików... Lecz wyczytałem że może to być wina amx'ów, lecz nie znam się na tym...
A gra działa na grafice SOFTWARE (właściwie software to nie grafika tylko aplikacja z tego co wiem) Na OpenGl i d3d nic błąd......
Więc od razu mówię cs mi działa tylko na jednej sieci serwerów przestał ... na sieci serwerów bananowo... Tylko tam mam ten error...
Instalowałem pełno różnych wersji i nic, czyściłem rejestr, robiłem tak ze wyczyściłem wszystkie dyski z cs'a i instalowałem od nowa (właściwie to zrobiłem to co pisało w google) a google przejrzałem prawie całe xD;)

Moj system to:
Win 7
4Gb pamięci ddr3
Procesor Intel pentium E5400 (2 rdzenie) 2,7mHz
Grafika: GeForce GT320 1GB

Piszcie co jeszcze mogę tu zrobić, pewnie dużo nie zrobiłem :) Dlatego postaram się być na bieżąco...Dużo rzeczy na pewno nie wypisałem bo siedzę nad tym tydzień...
  • +
  • -
  • 0

#2 Lukasz5

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 280
Wszechwidzący

  • Postów:1 414
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:C: / WINDOWS
Offline

Napisano 13.05.2010 14:44

Nowsza wersja cs'a? Jaka?
  • +
  • -
  • 0

#3 try-again

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:14
  • Lokalizacja:POLSKA :)
Offline

Napisano 13.05.2010 19:14

Nowsza wersja cs'a? Jaka?



Cs 1.6 + patch v40 od razu zainstalowany :) ale mam juz steama...

13 maj 2010 - 19:15:
W steamie też mam błąd :((
  • +
  • -
  • 0

#4 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 13.05.2010 19:37

Na Siódemce nic nie zdziałasz bez OpenGL :]+ Do tego Ściągałeś najnowsze aktualizacje pod Win 7?? Do grafiki ??
Sam miałem przez krótki okras czasu Win 7 I ani cs ani takie typu gry od steam nie dzialały bo brak OpenGL :] ale na 3D chodziło ale FPS max 10 - 30 xD to pozdro

#5 Szyfrant

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 374
Godlike

  • Postów:3 072
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Sztokholm
Offline

Napisano 13.05.2010 19:44

@hardbot: to miałeś jakiś trefny towar. ( Ja mam win7 i mi wszytko hula na FUULL)

@try-again: Sciągnij cs 1.6 v7 a potem path 23b
Najlepsze i najlepiej działające
  • +
  • -
  • 0

#6 try-again

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:14
  • Lokalizacja:POLSKA :)
Offline

Napisano 13.05.2010 20:16

@hardbot: to miałeś jakiś trefny towar. ( Ja mam win7 i mi wszytko hula na FUULL)

@try-again: Sciągnij cs 1.6 v7 a potem path 23b
Najlepsze i najlepiej działające


juz mam steama i przeciez... ale teraz jak sie lacze to mi cs'a zawiesza, ale tylko gdy łącze sie z tym serverem...
I mam najnowsze wszystkie stery... Jeszcze w systemie akualizajce wszystkiego sprawdzalem...
Help plx
  • +
  • -
  • 0

#7 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 13.05.2010 20:37

Ja miałem taki problem że jak wchodziłem to od razu CS off ;/ i przez 10s Migał ekran xDD + do tego WIN 7 Zakupiony :] ale i tak tego nie używam może za kilka lat ^^ jak się all dopasuje pod tegoż Windowsa

#8 Lukasz5

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 280
Wszechwidzący

  • Postów:1 414
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:C: / WINDOWS
Offline

Napisano 13.05.2010 21:14

Nie zainstalowałeś czasem w tym samym folderze STEAM i NS może się nałożyło?
Może usuń all... Przeczyść rejestr ja np.: używam: CCleaner i zrób Defragmentacje Dysku i zainstaluj wszystko od nowa najlepiej steama...

Użytkownik Lukasz5 edytował ten post 13.05.2010 21:16

  • +
  • -
  • 0

#9 try-again

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:14
  • Lokalizacja:POLSKA :)
Offline

Napisano 13.05.2010 22:41

Nie zainstalowałeś czasem w tym samym folderze STEAM i NS może się nałożyło?
Może usuń all... Przeczyść rejestr ja np.: używam: CCleaner i zrób Defragmentacje Dysku i zainstaluj wszystko od nowa najlepiej steama...


Defragmentacje?? I nie instalowalem ns i steam w jednym folderze mam tam admina i moze jakies amx'y blokują? Przeciez kazdy inne server chodzi mi normalnie..

14 maj 2010 - 08:33:
Jak zainstalowałem w steama to juz erroru nie ma... Ale gdy łącze się z tym serverem zawiesza mi gre, w ogole nie odpowiada robie screena to mi robi screena pulpitu...
Nie wiem już sam mam tam admina, może jakieś amx blokują? jest to możliwe? albo wyczyscic czyms dobrze komputer bylo by dobrze?
Rejestr mam juz wyczyszczony...

14 maj 2010 - 11:30:
Po zmianie sterów dzisiaj dalej to samo zawiecha..
A zrobiłem instalacje tak:
1.Usunełem stare całkowicie. (Przy okazji usunął się i wyczyścił całkowicie rejestr.)
2.Sciągnełem najnowsze dla mojej karty stery INVIDIA
3.Zainstalowalem je.(uruchomilem ponownie komputer)

I dalej blad...
  • +
  • -
  • 0

#10 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 14.05.2010 18:05

Staje na pasku precache? Czy po próbie połączenia wysypuje komunikat że serwer niedostępny, bo to zasadnicza różnica...
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#11 try-again

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:14
  • Lokalizacja:POLSKA :)
Offline

Napisano 21.05.2010 16:25

Staje na pasku precache? Czy po próbie połączenia wysypuje komunikat że serwer niedostępny, bo to zasadnicza różnica...



Chociaz gram juz na innym silniku to powiem krótko, tu chodzi o silniki 4fun. Na steame mi nie działają silniki 4fun a tam gdzie mam administratora to serwer bf2+4fun.. Help jakie programy wymaga silnik 4fun? Moze mi cos brakuje.. Na "4fun" nie moge grać lub na silnikach "bf2+4fun", "ffa+4fun" wszystko związane z "4fun".. Nie działa mi rzadna sieć bf2+4fun
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych