Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z pluginem na VIP'anie działające komendy w pluginie na vip'a


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kruszec

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:50
  • Lokalizacja:Pułtusk
Offline

Napisano 12.05.2010 13:28

Witam !

Na moim serwerze wgrany jest plugin na vip'a - VIP Plugin 2.0a - Nieoficjalny polski support AMX Mod X . Plugin w 99% mi działa jednakże ostatnio robiłem w nim małe zmiany :

• Dostajesz 15HP za zabicie i 30HP za każdego HeadShoot'a - Ok tylko że mamy wgrany BF2 Mod i gdy ktoś zabije a nie bedzie miał żadnych strat to ze 130 HP robi sie 100HP , wiec zamiast dodać odejmuje (chodzi o to żeby było na vipie dostepne do 150 HP a nie do 100 HP ) - Działa
• Tylko VIP może kupić AWP - Chciałbym to przerobić na tylko Vip może mieć Auto - Lame - to mi nie działała
• Będzie wyświetlana wiadomość HUD kiedy VIP wejdzie na serwer - nie działało a po zmianie działa .
• Darmową kamizelkę + hełm - usuniete , bo chciałem usunąć

Z tym że teraz nie działają mi w ogóle komendy /vips ,ani /whantvip .

W załączniku przesyłam pliki .sma , ponieważ plik vip.txt nie chciał sie załączyć - "Błąd Wysyłanie zakończone niepowodzeniem" , to wkleje zawartość :

html>
<head>
<style type="text/css">
body {
background-color: #000000;
font-family:Verdana,Tahoma;
}
</style>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1257">
</head>
<font size="2" color="#e0a518"><b><center>What u get when u are VIP?</center></b></font><br />
<font size="1" color="#c0c0ff">
<UL>
<LI TYPE=square>Dostajesz darmowe granaty (HE, 2FB, SB).</LI><br>
<LI TYPE=square>Dostajesz $500 za normalne zabicie i $800 za każdego HeadShoot'a .</LI><br>
<LI TYPE=square>Dostajesz 15HP za zabicie i 30HP za każdego HeadShoot'a .</LI><br>
<LI TYPE=square>Wpisując w say /vips zobaczysz liste dostepnych aktualnie VIP'ów na serwerze. </LI><br>
<LI TYPE=square>Bedziesz mógł użyć adminchat. </LI><br>
<LI TYPE=square>Dostaniesz rezerwacje slota.</LI><br>
<LI TYPE=square>Będzie wyswietlana wiadomość HUD kiedy VIP wejdzie na serwer.</LI><br>
<LI TYPE=square>Otrzymasz darmowe M4A1 i Deagle + HE .</UL><br>
<LI TYPE=square>Otrzymasz darmowe AK47 i Deagle + HE .</UL><br>
<LI TYPE=square>Vip calkowicie gratis dostaje 2 odznaki na poziomie expert od administracji serwera .</UL><br>
<font size="1" color=#00c000><strong>Jestes ciekawy ile kosztuje vip ?</strong></font><br>
Koszt vip'a: Sms 17,08zl lub przelew 8zl .<br>
Write ur contact program: <font color=#FF6600>Vip'a mozna kupic skladajac podanie na forum www.cs-skillownia.xaa.pl lub piszac na gg 6037512</font><br><br />
<font size="2" color="#ffffff"><strong>VIP by Dunno</strong></font><br />
</body>
</html>

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych