Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Kilka zmian


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 torpeda

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:22
  • Lokalizacja:Wsiur :)
Offline

Napisano 11.05.2010 00:08

Witam czy jest ktoś w podac mi jak zmienic pare funkcji w diablo :P

1.jak zrobic item w którym bedzie 1/1 z noza ,m4 i innych broni bo nie wiem gdzie zmienic to bo mi ciagle wywala blad jak zamiast hegranade da np. m4a1

2.jak dodac modele do kazdej klasy np. by barba wygladal jakos tam a mag inaczej

3.proszę o jakis wzor/schemat nie wiem jak to nazwac tworzenia totemow nowych mocy itp :) pewnie porywam sie z motyka na ksiezyc ale to nie 1 raz i jakos mi sie udaje dotychczas :)

Np.dzis przerabialem diablomoda nie majac ani troszke pojecia o amxx i pisaniu tego :) i zrobilem swoje klasy ,itemy itp lecz mam problem z tymi mocami .
chodzi mi np. o zrobienie takiego totemu który bedzie uzdrawial all na mapie itp :)

Nie proszę o gotowe skrypty a o konkretne naprowadzenie na to ja to zrobic. Dziekuje i Pozdrawiam
  • +
  • -
  • 0

#2 SoLiD

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:253
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 11.05.2010 06:32

1. Kopiujesz wszystko prawie z bonusu player_b_sniper
2. Nie chce mi się kombinować ale może dodaj tak jak dźwięki?
3. Tu są bonusy: Tworzenie nowych przedmiotów - Nieoficjalny polski support AMX Mod X ... Pokopiuj jakiś jeden i go pozmieniaj :D
  • +
  • -
  • 0
Force Important Commands [FIC] - http://www.mediafire...18j1kh7txf49o04
Info: FIC jest pluginem, który wymusza komendy u graczy i ma opracowany system karania banem u graczy, którzy nadmiernie zmieniają ich wartości na niedozwoloną.
Zaufali mu administratorzy HashJama, zaufaj i ty!

#3 SzukamProDM

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 29
Życzliwy

  • Postów:264
  • Lokalizacja:Sie Biora Dzieci?
Offline

Napisano 11.05.2010 18:15

mu chodzi o to zeby napisac nowa funkcje...-.- ze np. stawi totem a on zatruje wszystkich... nowa moc:X a nie nowy item..
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych