Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

bład - wylaczenie sie serwera


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 marcel

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:169
  • GG:
  • Lokalizacja:Podkarp.
Offline

Napisano 09.05.2010 06:24

Serw elegancko chodzil 3 dni bez problemow, az wczoraj pod moja nieobecnosc cos sie stalo, dzis patrze, a tu offline, proszę konsola :
*DEAD* el GATO : sta je bre ovo?
*DEAD* helmut 125p : ten czerwony
PTB: Koniec rundy, sprawdzam druzyny.
Wall-e : hahahahaa
/home/kokos789/83.1.164.148-27035/hlds_run: line 321: 15537 Segmentation fault      $HL_CMD

O co chodzi? Pozdrawiam.
  • +
  • -
  • 0

#2 Gość_deLL_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 09.05.2010 07:57

Przeinstaluj metamoda, zrób update steam, a jak to nie pomoże to trzeba reinstalować i juz.



#3 .::PhaNtoMaS::.

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:168
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 13.05.2010 11:25

Właśnie miałem tworzyć nowy temat, bo też mi taki błąd wyskakuję, tylko, że on wyskakuje 2x na dzień.... ( nie może tak być w przypadku jak mam sieć serwerów..), Kiedyś też miałem taki problem, że ten błąd wyskakiwał dokładnie ja mam taki : /home/tyziak/83.1.164.185-27034/hlds_run: line 321: 15537 Segmentation fault $HL_CMD ( czyli to samo.. ), gdy miałem swój serwer i wgrałem te same pluginy co teraz mam, też mi to wyskakiwało 1-2x dziennie i teraz to samo.. Co mam robić ? Pomóżcie, myślę, że to sprawa jakiegoś pluginu, który crashuje serw, dlatego zamieszczam plugins.ini :

amx_super_menu.amxx ; Menu
amx_super.amxx ; Menu j/w
atac.amxx ; bany za atakowanie swoich
VIPpart1.amxx ; Vip
VIPpart2.amxx ; Vip2
Galileo.amxx ; Votowanie Map
c4.amxx ; licznik do wybuchu C4
ultimate_sounds_PL.amxx ; polskie dzwieki typu. o ***** jaki dupszot, lebszot, ostro

GDY MIALEM POWYŻSZE PLUGINY TO MI DZIAŁAŁO, ALE WGRAŁEM PONIŻSZE I JUŻ JEST CRASH 2X DZIENNIE

admin_check.amxx ; po wpisaniu /admins pokazuje adminow online
afkbombtransfer.amxx ; po 10 s przechodzi bomba do innego gracza jak ten co ma c4 jest AFK
afkkicker2.amxx ; Wykopuje/przenosi na speca graczy AFK
Allow_round_finish.amxx ; Przedluza mape do konca rundy , mimo ze czas juz minal
descriptive_fire_in_the_hole.amxx ; Jak ktos rzuci granat pojawia sie jaki to jego rodzaj [ HE], [SG], [FB]
join_leave.amxx ; pokazuje info o graczu ( Ktostam Wbija, Ktostam jest gotowy do gry! itd
custom_radio.amxx ; zmienia napisy w radio i dzwieki
ad_manager.amxx ; wyswietla w say'u kolorowe informacje ktore mozemy zmienic w pliku advertisements.ini
loadingsong.amxx ; muzyczka w czasie ladowania mapy, sciagania muzy itp.
przepros.amxx ; gracz musi przeprosic za przeklenstwo
weaponicon.amxx ; pokazuje pod radarem na zielono ikonke broni na zielono lub gdy nie ma ammo na zolto lub czerwono
dead_talk.amxx ; Zmarli moga rozmawiac z przeciwna druzyna jak sa tez dead
ping.amxx ; zmniejsza ping graczy ( na mniejszy ) i oszczedza lacze komputera na ktorym stoi serv..
realnadedrops.amxx ; wyrzuca wszystkie bronie po smierci razem z granatami, ktore nie wybuchaja
polski_cs.amxx ; spolszczenie cs'a ( zamienia angielskie napisy Bomb has seccesfull na Cel zniszczony itp. )
ptb.amxx ; balansowanie druzyn ( zeby nie bylo 4 vs 1.. )
menu_by_aCe.amxx ; wyswietla menu po wpisaniu /menu,zmiana zawartosci w html'jest w cstrike/kup_admina.txt, serwery.txt, zasady.txt
hpk.amxx ; High Ping Kicker - wywala ludzi powyzej pingu 150
amx_ssban.amxx ; Robi SS'y po wpisaniu amx_ssbanmenu czy jakos tak

Bardzo Proszę o pomoc, bo już nie wiem co robić, teraz będę odgrywał pluginy pokolei, ale to trochę zajmie..., co do odinstalowania metamod'a jak kolega wyżej napisał to nie wiem czy to coś pomoże bo jak wgram spowrotem te pluginy ( one muszą być na serwerze, i innym jakoś działają.. ) to dalej będzie ten błąd, bo jak mówiłem miałem kiedyś serw i przy tych samych pluginach mi crashował, za pomoc nawet mogę dać Admina na Serwerze TP i Vipa...
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych