Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Proszę o pomoc Vip Plugin 2.05jak nie ten temat to przepraszam i proszę przenieść.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 .::PhaNtoMaS::.

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:168
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 08.05.2010 18:28

Witam

Potrzebuję pomocy z tym pluginem : ViP Plugin 2.05 - Najnowsza wersja - Nieoficjalny polski support AMX Mod X ( Vip Plugin 2.05 ) Otóż instalacja łatwa itd, tylko wgrać 2 pliczki, lecz co do dawania vipa ( po 1. Jak się daję, w starszej ver. było w users.ini, ale tam można było dać na Steama zamiast na IP, i działało. Więc moje pytania

1. Gdzie się daję vipa ( w pliku users.ini czy gdzie? )
2. Co do pliku vips.txt to on będzie działał na zasadzie, że od czasu do czasu wyświetla się w say'u napis Aby zobaczyć co może vip wpisz /whantvip i właśnie w vip.txt się piszę to co jest w /whantvip ?? to oto chodzi czy o coś innego?
3. Jak można komuś dać na steama?
4. W przypadku jak ktoś ma zmienne IP i non steama?, to jak mu mam dać ani na steam sie nie da, ani na IP bo zmienne, więc widziałem coś o zakładaniu hasła na vipa, a więc da się? ( założyć hasło? )
5. Jeśli się da założyć hasło to chcę wiedzieć jak? tzn. założyłbym na STEAM_ID_LAN i do tego hasło, to jak? chcę dokładnie wiedzieć gdzie wpisać hasło.
6. Jeśli dam już komuś na STEAM_ID_LAN i hasło to jak ono działa tzn? jak ja dam sobie hasło np. "lol" to ten gracz, który ma vipa co będzie musiał zrobić aby mieć? Czy w konsoli będzie musiał, za każdym wejściem na serwer wpisywać hasło? Czy jakoś się da inaczej ( żeby było od razu gdy wejdzie na serwer? jak tak to proszę o odp. jak? )

Jeśli ktoś zna odp. chociaż na 1 pytanie to proszę o podanie odpowiedzi, gdyż mi to bardzo pomoże, myślę, że każdy co ma na serwerze ten plugin będzie znał odpowiedź na wszystkie pytania.

Z Góry dziękuję, za odp. ( oczywiście +Reputacja za każdą odp. poleci.. :)

Użytkownik Phantomas edytował ten post 08.05.2010 18:32

  • +
  • -
  • 0

#2 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 08.05.2010 20:17

1. tak w user.ini dodaje się takie flagi tzn możesz sobie sam ustalićjakie chcesz ale żeby dany vip był vipem to standardowo mają takie

; Ustawienia flag dal vipa:
"STEAM_0:0:123456" "" "bit" "ce" ;daje vipa na steamID
"123.45.67.89" "" "bit" "de" ; daje vipa na IP// jesli ma zmienne to nie opłaca sie dawać!
"Jego nick w grze" "hasło_Vipa" "bit" "a" ; daje vipa na nick i hasło
2. Co do pliku vip.txt z tego pliku będzie czytać jak gracz wpisze w say /whantvip
wyświetli się Okno i będzie czytać info z tego pliku vip.txt tzn trzeba jeszcze coś mieć z tego pliku jak chcesz ja mam już zrobiony (Look w załączniku)
3. patrz pkt 1
4. patrz pkt 1 Dajesz mu admina na NICK i PW
5.OCB O-O
6. nie po 1 bierzesz ustawiasz mu na nick i pw + koleś w konsoli sobie wpisuje setinfo _pw "tutaj jego hasło z user.ini" i ma już vipa

Pozdro and dance :P

Załączone pliki

  • Załączony plik  vip.rar   791 bajtów  121 Ilość pobrań


#3 .::PhaNtoMaS::.

    Profesjonalista

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:168
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 09.05.2010 14:12

Dzięki kolego z mojego miasta ( zauważyłem, że tu połowa z Krk jest :P ( mam nadzieję, że za Wisłą :P )

Temat do zamknięcia, bardzo mi pomógł :)
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych