Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

rapideo - alternatywa dla kont premium rsczyli jak ściągać bez limitów za grosze


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 DB

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:230
Offline

Napisano 02.05.2010 22:01

Jeśli szukasz alternatywy dla torrentów, a szkoda ci pieniędzy na typowe konta premium w serwisach typu rapidshare, zapoznaj się z opisem poniżej. Myślę, że dla wielu użytkowników amxx tak jak w moim wypadku okaże się to przydatne.

Dołączona grafika


Rapideo.pl

Witryna jest naprawdę bardzo przydatna. Pozwala na ściąganie bez limitów z serwisów takich jak rapidshare, hotfile, megaupload i wielu innych. Rapideo ciągle się rozwija i dodawane są coraz to nowe serwisy z jakich można pobierać pliki. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą ściągać dane z różnych serwisów, a szkoda im pieniędzy na konta premium. Ja osobiście mam transfer po 800-900 kb/s a naprawdę sprawa jest groszowa. Warto przetestować tym bardziej, że można kupić transfer sms-em już za złotówkę !

Zasada działania jest bardzo prosta, wklejamy linki w rapideo do interesującego nas pliku umieszczonego w jednym z serwisów (np hotfile), po kilku/kilkunastu sekundach jest on już na serwerze rapideo skąd ściągamy już bez żadnych limitów (dowolną ilość razy, w dowolnym czasie, bez limitów ip i transferu), plik przechowywany jest na naszym koncie przez 36 godzin.

W połączeniu ze stronami takimi jak np. peb.pl czy darkwarez.pl stanowi to świetne narzędzie do ściągania multimediów i znakomitą alternatywę dla torrentów.
[center]

[warn=Pavulon]Nie twórz tematów z linkami referencyjnymi, wysyłaniem zaproszeń, prośbami o kliknięcie itp.[/warn]


Rapideo.pl
Jest serwisem wspomagającym pobieranie plików z najpopularniejszych na świecie serwisów rapidshare.com, hotfile.com, storage.to, megaupload.com i netload.in

Każdy zarejestrowany uzytkownik dostaje od nas na start aż 200 MB transferu za darmo, posiadanie konta jest zupełnie darmowe, dodatkowo szybkie płatności SMS doskonale sprawdzają się przy dokupowaniu transferu. Oferujemy także możliwość płacenia kartą, szybkimi przelewami oraz PayPalem.

W przeciwieństwie do konkurencji, podajemy prawdziwe kwoty kosztu wysłania SMSa i mamy jasny regulamin bez kruczków!

Dodatkowo dla wszystkich zarejestrowanych oferujemy wygodny panel pomocy w razie jakichkolwiek problemów.

Im wyższa kwota doładowania tym niższy koszt transferu, a więc czym więcej ściągasz tym mniej płacisz za 1 GB :)



Kilka komentarzy użytkowników rapideo.pl:

Ten serwis to doskonały pomysł zawsze traciłem sporo kasy na konto z rapidshare i nigdy nie wykozystałem go nawet w 20% przez słabego neta.
Na rapideo płace za transfer a nie za czas, wiec moge doładować konto i użyć go nawet dopiero po roku 10/10!!!!!!

Witam serdecznie!
Bardzo fajna przejemna strona, od razu wiele linków można wrzucić. Oferta cenowa na Rapideo jest jak na razie najlepsza na rynku.

Super serwis !!!!!!!!!! Nieoszukują!!!Przelałem 10 zł a po chwili juz miałem transfer Z jaką piękną prędkością Rapideo ściąga PALCE LIZAĆ ale u mnie też nie jest żle 10 MB w obie strony!!!!!

Jak dla mnie rewelacja! Nie są to oszuści jak FIX jakiś. Oni mnie oszukali. TUTAJ JEST REWELACJA POLECAM

Wasz rapideo jest The Best... To nie to co rapid, że kupuje się nie transfer tylko dni, przez które masz konto premium... Ale rapideo to nie tylko rapid... To aż 5w1!!!! I to w niewiarygodnie niskiej cenie...

Rapideo jest super... rapid, storage, hotfile, megaupload... co jeszcze? Czegóż jeszcze potrzeba do szcześcia:D Fload nie umywa sie do was:D



Nie znalazłem sprzeczności z regulaminem forum, ale jeśli jest sprzeczny ten temat z zasadami to proszę usunąć.
  • +
  • -
  • 0

#2 Lukasz5

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 280
Wszechwidzący

  • Postów:1 414
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:C: / WINDOWS
Offline

Napisano 02.05.2010 22:11

To są korzyści też dla ciebie (polecający)...
  • +
  • -
  • 0

#3 DB

    Wszechwidzący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:230
Offline

Napisano 02.05.2010 22:25

Jeśli wcześniej o tym serwisie nie wiedziałeś a ta informacja i opis zainteresowała cię to cóż w tym złego.
Przecież nie proszę o klikanie w jakieś pierdoły, czytanie jakiś bzdur. Po prostu informuję o serwisie, z którego korzysta coraz więcej osób, może i skorzysta z niego ktoś z użytkowników forum - więc mała poprawka: korzyść dla każdego

Użytkownik DB edytował ten post 02.05.2010 22:51

  • +
  • -
  • -1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych