Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Dontsayips, Galileo, Robienie menu / przerabianie amxmodmenu, Screeny


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 fsd

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:54
  • Lokalizacja:Toruń
Offline

Napisano 30.04.2010 23:21

Prosiłbym o pomoc z paroma pluginami:
1. Dontsayips
2. Galileo
3. Zrobienie menu
4. Kolorowe teksty


Ad. 1 Edytuję fragment kodu

client_cmd(id, "say ^"I must say.... This server ROCKS!^"")

Na

client_cmd(id, "say ^"Zapraszam na www.Cs-Xxxxx.PL^"")

Xxxxx - nazwa sieci, nie chce robić reklamy. Tylko podaje format w jakim jest to tam napisane. Oczywiście kod kompiluje programem z waszej strony, wgrywam... I nie działa. Wpisuje przez console say Zapraszam na - kopiuje jakiś link z ulubionych i dalej jest jak jest... O to lista pluginów, może jakieś się poprostu żrą.
galileo.amxx 
afkkisss.amxx 
auto_restart.amxx 
admin_spec_esp.amxx
amx_ip.amxx 
task_scheduler.amxx 
c4timer.amxx 
fireinthehole.amxx 
hpk.amxx 
ptb.amxx
admin_screen3v15.amxx 
timer.amxx 
swear_replacement.amxx 
dontsayips.amxx
poprawne_rate.amxx

Ad.2 Gdzie mam wgrać plik z emptyserver oraz mapcykl ? I cvary do Galileo tylko w folderze Galileo w pliku Galileo.cfg ? ;d Czy w amxx.cfg również ?

Ad.3 Korzystam z admin_screen3v15.amxx i chciałbym zapytać czy ktoś może zna jakiś tutorial do robienia własnego menu, albo jak przerobić w amxmodmenu numer 8. Komendy Klienta, żeby zamiast tego pisało 8. Screeny (z bindowaniem i wrzuceniem komendy dałem radę, tylko nie wiem jak przerobić nazwę...) szukałem w plmenu.sma i nic tam znaleźć nie mogę.. Czytałem cały kod i cisza.. w langach też jak zmieniam nic nie daje ;x Czyżby parę plików na raz było skompilowanych i dlatego nie mogę w plmenu.sma znaleźć wzmianki o tym bindzie ?

I jeszcze pytanko z tym związane.. Jakby ktoś dał radę, mógłby dla mnie zrobić gotowy kod, gdzie menu bd działało jak Kick Menu (od razu po wciśnięciu nicka koleś dostaje ss i ban ?) Według mnie powinno się chyba wyciągnąć kod na menu Kicka z amxmodmenu (plmenu,amxx) i przerobić parę komend i gotowe. Zrobiłby to ktoś ?

Ad. 4 Jak zrobić by np. [AFK KiSSS] pisało na czerwono a reszta na zielono (tylko taki przykładzik), sam kod [AFK KiSSS] na coś innego umiem przerobić, ale pozostaję dla mnie zagadką jak dać na to kolorek... Gdyby ktoś obdarzył mnie tą wiedzą, prawdopodobnie przerobiłbym 1/2 pluginów na serwie które coś pokazują w chacie :P

Użytkownik Witam :) edytował ten post 01.05.2010 15:55

  • +
  • -
  • 0

#2 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 01.05.2010 16:16

1. Aby na pewno nadpisujesz plik *.amxx ? Jeśli edytujesz plug i kompilujesz to musi działać.
2. pliki do: addons/amxmodx/configs/, ustawienia albo tu, albo w amxx.cfg - i tu i tu sie powinny załadować
3. Dodawanie opcji do konfiguracji w menu admina . - Nieoficjalny polski support AMX Mod X Menu Klienta i Admina - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
4. Starszy sposób: Zielone napisy (client_print) - Nieoficjalny polski support AMX Mod X Nowszy: Kolory - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
  • +
  • -
  • 1

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych