Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Inny

Anty Cheat

Inny

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jah

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • Lokalizacja:N.S.
Offline

Napisano 29.04.2010 13:57

Witam... Wiem że to forum odnosi się do CS'a... Ale mam problem. bez owijania, chodzi o to, czy ktoś ze zgromadzonych na tym forum mózgów, byłby w stanie stworzyć jakiś naprawdę dobry Anty Cheat do gry która się nazywa Tactical OPS wer. 3.4 ? do wersji 3.5 są, ale są niekompatybilne z wersją 3.4... To jest porażka ile dzieciaków biega to z IDK, WH czy SH... Nieporozumienie. Dodam, iż Tactical jest oparty na silniku jednej z najbardziej znanych gier, a mianowicie na silniku Unreal Tournament'a.. Jeśli byłby ktoś w stanie ogarnąć taki programik, prosił bym o odpowiedź w temacie. Wiadomo, jeśli ten AC spełniał by większośc zadań (screenshot zraz po wejściu na serwer danego gracza, sprawdzanie netspidu, sprawdzanie programów odpalonych w tle idt (coś na zasadzie ACP lub ESE z wersji 3.5) lub coś podobnego do UTDC) jeśli ten AC byłby dobry, jesteśmy w stanie, i na pewno zapłacimy za to. Teraz nie ma nic za darmo..

P.S. Mam nadzieję że mnie zlinczujecie za to że pisze u Was na forum w sprawie innej gry.
P.S. Jeżeli pomyliłem działy to przepraszam.
Pozdrawiam Jah OPS.

Użytkownik Jah edytował ten post 29.04.2010 13:58

  • +
  • -
  • 0

#2 kur3k

    Założyciel forum ;)

  • Przyjaciel

Reputacja: 29
Życzliwy

  • Postów:134
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Szczecin
Offline

Napisano 29.04.2010 21:48

Napisz na jakiej zasadzie ma działać, podaj dokumentacje gry jakąś i wszystko co ew. było by potrzebne ... może się podejmę
  • +
  • -
  • 0

#3 Jah

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • Lokalizacja:N.S.
Offline

Napisano 29.04.2010 22:51

Nie wiem, jak dokładnie Ci to wytłumaczyć... Powinien być to osobny program, tak jak w przypadku ESE lub ACP lub UTDC. Pliki konfiguracyjne tego programiku znajdują się w pliku systemowym gry, które każdy player musi pobrać aby mógł grać na serwerze z takim zabezpieczeniem. Dodatkowo, dany program, trzeba wpisać do pliku konfiguracyjnego serwera do gry, w tym wypadku jest to plik tekstowy, gdzie dodate się mutatory, mapy mody etc. Taki antycheat powinien: robić screen graczowni od razu po wejściu na serwer (jak w przypadku UTDC2.1), skanować w poszukiwaniu SH, WH, IDK, Aima etc... Jeśli możesz, zobacz na jakiej zasadzie działa ESE, ACP, lub UTDC... Napisz co jeszcze chciał byś wiedzieć, postaram się to jakoś wyjasnić.

P.S. Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź.
  • +
  • -
  • 0

#4 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 29.04.2010 23:02

Wg mnie niestety nie znajdziesz tu pomocy.
Nijak to nie jest związane z amxx'em czy hlds'em i nie sądzę że ktoś stąd zajmuje się takimi rzeczami w czasie wolnym.

Jeżeli ktoś stąd miałby zrobić antycheat'a to pewnie pod CS'a ;)
  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Inny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych