Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem ze steam


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 BraUn878

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 10
Początkujący

  • Postów:67
  • Lokalizacja:Police
Offline

Napisano 29.04.2010 13:49

Witam!
Parę miesięcy temu próbowałem walczyć z tym problemem ale poddałem się i przeszedłem na Non-Steam, dziś jednak chciałbym was poprosić o pomoc w tym.
Pisałem już podobny temat pt: "Myszka się zacina" ale problem nie został rozwiązany, więc może inaczej ujmę ten problem.
Od czasu kiedy mam nowy monitor i ustawienie rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli (Chodź nie mówię że to przez to bo nie wiem) zacina mi się CS na steam, na non-steam nie ma tego problemu.
Myszka ciężko chodzi a nie raz w ogóle nie chcę skręcić odczuwam zacinanie się gry. Kiedy miałem nowy monitor miałem też popsutą klawiaturę więc pożyczyłem chwilowo klawiaturę od kolegi, była ona strasznie zniszczona i klikały się różne klawisze i ciężko się grało i wtedy właśnie się chyba zaczął się problem ale myślałem po prostu że to przez tą klawiaturę ale kiedy kupiłem nową problem był nadal być może to przez tamtą klawiaturę?
Myszkę wymieniałem na inną korzystająca także z innego portu ale to na nic.
FPS mam średnio 50-70 nie raz 30 ale to stoi np. przy ściąganiu jakiś plików.
Mogę wrzucić dxdiag (Narzędzie diagnostyczne DirectX) ale wątpię że to wina systemu gdyż wcześniej przecież było dobrze. Steam reinstalowałem ale na nic :/
Za pomoc odwdzięczę się w możliwy sposób!!
  • +
  • -
  • 0

#2 zer0.

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 429
Wszechobecny

  • Postów:2 116
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Kw
Offline

Napisano 29.04.2010 15:05

Jeśli to optyk, to może być problem z rodzajem podkładki. Myślałeś nad wgraniem Mouse Fixa? Podkręć Hz do stałej wartości, zalecam 500<, mając standardowe ustawienia przy ruchach myszy te Hz skaczą rożnie, więc obraz może chodzić mało płynnie.
  • +
  • -
  • 0

#3 BraUn878

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 10
Początkujący

  • Postów:67
  • Lokalizacja:Police
Offline

Napisano 29.04.2010 18:58

Wcześniej było dobrze, na windows myszka zachowuje się dobrze, na non-steam także to czemu teraz miała by być to wina podkładki? W dodatku nie mam podkładki tylko drewno po którym myszka dobrze chodzi.
Po wgraniu Mouse Fixa niby lepiej bo jak ruszam to jak by nie muli już się tak ale nie raz jest tak że po prostu nie mogę skręcić. Gram na deathrun więc nie trudno tego zauważyć zresztą na serwerze bez moda także można było by to zauważyć bez problemu.
Odczuwam też lekkie lagi nadal. A i o co chodzi z tymi Hz gdzie je podkręcić może jakieś dodatkowe instrukcje? Pozdrawiam

PROBLEM ROZWIĄZANY, NIE WIEM JAK ALE WAŻNE ŻE JUŻ JEST DOBRZE!! DZIĘKI :kwiaty:

Użytkownik BraUn878 edytował ten post 29.04.2010 20:31

  • +
  • -
  • 0

#4 zer0.

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 429
Wszechobecny

  • Postów:2 116
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Kw
Offline

Napisano 30.04.2010 12:15

Let me google that for you na przyszłość
  • +
  • -
  • 0

#5 Adminek AMXX.PL

    Admin :)

  • Bot

Reputacja: 156
Profesjonalista

  • Postów:7 489
  • Lokalizacja:AMXX.PL
Offline

Napisano 30.04.2010 12:52

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Problem rozwiązany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych