Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Czy mozna tak zrobic!? - upload plikow.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 cyber2hot

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:58
Offline

Napisano 28.08.2008 10:42

Witam! Mam serwer z amxx + sxe. Teraz mam pytanie - czy nic się nie stanie, gdy wrzucę pliki załóżmy maps.ini, plugins.ini, user.ini do odpowiednich folderów w tym samym czasie kiedy serwer mojego cs'a jest włączony? Serwer nie będzie się walił itd.? (bo jak się wyłączy to mam duży problem) czy może akurat po zmianie mapy zaktualizuje się wszystko?. Prosiłbym o odpowiedź!
  • +
  • -
  • 0

#2 kolba515

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:94
  • GG:
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 28.08.2008 10:52

mozesz wrzucac pliki gdy serwer jest włączony. A aktualizuje sie jak i po zmianie mapy oraz resecie serwera ale czasem zmiana mapy nie pomaga to trzeba resnac serwer
  • +
  • -
  • 0

#3 Gość__*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 28.08.2008 12:58

Witam! Mam serwer z amxx + sxe. Teraz mam pytanie - czy nic się nie stanie, gdy wrzucę pliki załóżmy maps.ini, plugins.ini, user.ini do odpowiednich folderów w tym samym czasie kiedy serwer mojego cs'a jest włączony?

Wszystkie pliki typu *.txt , *.ini *.amxx , *.sma etc. wymagają tylko zmiany mapy do aktualizacji. Co do plików *.cfg one już wymagają restartu serwera.

Nic się nie stanie jeżeli serwer chodzi a Ty coś robisz na FTP.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych