Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Modele Admina, Vipa POMOCY!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 4dam3k

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:B - stok / Londyn
Offline

Napisano 04.04.2010 04:19

Witam!

Mam następujący problem: Chciałbym zainstalować na swój serwer modele dla wybranych przeze mnie userów. Miało by to wyglądać tak że wybrałbym na przykład 2 osoby którym bym chciał poprzerabiać modele aby uzyskać na ich plecach napis taki sam jak w admin models "Admin" tylko że zamiast napisu admin chciałbym umieścić tam ich nick. Wiem że istnieje taka możliwość ponieważ grałem kiedyś na serwerze gdzie gracze którzy wpłacali pieniądze na serwer byli nagradzani modelem z napisem na plecach "vip". Podejrzewam że było by trzeba dużo modelsów poprzerabiać i że będzie to monotonne ale jestem gotowy to zrobić. Wiem że edycja jednego modelsa nie wystarczy bo nie chciałbym żeby dwóch innych graczy miało na plecach ten sam nick. Wręcz odwrotnie chciałbym aby każdy miał inny.

Zwracam się wiec z olbrzymią prośbą do osób które mają o tym pojęcie. Jakich programów użyć do edycji modelsów. Jak skonfigurować modelsy żeby każdy z graczy miał na plecach swój nick a nie taki sam napis typu ADMIN. Jak przypisać IP żeby to wszystko działało? Jeśli nie dałbym sobie rady z modelami, czy jest osoba która umiałaby to zrobić i mogła by to szybko edytować gdybym podał tej osobie nicki graczy. Jeśli tak to wspaniale bo na razie chciałbym zrobić tylko 2. Bardzo proszę o pomoc i szybką odpowiedź!

Wesołych Świąt! Smacznego Jajka i Mokrego dyngusa ;)

Czekam na odpowiedź i Pozdrawiam.
  • +
  • -
  • 0

#2 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 553
Godlike

  • Postów:11 976
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 04.04.2010 06:59

1
2
3
4
  • +
  • -
  • 2

#3 4dam3k

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:B - stok / Londyn
Offline

Napisano 08.04.2010 10:44

Dzięki wielkie za pomoc, ale jednak jak dla mnie to trochę czarna magia. Więc byłbym bardzo wdzięczny jak by ktoś przerobił mi modele dla jednego z moich userów (Modele Terro i Ct z możliwością wyboru wyglądu czyli po 4 w każdej drużynie, krótki opis jak dopisać to aby ten model miał tylko jeden gracz, napis na plecach "artas36" ) z góry dziękuje i czekam na pomoc.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych