Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Ocena dem przez osoby bezstronne


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 03.04.2010 17:24

Mała prośba do osób bezstronnych, a zarazem mających troszkę oleju w głowie i wiedzących co to hax, a co gra na wysokim poziomie. Chodzi mi o ocenę demek przez osoby możliwie najbardziej bezstronne, poniżej podaję dwa linki, pierwszy przedstawia demo "główne" do którego podaję szerszy opis, drugi 4 mniejsze dema do których opisu mi brak.

3:25 Akcja z Famosuem (dowód na ESP)
4:53 Akcja z AK47, ewidentny no recoil, proszę oglądnąć akcje powoli, na zwolnionym tempie, on strzela na full auto z kałacha, a żaden pocisk nie odleciał nigdzie!! a przecież z tak daleka strzelał w pewnym momencie zanim zginął, normalnie śmiech na sali
10 : 13 kałach na kucaka, niby nic takiego, potem będzie więcej (na kucaka pewnie będzie się tłumaczył że tajemnicze ruchy myszką wykonuje, więc skupmy się na innych akcjach, gdzie w zawirze walki i w biegu trudno robić ruchy myszką)
10 : 31 kolejna ładna celna seria gdy zaczynał kucać
11 : 46 proszę obejrzeć powoli jak lecą kule na 1/4 (tam są odbitki wcześniejszych kul nie należących do gracza, więc przy zwolnionym tempie widać jak kałach strzela centralnie prosto w sam środek)
12 :10 M4 w ruchu, na zwolnionym tempie widać jak lecą kule, po tej akcji nie miałem już wątpliwości, w biegu naprawdę bardzo trudno opanować rozrzut broni, nawet M4, potrafią to ewentualnie najlepsi gracze

Pobierz:
Druga mniejsza sprawa, pare komend które według broniącego się powodują mniejszy rozrzut, gracz jest aktywnym członkiem ligi ESL - dozwolone komendy, oszukiwanie systemu, czy po prostu komenda która nic nie daje?
Spoiler

  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#2 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 553
Godlike

  • Postów:11 976
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 03.04.2010 18:35

2.niektóre z tych komend występują w skryptach ne recoil ale w skryptach same sobie są do niczego jedynie mogą zwiększyć fps co daje nam lepszą kontrole nad recoilem
zaraz obejrzę demka


@edit
no reocil na 100% to było pierwsze wrażenie
oglądając coraz dalej demko miałem coraz więcej wątpliwości co do tego że ten gracz ma cheaty a akcja 12:10 nic nie pokazuje

czysty według mnie

Użytkownik DarkGL edytował ten post 03.04.2010 19:01

  • +
  • -
  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych