Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Bany na serwie nie dzialaja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mekee

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:6
  • Lokalizacja:Wawa
Offline

Napisano 24.02.2010 16:25

Nie mam pojecia co mam zrobic. Reinstal amxa nic nie dal , proszę o pomoc i o jakiekolwiek sensowne propozycje. Nie masz pojecia jak to zrobic ? Nie nabijaj postow bezsensownymi radami

Użytkownik Mekee edytował ten post 25.02.2010 21:54

  • +
  • -
  • 0

#2 bolek_stw

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:416
  • Lokalizacja:Stalowa Wola
Offline

Napisano 24.02.2010 20:22

zainstaluj mini bans ?
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika

#3 Mekee

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:6
  • Lokalizacja:Wawa
Offline

Napisano 25.02.2010 21:41

minibans to scierwo. Nie dziala w 100 % dobrze z nowa aktualizacja dziala tylko ban perm a inne nie. Jak masz dawac takie rady to naprawdę lepiej sie nie odzywaj bo ja nie potrzebuje nabijaczow postow ktorzy mi powiedza "Przeinstaluj amxa" "zainstaluj amxbans" "zainstaluj minibans" "zrestartuj kompa" tylko potrzebuje osoby ktora na tym sie zna i wie w czym jest problem i co zrobic aby naprawic bany, wiec idz na wiaderko i tam udzielaj rad bo gdybym chcial rad twojego typu to poszedlbym wlasnie tam.

wgralem minibans i nic nie pomoglo a zatem jest to czegos innego sprawa niz samego pluginu. Pomysly proszę

odsiwerzam pilne !
  • +
  • -
  • 0

#4 kasza

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 890
Czempion

  • Postów:4 102
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Imię
  • Lokalizacja:Lokalizacja
Offline

Napisano 25.02.2010 21:49

Jak masz dawac takie rady to naprawdę lepiej sie nie odzywaj bo ja nie potrzebuje nabijaczow postow ktorzy mi powiedza "Przeinstaluj amxa" "zainstaluj amxbans" "zainstaluj minibans" "zrestartuj kompa" tylko potrzebuje osoby ktora na tym sie zna i wie w czym jest problem i co zrobic aby naprawic bany, wiec idz na wiaderko i tam udzielaj rad bo gdybym chcial rad twojego typu to poszedlbym wlasnie tam.


odsiwerzam pilne !




Koleś chce Ci pomóc, a Ty na niego z ryjem ? 0.o To chyba Ty idz na wiadeko, bo tu raczej napinaczą nikt nie będzie pomagał...
Nie umiesz zainstalować-to Ci nie działa.
  • +
  • -
  • 0

Skillownia.com

 

 #3 [UWC3NG] Skillownia.com - 213.189.52.253:27301

 


#5 Mekee

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:6
  • Lokalizacja:Wawa
Offline

Napisano 25.02.2010 21:53

NIE WIERZE , ty masz mega usera buahahaha, za co ? Za nabijanie postow ? Czlowieku ja nie mam problemu z wgraniem pluginu czy z jego odpaleniem tylko z tym ze bany nie dzialaja. Daje typowi bana a on zaraz wchodzi. proszę o odpowiedz jakiejs osoby ktora ma pojecie o co chodzi a nie takich typow jak powyzej bo to jest pozniej krytyki ...

PS to prawda nie potrzebnie na niego najechalem bo przynajmniej probowal cos pomoc ty natomiast nie masz pojecia wiec nie pisz nic ok ?

Użytkownik Mekee edytował ten post 25.02.2010 21:58

  • +
  • -
  • 0

#6 kasza

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 890
Czempion

  • Postów:4 102
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Imię
  • Lokalizacja:Lokalizacja
Offline

Napisano 25.02.2010 22:47

No wiesz wątpie że seba robił by plugin który nie działa. Jakoś miałem u siebie na serwerze i działał b.dobrze. to teraz niewiem czy z pluginem jest coś nie tak czy z Toba?


ty natomiast nie masz pojecia wiec nie pisz nic ok

Może nie mam pojęcia, ale bynajmniej umiem zainstalować plugin tak aby działał. Twoje teksty są poniżej krytyki. Tak jak już pisałem tu raczej nie znajdziesz pomocy, bo nikt nie będzie pomogał napinajacemu n30 aka kaleka -.-
  • +
  • -
  • 0

Skillownia.com

 

 #3 [UWC3NG] Skillownia.com - 213.189.52.253:27301

 


#7 Mekee

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:6
  • Lokalizacja:Wawa
Offline

Napisano 25.02.2010 22:55

CIACH

Użytkownik Pavulon edytował ten post 25.02.2010 23:16
I na tym kończymy ten temat

  • +
  • -
  • -1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych