Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Nowy Plugin

Prośba o napisanie pluginu.

Nowy Plugin

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 fifiakurat

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:60
  • Lokalizacja:etuy
Offline

Napisano 12.02.2010 15:46

Proszę o napisanie pluginu, w którym admin z flagą "t" będzie miał do zbindowania 2 moce:
- Pierwszą mocą było by posiadanie SG (Smoke Granade) który zamraża na jakiś czas (do ustawienia) oraz w zasięgu (do ustawienia). Zwykli gracze bez tej flagi mieli by zwykły granat smoke.
- Drugą mocą chciałbym, aby był jakiś magiczny pocisk, żeby ładnie wyglądał a jego obrażenia oraz zasięg były by do ustawienia.

Za pomoc z góry dziękuję.

//Edit
Chciałem wprowadzić poprawkę, że zamiast granatów była by moc o takim samym działaniu ale uaktywniana klawiszem, ktory wypuszczał by pocisk zamrażający, po uderzeniu w ścianę lub cel zamrażało by na kilka sekund wszystkich w okolicy.
Za pełne napisanie pluginu i korekty/udoskonalenia w razie niepowodzeń oferuję wysłanie przeze mnie SMS'a o wartości max. 30zł.
Proszę o nie podawanie pluginu na forum, lecz wysłanie go na _pw lub gg(6413282)
Jeżeli nie wiesz do końca co i jak, to szczegóły podam na GG(6413282).

Użytkownik fifiakurat edytował ten post 12.02.2010 15:46

  • +
  • -
  • 0

#2 Miczu

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 657
Wszechmogący

  • Postów:2 862
Offline

Napisano 12.02.2010 19:29

Na forum zapewne ktos by ci to zrobil, ale bardziej publicznie niz tylko dla ciebie...

Ps. platnosci sms'em to jakas nowa moda? Bo nie wiem jak to ma działać, poza wspomaganiem operatora 50% wartosci tego sms'a xD
  • +
  • -
  • 0

#3 fifiakurat

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:60
  • Lokalizacja:etuy
Offline

Napisano 12.02.2010 20:35

Masz rację, ale jak mam długo czekać na publiczne napisanie pluginu, to wolę dać coś na zachętę. na razie nie spotkałem się z nikim, kto chciałby taki plugin dla mnie zrobić. :/

P.S. Faktycznie, lecz w tej chwili nie mam środków na koncie bankowym, a nie chce mi się iść wpłacać. Zresztą sms to szybka dostawa gotówki, ale fakt że cena za dostawę to 50%. :P
Byłby ktoś z Was w stanie to zrobić? ;] Byłbym wdzięczny...

Użytkownik fifiakurat edytował ten post 12.02.2010 20:38

  • +
  • -
  • 0

#4 Owner123

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 146
Zaawansowany

  • Postów:331
  • Lokalizacja:Barty ;]
Offline

Napisano 12.02.2010 21:26

Mógłbym się podjąć napisania czegoś takiego. ( kasa przyda się dla serwerowni na której mam admina ;) )

Użytkownik Owner123 edytował ten post 12.02.2010 21:26

  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowy Plugin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych