Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Recruiter - Wygrywaj nagrody przy zerowym wkładzie własnym1 400 000zł przeznaczonych na nagrody!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 becometa

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:33
  • GG:
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 08.02.2010 23:23

Cześć :D

Pędząc po internecie, dokładniej po google, wpadłem na coś bardzo ciekawego, recruiter.betsafe.com - Jest to można by powiedzieć turniej, w którym wygrywa osoba która zaprosi jak najwięcej przyjaciół(ale to nie wszystko).

Jak na razie jestem zachwycony, przeznaczyli ponad 1 400 000zł na nagrody, a cała zabawa trwa do Sierpnia, więc można sobie sprawić niezły prezent na wakacje.

- Za 1 miejsce Porsche 911 Carrera (Wartość 300 000 PLN)
- Za 2 miejsce Yamaha YZF-R6 albo Smart fortwo CDI (Wartość 50 000 PLN)
- Za 3 miejsce Magiczna wycieczka do Australii i Nowej Zelandii (Wartość 30 000 PLN)

Do tego dochodzą nagrody tygodnia oraz miesiąca

- Iphone 3GS 16 GB (Wartość 3000 PLN)
- Sony Vaio NW 20 Laptop (Wartość 2200 PLN)
- Sony 80gb Hard Disk Handycam (Wartość 1400 PLN)
- Tydzień w Las Vegas (Wartość 14 000 PLN)
- Samsung 46" LED-TV (Wartość 8000 PLN)
- Apple MacBook Pro 2.53 GHz (Wartość 6000 PLN)

Strona jest całkowicie spolszczona, to gigantyczny plus.

Przechodząc do sedna sprawy. Obejrzycie filmik: The Recruiter by Betsafe.com , on wszystko wyjaśnia.

Czym jest The Recruiter?
Recruiter, to konkurs zainicjowany przez Betsafe.com. Poprzez poinformowanie twoich przyjaciół o Betsafe.com będziesz otrzymywać punkty po ich rejestracji w Betsafe.com. Punkty mogą być kumulowane w trzech poziomach. co oznacza, że będziesz otrzymywać punkty również za przyjaciół, których również polecili twoi przyjaciele. Twoje punkty będą określać twoja pozycję w tabelach leaderboards, a do wygrania czekają nagrody o wartości ponad 1 400 000 złotych. Zostań najsilniejszym Recruiterem i odjedź z rywalizacji nowiutkim samochodem marki Porsche!

Jak zdobywam punkty?
Praktycznie istnieją trzy poziomy w jakich możesz zdobywać punkty. Poniżej wyjaśnienie z praktycznymi przykładami:

Poziom 1
Użytkownik Betsafe: 1 punkt
Użytkownik Betsafe dokonujący depozytu: 10 punktów

Przyjaciele rekrutowani przez ciebie bezpośrednio znajdują się w tym poziomie. Jeśli rekrutujesz swojego przyjaciela "Jacka" otrzymasz 1 punkt. jeśli "Jacek" stanie się użytkownikiem Betsafe.com. Jeśli "Jacek" dokona wpłaty depozytu do swojego konta gracza, otrzymasz dodatkowych 9 punktów, co da w sumie 10 punktów zebranych za "Jacka".


Poziom 2:
Użytkownik Betsafe: 0,5 punktu
Użytkownik Betsafe dokonujący depozytu: 5 punktów

Twój rekrutowany przyjaciel "Jacek" rekrutuje swojego przyjaciela "Piotra", który staje się użytkownikiem Betsafe.com, dzięki temu otrzymujesz 0,5 punktu. Jeśli "Piotr" dokona wpłaty depozytu do swojego konta Betsafe, otrzymasz dodatkowych 4,5 punktu, co w sumie da 5 punktów za "Piotra".

Poziom 3:
Użytkownik Betsafe: 0,25 punktu
Użytkownik Betsafe dokonujący depozytu: 2,5 punktu

"Piotr" (w twoim poziomie 2) rekrutuje swojego przyjaciela "Tomka" aby stał się członkiem Betsafe.com, a ty otrzymujesz 0,25 punktu. Jeśli "Tomek" dokona wpłaty depozytu do swojego konta Betsafe, otrzymasz 2,25 punktu, co w sumie da 2,5 punktu za "Tomka".

W Sumie:
W tym przypadku masz zebranych 17,5 punktu (10+5+2,5), tylko poprzez rekrutację twojego przyjaciela "Janka". Teraz wyobraź sobie co będzie, jeśli rekrutujesz swoich wszystkich przyjaciół...

Nie ma ograniczeń co do ilości pojedynczych osób, jakie możesz mieć we wszystkich trzech poziomach (oddzielnie, lub razem) i będziesz otrzymywać punkty za ich wszystkich.


W skrócie, polecasz swojemu znajomemu serwis on się rejestruje, a ty otrzymujesz punkty, a jeżeli znajomy Twojego znajomego się zarejestruje ty otrzymujesz punkty ale twój znajomy również KAŻDY PRACUJE NA KAŻDEGO! Teraz pomnóżmy sobie to przykładowo przez 20 znajomych, którzy mają 20 znajomych, a ci kolejnych 20 znajomych, easy!

Ja już sobie upatrzyłem nagrodę "Tydzień w Las Vegas" - zawsze o tym marzyłem :)

Użytkownik BeCometA edytował ten post 08.02.2010 23:24

  • +
  • -
  • 0

#2 HuBa

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 20
Życzliwy

  • Postów:157
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Grajewo
Offline

Napisano 10.02.2010 15:25

Kolejny fake , tyle że nie trzeba klikać a zapraszać znajomych.
Po za tym wątpię żebyś zaprosił tyle osób co nie którzy już tam mają.
  • +
  • -
  • 0

#3 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 10.02.2010 15:31

Fake raczej to nie będzie bo przez poważną firmę jest prowadzone. Dobrze wykonane i w ogóle.
Ale szanse na wygraną czegokolwiek są znikome.
  • +
  • -
  • 0

#4 becometa

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:33
  • GG:
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 11.02.2010 10:39

Kolejny fake , tyle że nie trzeba klikać a zapraszać znajomych.
Po za tym wątpię żebyś zaprosił tyle osób co nie którzy już tam mają.


Nie znasz firmy, nie znasz jej przedstawicieli, nie wiesz jak działa.
Argumenty z pupy.
  • +
  • -
  • 0

#5 ` ManieK

    Profesjonalista

  • Zbanowany

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:194
  • GG:
  • Lokalizacja:Ciechanów
Offline

Napisano 11.02.2010 22:36

dla mnie to tylko zyski dla firmy.

#6 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 11.02.2010 22:43

dla mnie to tylko zyski dla firmy.


No a co ty myślisz ? Po co wszyscy organizują konkursy ? DLA KASY !!
Wszystko jest wyliczone tak że oni nigdy na tym nie stracą.
No ale oczywiście ktoś tam wygra, taka już jest polityka.
  • +
  • -
  • 0

#7 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 17.02.2010 00:31

Omg kolejne strony ze można coś wygrać powodzenia w zapraszaniu pewnie juz tysiące osób mają dużo punktów i zeby zgarnąć te nagrody z podium to chyba trzeba siedzieć przy tzn 99 lat 364 dni 23h i 59 min. Amen
  • +
  • -
  • 0

#8 Seba

    Wszechobecny

  • Zbanowany

Reputacja: 198
Profesjonalista

  • Postów:424
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 17.02.2010 01:54

Fake raczej to nie będzie bo przez poważną firmę jest prowadzone. Dobrze wykonane i w ogóle.
Ale szanse na wygraną czegokolwiek są znikome.

Sorry, pokaż mi firmę [jakiś dowód] która wydała na cele "charytatywne" 1.5mln. Poza tym, wierzysz że user @topic rozpisał się tak bez powodu ? Hah, w jakim Ty świecie żyjesz.

Użytkownik Seba edytował ten post 17.02.2010 01:55


#9 honey

    Wszechmogący

  • Zbanowany

Reputacja: 124
Zaawansowany

  • Postów:606
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:n / a
Offline

Napisano 17.02.2010 13:48

Wszystkie konkursy polegają na tym, aby zachęcić jakoś ludzi by wysyłali sms'y i teraz dajmy to np. x(ilość osób dla przykładu 1mln) + koszt sms'a = wychodzi ładna suma. Śmieszne są też sms'y, które zostają wysyłane do Naszych telefonów komórkowych. Nie tak dawno dostałem fajnego sms'ka w treści było wpisane: "Wygrałeś 50 tys. złotych ! Wyślij sms na numer ten i ten, aby podwoić wygraną" etc.. I co piszą, że wygrałeś a tak naprawdę nic nie wygrałeś. Tylko, żeby jeszcze bardziej zaangażować ludzi, aby brali w tak idiotycznych konkursach. Wracając do firmy powyżej, bo trochę się zagalopowałem. Dla Nas 20 znajomych zarejestrowanych na tej stronie to kwestia kilku minut. I co z tego będziemy mieć ? Nic, a Oni $ :) Cóż z tego, że na stronie będzie pisać użytkownik ten i ten wygrał 50 tys. PLN, skoro to będzie i tak fake.

#10 Myszka

    Życzliwy

  • Girl

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:24
  • GG:
  • Imię:Kasia
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
Offline

Napisano 17.02.2010 14:03

Ja także nie angażuję się w tego typu konkursy.Szkoda mojego czasu, kasy oraz złudnych nadziei.
  • +
  • -
  • 0

#11 becometa

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:33
  • GG:
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 18.02.2010 13:16

Sami jesteście jeden wielki fake(mam na myśli osoby które mówią, że nagrody nie zostaną wydane).
Powiedz mi, jaka firma bukmacherska istniejąca na rynku światowym od paru lat, chciała by oszukać swoich użytkowników?
Jaki miało by sens, oszukać tyle tysięcy użytkowników dla jednorazowego zarobku jak można przeprowadzić paręnaście takich konkursów i zarobić x razy więcej?

Wydałeś przynajmniej 5zł? Wypuściłeś zakład w tej firmie? Nie - więc po co się ośmielasz?

Poza tym, w recruiterze są nagrody tygodniowe i miesiąca - walka o główne jest raczej przesądzona, no ale jeżeli Was Mac Book czy IPhone, wyjazd do Australii czy coś innego nie interesuje... :)

Zauważyłem, że większość społeczności chciała by dostać coś za nic, tak po prostu :)

Użytkownik BeCometA edytował ten post 18.02.2010 13:18

  • +
  • -
  • 0

#12 honey

    Wszechmogący

  • Zbanowany

Reputacja: 124
Zaawansowany

  • Postów:606
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:n / a
Offline

Napisano 18.02.2010 13:29

Udowodnisz to Nam, że ta Twoja (nie)fake'owna firma zainwestowała 1,5 mln od tak ?

#13 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 18.02.2010 14:07

Ja tam muszę zgodzić się z użytkownikiem BeCometA.
Firma i tak na tym zyska, a wystarczy że tylko mała część użytkowników zacznie tam grać.
Jakby firmom bukmacherskim takie rzeczy się nie opłacały to by ich nie robiły.

Wszystko zawsze opiera się na zasadzie: użytkownicy sami sobie fundują nagrodę i jeszcze organizator na tym zyskuje.
  • +
  • -
  • 1

#14 becometa

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:33
  • GG:
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 18.02.2010 14:15

Usłyszysz o Recruiterze jeszcze nie raz - zobaczysz :)

Pavulon, dzięki za poparcie.

Użytkownik BeCometA edytował ten post 18.02.2010 17:33

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych