Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Kto by napisał


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tosiek

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:86
  • GG:
Offline

Napisano 31.07.2008 18:12

Witam. Mam pytanko kto by napisał do payasa w jęz ang lub portugalskim o ile się nie mylę jednego emaila ?

Bo ja nei znam żadnych z tych języków a miałbym jedna propozycję do sXe Injected :) Bo wspominał kiedyś o identyfikacji 16 bitowych graczy i chciałbym mu zaproponować coś :)
  • +
  • -
  • 0

#2 Gość__*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 31.07.2008 23:21

Witam. Mam pytanko kto by napisał do payasa w jęz ang lub portugalskim o ile się nie mylę jednego emaila ?

Bo ja nei znam żadnych z tych języków a miałbym jedna propozycję do sXe Injected Bo wspominał kiedyś o identyfikacji 16 bitowych graczy i chciałbym mu zaproponować coś

To może napisz wpierw tekst po PL ...

#3 tosiek

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:86
  • GG:
Offline

Napisano 01.08.2008 09:10

[mod]Witam. Kiedyś na stronie wspomniałeś o kontroli ustawień gracza a konkretnie o ustawieniach bitów. Czy mógłbyś to wprowadzić w życie Np. na zasadzie wyświetlania przed nickiem. Oraz mógłbyś dodać cvar na serwer z ustawieniem czy 32 bity są wymagane a jeśli byłby a klient wszedłby z 16 to wyświetliłaby mu się informacja z pytaniem czy uruchomić ge w trybie 32 bit ponieważ na serwerze jest wymagane takie ustawienie. Jakby co ale na 100% to wiesz ustawienie bitów znajduje się
[HKEY_CURRENT_USERSoftwareValveHalf-LifeSettings]
klucz:
"ScreenBPP"=dword:00000020 - 32
"ScreenBPP"=dword:00000010 - 16

Oraz przydałoby się parę innych cvarów np czy ma wyświetlać informacji gdy sXe jest ustawione jako opcjonalne. I jeszcze jest jeden błąd w sXe ( niektórym zaczęło działać) mianowicie automatyczna aktualizacje sXe Injected nie wiadomo czemu niektórym działają a niektórym nie ? Oczywiście firewall i inne rzeczy który by mogły blokować te osoby powyłączały. Oraz przydatną rzeczą byłaby subskrypcja na email o nowej wersji

pozdrawiam[/mod]

Heeeh trochę żem się rozpisał :)
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych