Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Crashe serwera Przez diablo ?duzy problem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 DeadorAlive

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:22
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 05.02.2010 15:32

mam serwer z 1shot1kill, pare dni temu pisalem do "obslugi" i osobnik odpisal mi iz to oni maja problemy z maszyna bodajze i zebym sie nie przejmowal bo naprawia to
czekam juz 2 tygodnie, widac maja mnie w d*pie, albo innych tez maja w d*pie prawda jest taka ze kupilem serwer na 6 miesiecy publik i nie mam zamiaru tracic czasu i nerwow przez ich problemy.

Nie wiem od czego mam zaczac gdy wchodze przez 1shot1kill.pl na stronce do konsoli pojawia się

error

console>


nadmiar zlego gdy restartuje(nie reinstaluje) lub wylaczam wlaczam to serwer znow sie wiesza i nic nie mozna zrobic. CZASEM SAM Z SIEBIE ZASKOCZY I ZADZIAŁA

I teraz moje pytanie czy to moja wina, czy to ich wina ? Nie wiem jak mozna tam sie z nimi skontaktowac bo jak pisze po prostu chyba maja mnie w d*pie. I nie odpowiadaja
proszę o pomoc, wiem jest ten post w diablo bodajze wkleje tego samego tez gdzie indziej.
Dostep do ftp posiadam i tak serwer działal wszystko w porzadku ale gdy zainstalowalem " screen shoty " jakby przestal dzialac, usunalem go ale nadal wiec wina chyba jest ich.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych