Skocz do zawarto艣ci

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w wi臋kszo艣ci spo艂eczno艣ci internetowych musisz si臋 zarejestrowa膰 aby m贸c odpowiada膰 lub zak艂ada膰 nowe tematy, ale nie b贸j si臋 to jest prosty proces w kt贸rym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz si臋 do temat贸w i for, aby otrzymywa膰 automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza spo艂eczno艣ciowego
  • Stw贸rz sw贸j w艂asny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe do艣wiadczenia

Do艂膮czona grafika Do艂膮czona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdj臋cie

[ZP] Plugin Zombie Shop


  • Zamkni臋ty Temat jest zamkni臋ty
1 odpowied藕 w tym temacie

#1 TomeK

    呕yczliwy

  • U偶ytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Post贸w:22
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:DDZ | WrocLove
Offline

Napisano 01.02.2010 22:46

Witajcie!

Mo偶liwe, 偶e taki temat ju偶 by艂 ale za 偶adne skarby nie mog艂em go znale藕膰, s艂owa kluczowe te偶 nie pomaga艂y wi臋c je偶eli to jest double temat to bardzo przepraszam :)


Przejd臋 do sedna sprawy, zainstalowa艂em Zombie Plague 3.59 z tego linku:

Zombie Plague Mod 3.59 - Nieoficjalny polski support AMX Mod X


i chcia艂bym edytowa膰 Zombie shop, poniewa偶 nie pasuj膮 i ceny ammopack贸w - chcia艂bym uzyska膰 od Was pomoc w odnalezieniu 藕r贸d艂a tego pluginu. Dodam, 偶e przy instalacji mia艂em tylko jeden plugin do skopiowania, "zombie_plague35.amxx" i raczej tam si臋 nie dostane :P

Prosz臋 o udzielenie mi informacji, gdzie znajd臋 mo偶liwo艣膰 zmiany shop'u.



A druga sprawa to: szukam pluginu do sklepu zombie - a dok艂adniej Unlimited Clip, z tak膮 nazw膮 spotka艂em si臋 na jednym Litewskim serwerze ZP, chodzi o niesko艅czon膮 amunicje bez prze艂adowania, do kupienia za 20 ammopack贸w. Poszukuj臋 r贸wnie偶 s艂ynnej Bazooki kt贸rej nie ma w sklepie a na internecie inaczej sie chyba nazywa bo te偶 nie mog臋 znale藕膰 xD


Wi臋c to s膮 te 3 rzeczy, je偶eli kto艣 b臋dzie 艂askaw mi pom贸c b臋d臋 bardzo zadowolony :)


@@ edit:

Mam jeszcz臋 pro艣b臋, chcia艂bym alby kazdy Zombie mia艂 mo偶liwo艣膰 d艂ugiego skakania: Long Jump za darmo, nie musz膮 kupywa膰... I chcia艂bym, aby zombie te偶 si臋 szybciej odradza艂o, bo to jest tryb DM, bo teraz zombi gdzie艣 po 10 sekundach si臋 odradza a chcia艂bym tak 偶eby po 3 sekundach od zgini臋cia si臋 odradza艂 :)

@@ edit2:

I chcia艂bym wiedzie膰, gdzie sie edytuje klasy zombie, bo w tym modzie maj膮 za ma艂o hp i 艂atwo je rozwali膰 :)

Pozdrawiam!

@ refresh


pomo偶e kto艣? chocia偶 w jednym z tych punkt贸w? Prosz臋 :)

U偶ytkownik TomeK edytowa艂 ten post 31.01.2010 12:58

  • +
  • -
  • 0

#2 c1rca

    Wszechwidz膮cy

  • U偶ytkownik

Reputacja: 13
Pocz膮tkuj膮cy

  • Post贸w:227
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Cz臋stochowa
Offline

Napisano 01.02.2010 23:01

Czy musisz mie膰 koniecznie t臋 wersj臋? Bo je艣li chcesz mog臋 Ci pom贸c z 4.2 kt贸rej sam u偶ywam i mam obcykane..
Je艣li koniecznie ma by膰 ta to te偶 da rad臋 pom贸c ale musz臋 wiedzie膰.. czekam
  • +
  • -
  • 0




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych