Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[ZP] Plugin Zombie Shop


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 TomeK

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:22
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:DDZ | WrocLove
Offline

Napisano 01.02.2010 22:46

Witajcie!

Możliwe, że taki temat już był ale za żadne skarby nie mogłem go znaleźć, słowa kluczowe też nie pomagały więc jeżeli to jest double temat to bardzo przepraszam :)


Przejdę do sedna sprawy, zainstalowałem Zombie Plague 3.59 z tego linku:

Zombie Plague Mod 3.59 - Nieoficjalny polski support AMX Mod X


i chciałbym edytować Zombie shop, ponieważ nie pasują i ceny ammopacków - chciałbym uzyskać od Was pomoc w odnalezieniu źródła tego pluginu. Dodam, że przy instalacji miałem tylko jeden plugin do skopiowania, "zombie_plague35.amxx" i raczej tam się nie dostane :P

Proszę o udzielenie mi informacji, gdzie znajdę możliwość zmiany shop'u.



A druga sprawa to: szukam pluginu do sklepu zombie - a dokładniej Unlimited Clip, z taką nazwą spotkałem się na jednym Litewskim serwerze ZP, chodzi o nieskończoną amunicje bez przeładowania, do kupienia za 20 ammopacków. Poszukuję również słynnej Bazooki której nie ma w sklepie a na internecie inaczej sie chyba nazywa bo też nie mogę znaleźć xD


Więc to są te 3 rzeczy, jeżeli ktoś będzie łaskaw mi pomóc będę bardzo zadowolony :)


@@ edit:

Mam jeszczę prośbę, chciałbym alby kazdy Zombie miał możliwość długiego skakania: Long Jump za darmo, nie muszą kupywać... I chciałbym, aby zombie też się szybciej odradzało, bo to jest tryb DM, bo teraz zombi gdzieś po 10 sekundach się odradza a chciałbym tak żeby po 3 sekundach od zginięcia się odradzał :)

@@ edit2:

I chciałbym wiedzieć, gdzie sie edytuje klasy zombie, bo w tym modzie mają za mało hp i łatwo je rozwalić :)

Pozdrawiam!

@ refresh


pomoże ktoś? chociaż w jednym z tych punktów? Proszę :)

Użytkownik TomeK edytował ten post 31.01.2010 12:58

  • +
  • -
  • 0

#2 c1rca

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 13
Początkujący

  • Postów:227
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 01.02.2010 23:01

Czy musisz mieć koniecznie tę wersję? Bo jeśli chcesz mogę Ci pomóc z 4.2 której sam używam i mam obcykane..
Jeśli koniecznie ma być ta to też da radę pomóc ale muszę wiedzieć.. czekam
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych