Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Jak odzyskać skradzione konto steam


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 xKanGur

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:84
  • Lokalizacja:Pomorze
Offline

Napisano 26.07.2008 23:37

Hej, skoro Sierotkowi skradziono konto, postanowiłem, że napiszę artykuł jak odzyskać takie skradzione konto.

1. Pierwsze co musimy mieć żeby odzyskać konto to:
- aparat lub skaner;)
- orginalną karteczkę z kluczem steam (jeżeli masz opakowane to też sie przyda oraz nalepka z nim;) + warto dodać też dokładne, przybliżone zdjęcie samej karteczki z keyem)
- jeśli kupiłeś sam klucz (w cyfrowej postaci), wyślij maila którego dostałeś od sprzedawcy keya

2. Oczywiście robimy zdjęcia, i logujemy się tu: https://support.stea...m/newticket.php (zakładamy konto)
3. Wypełniamy formularz (tak powinien wyglądać gotowy formularz: http://images34.foto...d2be8d2fbe6.png ) a na samym dole (zapomniałem dopisać w formularzu), podajemy przybliżoną datę kradzieży konta.
4. Załączamy zdjęcie i wysyłamy 'zapytanie'
5. Czekamy na odpowiedź (odpowiedź dostaniemy na maila, przeważnie z nowym hasłem na steam)

** Czas oczekiwania na odzyskanie konta trwa do 14dni (mi doszło kolejnego dnia;))
** Przy rejestracji na stronie steama, pytają nas o maila. Powinniśmy wpisać taki który mamy przypisany ze skradzionym kontem steam. Jeżeli nei pamiętamy, piszemy swój aktualny, lecz to przedłuża czas oczekiwania na nowe hasło

Poradnik w całości napisany przeze mnie (xKanGur).
Proszę nie kopiować i nie wrzucać tego poradnika na żadne inne fora.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych