Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Administrator na nick i SID + hasło


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 maaciek_

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:35
  • Lokalizacja:Łódź / Helsinki
Offline

Napisano 20.01.2010 22:42

Witajcie. Chcę na swoim serwerze dwuprotokołowym nadawać administratorów na nick+steamID + sprawdzanie hasła (używam amxbans).

Polega to na tym, że admin może dowolnie zmienić swój nick nie tracąc przywilejów admina, ale też na swój RealNick ma zarezerwowanego slota + postać DiabloMod (bo o takim serwerze mowa). Mam na myśli stworzenie możliwości grania pod fake nickiem bez jednoczesnej utraty przywilejów administracyjnych, oraz możliwość zarezerwowania nicka.

Wpis w amxbans (w moim mniemaniu) wyglądałby tak - załącznik. Jednak ten sposób "nie trybi". Czy ktoś mógłby mi doradzić co mogę uczynić, by taki mix zadziałał?

Załączone miniatury

  • nick+sid.png

  • +
  • -
  • 0

#2 Saper

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 221
Profesjonalista

  • Postów:1 315
  • GG:
  • Imię:Juzio ;d
  • Lokalizacja:Bialystok
Offline

Napisano 20.01.2010 22:55

po pierwsze to nie uzywaj pluginu admin_amxbans.amxx ( admini ladowani z amxbans ) tylko admin.amxx czyli amdini ladowani sa z users.ini
Po prostu daj dwa wpisy do amxbans czy tez users.ini
jeden na admina na nick , a drugi na admina na steam id....
  • +
  • -
  • 1

#3 maaciek_

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:35
  • Lokalizacja:Łódź / Helsinki
Offline

Napisano 20.01.2010 22:57

Czemu mam nie używać admin_amxbans? Mam w nim zapisanych wszystkich adminów i rezerwacje slotów na nick.
  • +
  • -
  • 0

#4 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 21.01.2010 01:00

daj gosciowi adma na Sid samo i ma na kazdym nicku admina :D a jesli chcesz fake nicki to mozesz zastosowac pewien trick jesli admin jest na nick to wgraj plug blokada zmiany nazwy jesli ma wpisane haslo dobre to admin wejdzie pod fake nickiem i zmieni na oryginalny i rezultat jest taki ze wyswietla fake nick ale przywileje sa :D
  • +
  • -
  • 1
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#5 Saper

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 221
Profesjonalista

  • Postów:1 315
  • GG:
  • Imię:Juzio ;d
  • Lokalizacja:Bialystok
Offline

Napisano 21.01.2010 14:50

Czemu mam nie używać admin_amxbans? Mam w nim zapisanych wszystkich adminów i rezerwacje slotów na nick.

bo jak bedziesz mial jakies problemy z amxbans czy tez hostingiem na ktorym stoja amxbans to nie bedziesz mial w ogóle admina na serverze.... Do tego ladowanie amdinow z amxbans w pewnym stopniu obciaza server...
  • +
  • -
  • 1

#6 maaciek_

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:35
  • Lokalizacja:Łódź / Helsinki
Offline

Napisano 21.01.2010 21:00

mam serwer zaledwie kilkanaście kilometrów od domu, więc raczej nie będzie problemu z hostingiem ;) poza tym mam zdalny dostęp do serwera.

a druga sprawa: każdy dostaje ode mnie po "plusie" za chęć pomocy :) Dzięki wielkie!
  • +
  • -
  • 0

#7 Saper

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 221
Profesjonalista

  • Postów:1 315
  • GG:
  • Imię:Juzio ;d
  • Lokalizacja:Bialystok
Offline

Napisano 21.01.2010 22:20

mam serwer zaledwie kilkanaście kilometrów od domu, więc raczej nie będzie problemu z hostingiem ;) poza tym mam zdalny dostęp do serwera.

odleglosc servera od ciebie nie ma nic do rzeczy... tu chodzi o lacznosc servera gier z hostingiem na ktorym stoi amxbans.... Jezeli masz pobieranych amdminow z users.ini to taka lacznosc nie zachodzi bo admini sa pobierani z tego samego miejsca co jest server....
  • +
  • -
  • 0

#8 maaciek_

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:35
  • Lokalizacja:Łódź / Helsinki
Offline

Napisano 22.01.2010 20:28

Ale i tak jest pobierane z tego samego miejsca, bo zarówno serwer gry jak i mysql stoją na jednej maszynie. Baza mysql ustawiona jest jako localhost :)
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych