Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

War3FT blokada kasowania expa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zone666

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:42
Offline

Napisano 13.01.2010 18:04

witam mam pytanie czy ktos nie wie jak ustawic w war3ft zeby w komendzie war3menu byla zablokowana mozliwosc usuwania sobie expa?

Mam ten problem poniewaz nieraz ktos komus skasuje exp ciagle nie chce mi sie oddawac a w dodatku sa to osoby z neo wiec nie mam ich jak zbanowac poprzez ip a zakresu nie będę banowal calego
  • +
  • -
  • 0

#2 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 13.01.2010 23:19

Zrób takie konta na hasło
  • +
  • -
  • 0

#3 ZiuTeK

    Wszechwiedzący

  • Użytkownik

Reputacja: 135
Zaawansowany

  • Postów:507
  • Lokalizacja:inąd
Offline

Napisano 14.01.2010 00:07

Trzeba przekompilowac calego war3fta, kiedys to robilem dla seibie i zatrzymalem plik wiec jesli chcesz to proszę.

Kiedys sam przekompilowywalem war3fta zeby usunac to menu. Lap juz gotowy, nie dam ci sma bo te zmiany trzeba bylo wprowadzac w jakichs plikach include wiec za duzo pierniczenia.

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 1

#4 Zone666

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:42
Offline

Napisano 14.01.2010 16:37

Wielkie dzięki ziom +
  • +
  • -
  • 0

#5 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 14.01.2010 16:51

Zapodaj jeszcze sma i bedzie gitara..
  • +
  • -
  • 0

#6 Zone666

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:42
Offline

Napisano 17.01.2010 11:03

napisal ze to nie tylko sie robilo w .sma bo to tez w innych plikach bylo zapisane i przez amx studio sie przerabialo tak mi koles pisal a to co dal w zalaczniku chodzi jak powinno

Zitek jednak ten plugin nie jest dobrze dla mnie zrobiony moze i nie ma kasowania expa ale tez nie ma menu admina wiec nie mam jak dawac ludziom expa jak sobie wykupia
  • +
  • -
  • 0

#7 ZiuTeK

    Wszechwiedzący

  • Użytkownik

Reputacja: 135
Zaawansowany

  • Postów:507
  • Lokalizacja:inąd
Offline

Napisano 17.01.2010 23:49

ehh, wlasnie menu admina wykasowalem z tego wzgledu ze admini sobie sami dodawali expa lub swoim kolegom a nie moglem im usunac tej flagi bo odpowiadala za inne rzeczy. Jesli chodzi o dodawanie expa to zawsze robilem to bezposrednio w bazie. Wtedy nawet nie potrzebujesz zeby gracz byl na serwerze tylko dopisujesz mu level kiedy chcesz.
  • +
  • -
  • 0

#8 Zone666

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:42
Offline

Napisano 18.01.2010 17:28

W war3ft.sq3 ??? Ja tego nie moge otworzyc wordem ani natatnikiem same kwadraty sa chyba ze jakis specialny program do tego


Ja zmienilem w war3FT.cfg flage dostepu do menu admina na A i ma ja tylko H@ i on moze dodawac expa dlatego chce miec menu admina a zeby skasowac to glupie kasowanie expa

A powiedzialbys jak to przerobic w tym amx studio albo cos?

Zeby samą blokade expa skasowac w pliku zrodlowym pewnie sie jakims zmienia co sa w folderze include do tego war3ft a nie w .sma?
  • +
  • -
  • 0

#9 ZiuTeK

    Wszechwiedzący

  • Użytkownik

Reputacja: 135
Zaawansowany

  • Postów:507
  • Lokalizacja:inąd
Offline

Napisano 18.01.2010 21:40

hmm, jeszcze zobacze wieczorem po filmie, bo juz nie mam oryginalnego pliku. Trzeba pousuwac menu kasowania expa w pliku xP.inl ktory miesci sie w katalogu scripting.
  • +
  • -
  • 0

#10 Zone666

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:42
Offline

Napisano 21.01.2010 15:21

// Reset the user's xP to 0
public xP_Reset(id)
{


To ta linijka odpowiada za reset expa?

BTW Jak to wykasuje to potem jak te wszystkie pliki .inl itp przerobic do .sma? albo od razu do .amxx??

Refresh...

To pomoze ktos przerobic war3ft tak zeby zablokowac kasowanie expa bo nie wiem pozniej jak przekompilowac


Aha i jeszcze jedno wie ktos jak usunac rase Humans? Tak zeby pozostale byly a ta byla zablokowana

Ponawiam prosbe o przerobienie war3ft zeby nie bylo opcji kasowania expa + usunac rase human najlepiej ale bez tego tez moze byc
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych