Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Naruto mod JutsuPomoc w uzyciu jutsu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 kuczix

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:55
  • Lokalizacja:STG
Offline

Napisano 09.01.2010 19:52

Witam!!! większość z was pewnie słyszało o Naruto (Bajka) Jest tam takie coś jak jutsu czyli takie tam sztuczki np rzucanie wybuchowymi kulami itd Na obrazku (załącznik) pod nr 1 miało być pokazane punkty czakry . a w nr 2 na czacie by było napisane wykonałeś Jutsu i nazwa
zasady tego Jutsu czyli nie wiem czy to jest możliwe ale przy kombinacji cyfr np 1+4 wyrzucało by się ogniową kule ja mam model spokojnie :) i by zabierało 10 pkt czakry a pkt czakry by było 100. i co sekundę by się dostawało 1 pkt czakry a max to 100 to

Kombinacja cyfr by była takie coś jak na diablo mod paladyn może wykonywać long jump (ctrl+spacja) ja bym chciał coś podobnego ,

Chciałem poszukać w Poke modzie tak jak charizard wyrzuca kamienie ognia :) ale nie moglem tego wyciąć Prośże O pomoc jeżeli jest taki podobny plugin/mod do tego co napisałem Proszę tutaj w tym temacie podać link :) dam "+" :)

Sorry nie dałem załącznika :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych