Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Nietypowy Ranking, Zmiana Ustawień Przy Dużym Pingu.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Snickers

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:25
Offline

Napisano 30.12.2009 13:25

Witam. Szukam pluginu (a jeżeli takowy nie istnieje to kogoś kto mógłby go napisać), który naliczałby punkty za wygrane rundy. Coś w stylu BF2 moda, i w sumie to mogą być takie same nazwy rang, tylko żeby nie dostawało się punktów za ilość zabitych osób, tylko za ilość wygranych rund. Czyli np. na dd2 gram sobie w ct, wygrywamy w pierwszej rundzie to każdy z ct dostaje punkt. Da radę coś takiego zrobić ? Ilość punktów i rangi mógłbym sobie dopisać sam :)

Drugi plugin, to plugin który zmienia nam ustawienia cl_uperdaterate, rate itp, gdy mamy duży ping. Gdy to nie pomaga to wtedy nas kickuje. Wiem, że taki plugin istnieje, ale w wersji angielskiej :)
  • +
  • -
  • 0

#2 .minD

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 57
Pomocny

  • Postów:451
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 30.12.2009 15:57

co do 1 chcesz żeby zapisywał wygrane na jednej mapie?
co do tegopomysłu żeby zrobić rangi i punkty, to dla mnie bezsensowne, bo gracz może grać w CT, ATB przerzuci go do TT i zdobywa punkty dla przeciwnej druzyny
  • +
  • -
  • 0

#3 Snickers

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:25
Offline

Napisano 30.12.2009 16:43

co do 1 chcesz żeby zapisywał wygrane na jednej mapie?
co do tegopomysłu żeby zrobić rangi i punkty, to dla mnie bezsensowne, bo gracz może grać w CT, ATB przerzuci go do TT i zdobywa punkty dla przeciwnej druzyny


Chyba mnie nie zrozumiałeś, ale jesteś na dobrej drodze :) Wytłumaczę Ci na przykładzie bo tak zawsze jest najłatwiej :D Wchodzę sobie na serwer TP, no i sobie gramy w ct, mamy fajną ekipę i wygrywamy 5:0. Więc każdy z ct dostaje 5 punktów, za wygrane rundy. PTB przenosi mnie do terro, i ja nadal mam 5 punktów, i teraz musze wygrać z terro, żeby zdobyć kolejne, ale cały czas jest 5:0. To coś jak z fragami, tylko że zamiast fragów, żeby punkty były za wygrane rundy. I tak jak w BF2 modzie, niech pisze, że Twoja ranga to xxx , i zamiast Zabici wrogowie, to Wygrane rundy : x. Rozumiesz ? ;]

P.S. Nie na jednej mapie, tylko ogólnie, może być zapisywanie na StemID :)

Użytkownik Snickers edytował ten post 30.12.2009 16:44

  • +
  • -
  • 0

#4 Batonik

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 26
Życzliwy

  • Postów:393
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Tarnobrzeg
Offline

Napisano 30.12.2009 18:13

Co do 1 pluginu;

Wątpię aby istniał taki plugin, ale może to być zadanie dla forumowych "skrypciarzy" zapraszam do działu: Nieoficjalny polski support AMX Mod X -> Scripting

Użytkownik Batonik edytował ten post 30.12.2009 18:14

  • +
  • -
  • 0

#5 .minD

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 57
Pomocny

  • Postów:451
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 30.12.2009 18:57

trzeba napisać moda... nie, to nie mod tylko raczej urozmaicenie, a jest według mnie słabe więc nie wiem czy ktoś się za to weźmie
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych