Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Poszukuję kilka pluginów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 tupac888

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:5
  • Lokalizacja:Drawsko Pomorskie
Offline

Napisano 02.12.2009 15:56

Witam.
Jestem tu nowy, lecz od jakiegoś czasu przeglądam forum w poszukiwaniu pluginów.
Założyłem niedawno własny serwer i do kompletacji całego asortymentu brakuje mi kilku pluginów.
Pierwszy, miałby za zadanie otwierać menu gracza, którego podgląduje. Opcje, które mógłbym na nim użyć pokazywałyby mi się w menu (coś jak amx_slapmenu), z tym że nigdzie nie musiałbym wchodzić i jak na tacy, miałbym podstawowe komendy takie jak; slap, multislap, kick, ban i może crash.
Drugi plugin, którego potrzebuję to taki, dzięki któremu po wpisaniu słowa na czacie, wszystkim graczom odtworzyłby się dźwięk. Każdy gracz mógłby wpisać to słowo tylko raz, tak by słyszeli to inni (słowo mógłby wpisać po raz drugi, lecz dźwięk nie odtworzyłby się ani jemu, ani innym graczom). Chodzi też o synchronizację, żeby każdy gracz mógł usłyszeć dźwięk, wpisany przez kogoś innego, w przypadku gdy on swój limit już wyczerpal . Oczywiście da się żyć bez tych pluginów, lecz dla mnie jest to swego rodzaju przywiązanie, gdyż serwer na którym miałem kiedyś admina, posiadał takie funkcje. Jego Head admin pisał własnoręcznie te pluginy, lecz nie mam już z nim kontaktu, także bez większych możliwości aranżacji w stronę ich pozyskania.
Z góry dziękuję i mam nadzieję, że okażecie się hojni dla nowego usera.
Pozdrawiam!
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych