Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Kto mi wyjasnie jak zrobic nastepujace rzeczy w diablo 5.9l


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 4BusyDays

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Lokalizacja:Krk
Offline

Napisano 28.11.2009 22:26

Witam
Potrzebuje malej pomocy przy diablo 5.9l jak w temacie:

1). Czy mozer mi ktos podpowiedziec jak przerobic diablo 5.9l tak aby klasa zapamietywala sie i zeby na nowej mapie od razu miec ta sama klase co na poprzedniej czy tez na jakiej sie poprzednio grala? ( dla uscislenia chce wyeliminowac pierwsza runde bez klasy)

2) Jak przerobic zeby exp szedl na wszystkie klasy jednoczesnie tzn zeby nie wbijalo sie lvl osobno na poszczegolnych klasach a na wszystkich jednoczesnie?

3) Jak stworzyc nowe itemy , jak stworzyc nowa klase - w tych przypadkach wiem ze cos takiego gdzies bylo tylko ze teraz nie moge tego znależć jak by ktos mial ujakis link zapisany to by wystarczylo

Z gory dziekuje za pomoc
  • +
  • -
  • 0

#2 Miczu

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 657
Wszechmogący

  • Postów:2 862
Offline

Napisano 28.11.2009 22:34

1. bawienie sie z zapisame do pliku, i sprawdzaniem pliku przed wysylaniem zapytania do sql'a

2. moze chcesz wersje 5.4h?

3. masz tyle przykladow w sma wiec po co ci pomoc ;> - nie serio, za duze wyzwanie dla przecietnego a nawet ponad przecietnego uzytkownika O:)
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych