Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
CoD Nowy

Problem z klanami

cod nowy

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 michaelsanta54

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
Offline

Napisano 19.01.2023 18:39

Witam, odpaliłem ostatnio paczę cod mod'a od O'Zone i natknąłem się na problem z klanami(prawdopodobnie tylko w moim przypadku ponieważ nie odnalazłem na forum tematu z tym związanego), mianowicie na początku miałem problemy z założeniem klanu, wyskakiwał "nieoczekiwany błąd" ale uporałem się z tym wstawiając w bazie sql [cod_clans] w miejsca bez początkowej wartości null, aktualnie da się założyć klan, wpłacać walute, ulepszać itd. Problem pojawia się przy wojnie klanów ponieważ wszystko niby przechodzi ale po pierwsze po wyzwaniu innego klanu do wojny, leader drugiego klanu nie ma opcji akceptowania wojny a w consoli wyskakuje błąd 

[CoD Clans] Threaded query failed. Error: Field 'progress' doesn't have a default value (1364)

W tym przypadku dodanie wartości null nie pomaga aby ruszyło dalej, w sma nie znalazłem powodu więc może ktoś tutaj mnie poratuje, hosting 1s1k.
W załączniku zostawiam czyste sma od O'zone'a, baza sql czysta tabele wygenerowane przez pluginy.
Pozdrawiam


  • +
  • -
  • 0

#2 DeathStroke2k17

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:60
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Szymon
  • Lokalizacja:daleko
Offline

Napisano 19.01.2023 21:43

Miałem ten sam problem i też na 1s1k.
Pomogło ustawiene NULL właśnie. Pisałem do hosta i to samo powiedzieli.
U wszystkich tak jest bo był update mysql
  • +
  • -
  • 0

#3 michaelsanta54

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
Offline

Napisano 19.01.2023 22:08


[CoD] Klan ssssss wypowiedzial wojne twojemu klanowi! Zaakceptuj lub odrzuc wojne.

U mnie w momencie jak ustawie Null dalej niestety wyskakuje komunikat powyżej, i w menu dalej opcje zaakceptowania/odrzucenia wojny są nieaktywne(https://i.imgur.com/d4kCMjf.png)

Jeśli mógłbyś podesłać jak u Ciebie wygląda struktura tej tabelki byłbym wdzięczny.


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cod nowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych