Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Znikający HUD

hud cs 1.6 znikajacy hud

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Clyr0?

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:75
  • GG:
  • Imię:Andrzej
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 25.12.2021 23:32

Witam, postanowiłem sobie znów pograć w CS'ka wchodząc na różne serwery po skończeniu się rundy i rozpoczęciu się nowej znika mi Hud (Brak celownika, brak chatu, scoreboard nie działa prawidłowo, hud przy pluginach takich jak bulletininfo tez nie działa)...

 

Próbowałem znaleźć rozwiązanie niestety nie udało mi się to... próbowałem usuwać config, 2 krotnie reinstalowałem gre, raz normalnie drugi raz zainstalowałem w pod inną ścieżka i nadal nic...

 

Zauważyłem też ze hud blokuje mi się od razu gdy wejdę na serwer i wpiszę np /top15 nie wyskakuje mi wtedy nic i celownik znika.

 

Czy miał ktoś z was taki problem lub może macie pomysł jak to naprawić? kiedyś nie miałem takiego problemu działało poprawnie teraz nie wiem co się zadziało.

 

Gra na steamie, windows 10.

 


  • +
  • -
  • 0
Zajmuje się grafiką komputerową wykonuje zlecenia oczywiście odpłatnie.

Dołączona grafika

Zapraszam do mojej sieci Cs-Mentos.pl | Skill | Klimat | Zabawa | :]

#2 Clyr0?

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:75
  • GG:
  • Imię:Andrzej
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 26.12.2021 12:37

Po wielu poszukiwaniach znalazłem przyczynę, winą był internet... Grywam na udostępnionym przez telefon dlatego ze mam lepsze pingi, gdy zmieniłem na normalny to wszystko działa jak powinno, pytanie teraz dlaczego na tym udostępnionym nie wczytują się takie rzeczy jak top 15 i się wszystko buguje? 


  • +
  • -
  • 0
Zajmuje się grafiką komputerową wykonuje zlecenia oczywiście odpłatnie.

Dołączona grafika

Zapraszam do mojej sieci Cs-Mentos.pl | Skill | Klimat | Zabawa | :]

#3 InFiNiTy1234

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:10
  • Imię:Karol
  • Lokalizacja:Podlasie
Offline

Napisano 28.12.2021 19:54

Możliwe, że Twój internet z telefonu ma swoje ograniczenia i zanim nadejdzie odpowiedź z serwera, coś się urywa i występują bugi.

Pewności 100% nie mam, ale prędkość połączenia też sporo daje ( i odbiera ) w zależności od sytuacji.

Lepiej grać w sieci na łączu od dostawcy, bezpieczniej. Nikt nie da Ci gwarancji że dane mobilne nigdy się nie wyłączą ( choćby przez rozładowanie telefonu, czy chwilowy zanik zasięgu etc. )


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hud, cs 1.6, znikajacy hud

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych