Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Uważajcie OSZUST!


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Annonymus

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:33
  • Imię:Zastrzeżone
  • Lokalizacja:Zastrzeżone
Offline

Napisano 03.01.2021 23:18

Witam. W dniu wczorajszym o godzinie 13:21 napisał do mnie jededen z członków AMXX.PL w sprawie MISJI oraz SILNIKA pod Mod BaseBuilder o które prosiłem w dziale ZLECENIA o wykonanie za opłatą. 

Oto treść wysłana przez OSZUSTA  na amxx w wiadomosci prywatnej
 

Spoiler

 

Gdy zakcpetowałem zaproszenie,  proponował mi Dobra paczke z unikatowymi pluginami które robił sam i których nie widział nigdy na żadnym serwerze. za kwotę o wartosci 100 złoty.  TAK CZAROWAŁ ( ze raczej kazdy by się skusił ).  Po ustaleniu ceny 100 złotowej miałem podać mu kod PSC . Powiedział abym zreinstalował serwer  i wgrał najnowszego amxmoda 1.9. Po wykonaniu tej czynnosci poprosił mnie abym wysłał mu moją paczke ( nie zgodziłem się ). Powiedział ze zaraz zacznie wgrwyac paczke w której znajduje sie 1400plików w tym modele,sma itd.. Po chwili napisał ze kody mu nie działają   i wyskakuje mu jakiś błą, po czym zaczął spamić ikonami ,po czym po chwili przestał. Ja zaczołem pisac a on nie odpisywał. po 10 minutach zauwazyłem ze CHŁOP usunął  mnie ze steama.  CZY DASIE COS Z TYM ZROBIC?? Rozsyłajcie dalej dla zasięgu 


OSZUST TUTAJ:

 

https://amxx.pl/user/29214-deadp00l/

Jego avatar : photo-29214.jpg?_r=1483484269
 


  • +
  • -
  • 0

#2 Annonymus

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:33
  • Imię:Zastrzeżone
  • Lokalizacja:Zastrzeżone
Offline

Napisano 03.01.2021 23:25

Wystąpiły następujące błędy

Użytkownik DEADP00L zablokował otrzymywanie nowych wiadomości od ciebie

Wiadomość nie została wysłana


  • +
  • -
  • 0

#3 TafiT

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:80
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Trzebnica
Offline

Napisano 03.01.2021 23:38

Tutaj traktują takich tak jak nas - normalnych użytkowników. Daruj sobie, szkoda czasu. Pogódź się, wyciągnij wnioski i następnym razem najpierw niech ktoś Ci pokaże to co wykonał na serwerze testowym według Twoich zaleceń wtedy wiesz, że nie traciłby czasu na marne i zależy mu na skończeniu zlecenia i wynagrodzeniu. Jeśli wszystko sobie przetestujesz dopiero wysyłaj pieniądze na takich zasadach działam z każdym zleceniem jakie biorę, a raczej działałem bo póki co straciłem wszystkie dane, pliki i zlecenia od 2k16r. i jeśli ich nie odzyskam - kończę karierę w tym sporcie ;d

P.S Dzięki za info, tylko tyle możesz otrzymać jeszcze od innych użytkowników tutaj. w komentarzach zostaniesz poproszony o dowody ale nie trać czasu nawet jeśli udostępnisz to wszystko maksymalnie co zrobią to zbanują tego użytkownika tutaj więc dalej stracisz tylko czas bo to nic nie da.


Użytkownik TafiT edytował ten post 03.01.2021 23:40

  • +
  • -
  • -3

Pomogłem?

Daj +

ponieważ walczę ze znikającą reputacją na tym forum!


#4 Robiin

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 106
Super Hero

  • Postów:2 048
  • Imię:Robert
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 04.01.2021 01:55

*
Popularny

Tutaj traktują takich tak jak nas - normalnych użytkowników. Daruj sobie, szkoda czasu. Pogódź się, wyciągnij wnioski i następnym razem najpierw niech ktoś Ci pokaże to co wykonał na serwerze testowym według Twoich zaleceń wtedy wiesz, że nie traciłby czasu na marne i zależy mu na skończeniu zlecenia i wynagrodzeniu. Jeśli wszystko sobie przetestujesz dopiero wysyłaj pieniądze na takich zasadach działam z każdym zleceniem jakie biorę, a raczej działałem bo póki co straciłem wszystkie dane, pliki i zlecenia od 2k16r. i jeśli ich nie odzyskam - kończę karierę w tym sporcie ;d

P.S Dzięki za info, tylko tyle możesz otrzymać jeszcze od innych użytkowników tutaj. w komentarzach zostaniesz poproszony o dowody ale nie trać czasu nawet jeśli udostępnisz to wszystko maksymalnie co zrobią to zbanują tego użytkownika tutaj więc dalej stracisz tylko czas bo to nic nie da.

 

Panie wielce mądry, a co mamy innego zrobić? Nie wiem czy jesteś tego świadomy, ale w lewym górnym rogu (i 15023987 innych miejscach) masz napisane "UNOFFICIAL [support]". To forum, poza tematyką, niczym innym nie różni się od for dla sieci serwerów. Jedyne co możemy, to zbanować użytkownika z tego forum, bo zwyczajnie zrobienie czegokolwiek innego jest poza zakresem naszych możliwości.

 

 

Wszystkie prawne porachunki nie przechodzą przez nas, bo kim jesteśmy, żeby czymś takim się zająć? To forum służy do pomocy związanej z AMXXem, systemem rozszerzeń metamoda, a nie społecznością 1.6 - fakt, że amxx.pl jest jednym z najbardziej rozpaznawalnych for w sferze polskiego csa jest tylko i wyłącznie zasługą długiego stażu i faktycznej jakości, której brak innym.

 

@topic @author Twoja wina. Jeśli dałeś się nabrać na sztuczkę, którą inteligentny człowiek nabrać powinien się maksymalnie (choć nie powinien) jeden raz, to sam sobie jesteś winny. Pieniądze PO wykonanym zadaniu, jeśli jest to umowa ustna/prawnie niezobowiązująca.

 

TL;DR - weź taki mały młoteczek i mocno się pierdolnij w głowę 


  • +
  • -
  • 9

Nie dołączam do żadnej sieci, nie pomagam z tworzeniem paczek, nie napisze pluginów za zero.


#5 Annonymus

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:33
  • Imię:Zastrzeżone
  • Lokalizacja:Zastrzeżone
Offline

Napisano 04.01.2021 11:13

Tutaj traktują takich tak jak nas - normalnych użytkowników. Daruj sobie, szkoda czasu. Pogódź się, wyciągnij wnioski i następnym razem najpierw niech ktoś Ci pokaże to co wykonał na serwerze testowym według Twoich zaleceń wtedy wiesz, że nie traciłby czasu na marne i zależy mu na skończeniu zlecenia i wynagrodzeniu. Jeśli wszystko sobie przetestujesz dopiero wysyłaj pieniądze na takich zasadach działam z każdym zleceniem jakie biorę, a raczej działałem bo póki co straciłem wszystkie dane, pliki i zlecenia od 2k16r. i jeśli ich nie odzyskam - kończę karierę w tym sporcie ;d

P.S Dzięki za info, tylko tyle możesz otrzymać jeszcze od innych użytkowników tutaj. w komentarzach zostaniesz poproszony o dowody ale nie trać czasu nawet jeśli udostępnisz to wszystko maksymalnie co zrobią to zbanują tego użytkownika tutaj więc dalej stracisz tylko czas bo to nic nie da.

racja. dzięki


  • +
  • -
  • 0

#6 sharkowy

    Lokalna anomalia sejsmiczna o nieustalonej genezie.

  • Przyjaciel

Reputacja: 113
Zaawansowany

  • Postów:1 981
Offline

Napisano 04.01.2021 14:22

Jakiej pomocy oczekujesz od załogi amxx.pl? mają zorganizować akcję odwetową? poprosić w Twoim imieniu organy ścigania o interwencje? czy może pogratulować Ci głupoty? koleś, który Cię oszukał nie jest w żaden sposób powiązany z tym forum, poza tym, że posiada tu konto, nie należy mu się nawet za to ban, bo dlaczego? oszukał Cię prywatnie, nie działając pod banderą forum. Płatne zlecenia to indywidualna sprawa każdego użytkownika, jeżeli jesteś zbyt ufny i nie masz pojęcia w co się pchasz, to licz się z tym, że możesz zostać oszukany przez swoją własną głupotę.


  • +
  • -
  • 2

#7 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 980
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 05.01.2021 00:57

Dowody cokolwiek ?


  • +
  • -
  • 0

#8 sharkowy

    Lokalna anomalia sejsmiczna o nieustalonej genezie.

  • Przyjaciel

Reputacja: 113
Zaawansowany

  • Postów:1 981
Offline

Napisano 05.01.2021 16:17

Dowody cokolwiek ?

 

Ale na co? jeżeli użytkownik tego forum za***ie mi telewizor to dasz mu bana?


  • +
  • -
  • 0

#9 TafiT

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:80
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Trzebnica
Offline

Napisano 05.01.2021 17:40

najgorsze to nie robić nic :) 


  • +
  • -
  • 0

Pomogłem?

Daj +

ponieważ walczę ze znikającą reputacją na tym forum!


#10 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 05.01.2021 18:51

najgorsze to nie robić nic :)

 

a potem żalić się w każdym możliwym temacie, w każdym możliwym miejscu, że "padło się ofiarom oszustffa, a te adminy z aemixa nic nie zrobili" co? 


  • +
  • -
  • 0

#11 TafiT

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:80
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Trzebnica
Offline

Napisano 09.01.2021 18:08

Nie lepiej traktować oszustów jak swoich Bogów, a ofiary oszustwa jak ***** za przeproszeniem :) 


  • +
  • -
  • -1

Pomogłem?

Daj +

ponieważ walczę ze znikającą reputacją na tym forum!


#12 dredek

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 162
Profesjonalista

  • Postów:476
  • GG:
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:OLK
Offline

Napisano 10.01.2021 01:07

Do tematu nie zostały dostarczone jakiekolwiek dowody więc teoretycznie nie można ukarać oskarżonego bez jakichkolwiek dowodów na to więc zacznijmy od tego.

Jeśli takowe dowody by się znalazły to imo banik na forum powinien wpaść no chyba, że administracja woli żeby panoszyli się tutaj kradzieje :D Żeby nie było ja nikogo tutaj nie oskarżam bo jak wspomniałem wyżej dowody nie zostały dostarczone i sam temat powinien zostać zamknięty tak z obiektywnego punktu widzenia ;)


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych