Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Czy mógłby ktoś dodać flagę SVIP do Systemu MonetSystem monet dodanie svip


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 SkanujeLepiejNizAvast

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:39
  • GG:
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Dęblin
Offline

Napisano 12.10.2019 08:17

Witam przychodzę z pytanie czy mógłby mi ktoś po prostu do tego pluginu https://amxx.pl/topi...3-system-monet/dodać i zmienic VIP na flage T i svip na flage S i dodanie do tego cvarów dla SVIP, starałem się samemu z tym uporać ale niestety nie wychodzi mi, byłbym wdzięczny


Użytkownik SkanujeLepiejNizAvast edytował ten post 12.10.2019 08:18

  • +
  • -
  • 0

#2 TekLak

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 16
Początkujący

  • Postów:118
  • Steam:steam
  • Imię:Wojtek
  • Lokalizacja:Kanzas
Offline

Napisano 12.10.2019 08:53

.


  • +
  • -
  • 0

#3 TekLak

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 16
Początkujący

  • Postów:118
  • Steam:steam
  • Imię:Wojtek
  • Lokalizacja:Kanzas
Offline

Napisano 12.10.2019 08:54

.

Załączone pliki


Użytkownik TekLak edytował ten post 12.10.2019 08:54

  • +
  • -
  • 1

#4 SkanujeLepiejNizAvast

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:39
  • GG:
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Dęblin
Offline

Napisano 12.10.2019 09:01

Zara stestuje i ci powiem


Użytkownik SkanujeLepiejNizAvast edytował ten post 12.10.2019 09:02

  • +
  • -
  • 0

#5 SkanujeLepiejNizAvast

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:39
  • GG:
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Dęblin
Offline

Napisano 14.10.2019 16:26

.

Nie wiem czy to wina systemu skinów czy systemu monet ale po /skiny wybieram np: kosa to potem menu nie da sięz zamknąć a jak zmienie broń dalej pozostaje kosa widoczna a strzela


  • +
  • -
  • 0

#6 TekLak

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 16
Początkujący

  • Postów:118
  • Steam:steam
  • Imię:Wojtek
  • Lokalizacja:Kanzas
Offline

Napisano 14.10.2019 21:03

 

.

Nie wiem czy to wina systemu skinów czy systemu monet ale po /skiny wybieram np: kosa to potem menu nie da sięz zamknąć a jak zmienie broń dalej pozostaje kosa widoczna a strzela

 

To sprawdź po przez wyłączenie systemu monet a jeżeli to nie za działa to zobacz czy inne pluginy nie zawadzają i wyłączaj po kolei każdy aż się okaże czy to wina jakiegoś pluginu czy sam system skinów ma coś zepsutego.


  • +
  • -
  • 1

#7 SkanujeLepiejNizAvast

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:39
  • GG:
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Dęblin
Offline

Napisano 16.10.2019 14:59

 

 

.

Nie wiem czy to wina systemu skinów czy systemu monet ale po /skiny wybieram np: kosa to potem menu nie da sięz zamknąć a jak zmienie broń dalej pozostaje kosa widoczna a strzela

 

To sprawdź po przez wyłączenie systemu monet a jeżeli to nie za działa to zobacz czy inne pluginy nie zawadzają i wyłączaj po kolei każdy aż się okaże czy to wina jakiegoś pluginu czy sam system skinów ma coś zepsutego.

 

Stwierdziłem że nie robię tych monet jendak ,wgrałem sobie inny plugin na skiny dla vip svip, dodałem pare modelów tylko co rusz jakiś crash co jakiś czas typu

SV_ModelIndex: model not precached
  • +
  • -
  • 0

#8 TekLak

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 16
Początkujący

  • Postów:118
  • Steam:steam
  • Imię:Wojtek
  • Lokalizacja:Kanzas
Offline

Napisano 16.10.2019 15:40

 

 

 

.

Nie wiem czy to wina systemu skinów czy systemu monet ale po /skiny wybieram np: kosa to potem menu nie da sięz zamknąć a jak zmienie broń dalej pozostaje kosa widoczna a strzela

 

To sprawdź po przez wyłączenie systemu monet a jeżeli to nie za działa to zobacz czy inne pluginy nie zawadzają i wyłączaj po kolei każdy aż się okaże czy to wina jakiegoś pluginu czy sam system skinów ma coś zepsutego.

 

Stwierdziłem że nie robię tych monet jendak ,wgrałem sobie inny plugin na skiny dla vip svip, dodałem pare modelów tylko co rusz jakiś crash co jakiś czas typu

SV_ModelIndex: model not precached

 

Sprawdź jaki model ci wywala i upewnij się ,że jest wgrany w odpowiednim miejscu.


  • +
  • -
  • 1

#9 SkanujeLepiejNizAvast

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:39
  • GG:
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Dęblin
Offline

Napisano 16.10.2019 16:54



 



 



 



 



.

Nie wiem czy to wina systemu skinów czy systemu monet ale po /skiny wybieram np: kosa to potem menu nie da sięz zamknąć a jak zmienie broń dalej pozostaje kosa widoczna a strzela

 

To sprawdź po przez wyłączenie systemu monet a jeżeli to nie za działa to zobacz czy inne pluginy nie zawadzają i wyłączaj po kolei każdy aż się okaże czy to wina jakiegoś pluginu czy sam system skinów ma coś zepsutego.

 

Stwierdziłem że nie robię tych monet jendak ,wgrałem sobie inny plugin na skiny dla vip svip, dodałem pare modelów tylko co rusz jakiś crash co jakiś czas typu

SV_ModelIndex: model not precached

 

Sprawdź jaki model ci wywala i upewnij się ,że jest wgrany w odpowiednim miejscu.

 

Wyślesz mi numer GG na PW? Mam problem z dodaniem nowego modelu, a wydaje mi się, że all poprawnie dodałem. Na GG jak byś chciał to byś dorobił ;v 

[code=auto:0]

//// Skins_Mod.sma
// C:\Users\duzyn\OneDrive\Pulpit\kompiler 1.8.3\Skins_Mod.sma(137) : warning 217: loose indentation
// C:\Users\duzyn\OneDrive\Pulpit\kompiler 1.8.3\Skins_Mod.sma(139) : warning 217: loose indentation
// C:\Users\duzyn\OneDrive\Pulpit\kompiler 1.8.3\Skins_Mod.sma(527) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "nieaktywna"
// C:\Users\duzyn\OneDrive\Pulpit\kompiler 1.8.3\Skins_Mod.sma(559) : error 002: only a single statement (or expression) can follow each "case"
// C:\Users\duzyn\OneDrive\Pulpit\kompiler 1.8.3\Skins_Mod.sma(559 -- 561) : warning 215: expression has no effect
// C:\Users\duzyn\OneDrive\Pulpit\kompiler 1.8.3\Skins_Mod.sma(579) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "Weapon"
// C:\Users\duzyn\OneDrive\Pulpit\kompiler 1.8.3\Skins_Mod.sma(715) : error 017: undefined symbol "Deagle_model"
// C:\Users\duzyn\OneDrive\Pulpit\kompiler 1.8.3\Skins_Mod.sma(715) : warning 215: expression has no effect
// C:\Users\duzyn\OneDrive\Pulpit\kompiler 1.8.3\Skins_Mod.sma(715) : error 001: expected token: ";", but found "]"
// C:\Users\duzyn\OneDrive\Pulpit\kompiler 1.8.3\Skins_Mod.sma(715) : error 029: invalid expression, assumed zero
// C:\Users\duzyn\OneDrive\Pulpit\kompiler 1.8.3\Skins_Mod.sma(715) : fatal error 107: too many error messages on one line
//
// Compilation aborted.
// 5 Errors.
// Could not locate output file compiled\Skins_Mod.amx (compile failed).
//
// Compilation Time: 0,25 sec
// ----------------------------------------

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych