Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Respawn Alert - kara dla kampiacych w buyzone (respie)


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Toldi

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 259
Wszechwidzący

  • Postów:841
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:wies
Offline

Napisano 17.08.2019 20:42

opis

Prosty plugin, który kara graczy za kampienie w buyzone. Plugin w prosty sposób sprawdza czy gracz znajduję się w strefie kupowania w której zresztą znajdują się respawny. Być może w przyszłości jeśli nikt wcześniej tego nie zrobi spróbuje przerobić/napisać nowy plugin który za pomocą tworzonych stref na mapach "poszerzy" obszar spawnu. Plugin testowany jedynie na botach gdyż nie miałem zbytnio gdzie tego przetestować.

 

cvary

// Ile sekund po starcie rundy (koniec zamrozenia) ma sprawdzac czy gracz jest na respawnie.
Start_CheckTime "30.0"

// Co ile sekund ma sprawdzac czy gracz znajduje się na respawnie
Check_PlayerSpawn "3.0"

// Po ilu warnach ma zaczac karac gracza
Max_Warns "5"

// Typ kary
// 0 - Slapowanie gracza (zabiera hp + rzuca graczem)
// 1 - Zabiera pieniadze
// 2 - Zabija
// 3 - Kickuje gracza
Penatly "0"

// Ile hp ma zabierac graczowi w przypadku gdy Penatly = 0 (nie radzę dawac wiecej niz 10)
TakeHp "5"

// Ile pieniedzy $ ma zabrac graczowi gdy Penatly = 1
TakeMoney "500"

// Czy admini tez maja byc sprawdzani
// 0 - Nie
// 1 - Tak
CheckAdmin "1"

instalacja

Standardowa. Plik Respawn_Alert.cfg wrzucamy do foldery configs i w nim ustawiamy cvary.

 

download

- Drobne poprawki kodu

 

Wersja v2:

- Od teraz ostrzeżenia gracza resetowane są na koniec rundy.

 

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 3

#2 KoZaCzek17

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: -3
Nowy

  • Postów:20
Offline

Napisano 19.08.2019 18:43

Nie wiem po co cvary do pluginu od respa   :D  kolejny dodatek nie potrzebny dla serwera 


Użytkownik KoZaCzek17 edytował ten post 19.08.2019 18:46

  • +
  • -
  • 0

#3 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 19.08.2019 20:05

Nie wiem po co cvary do pluginu od respa   :D  kolejny dodatek nie potrzebny dla serwera 

 

No, żeby była możliwość konfiguracji prostej, po to są generalnie cvary -.-


  • +
  • -
  • 1

#4 Toldi

    Czempion

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 259
Wszechwidzący

  • Postów:841
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:wies
Offline

Napisano 19.08.2019 20:23

Nie wiem po co cvary do pluginu od respa   :D  kolejny dodatek nie potrzebny dla serwera 

Dokładnie jak już wyżej Tiback napisał. Mogłem z góry narzucić swoje ustawienia ale osoby, który nie jarzą jeszcze o co chodzi mieli by problemy z ich zmianą więc po to one są żeby w prosty sposób to kontrolować. Tak po za tym wiesz kto będzie chciał to go wgra przymusu nie ma. Gdybym nie widział tematów o podobne pluginy i sam zresztą kiedyś takiego nie potrzebował to by się tu pewnie nie pojawił. Nie rzadko się zdarza że admina nie ma a siedzą na respie. Co prawda łapie tylko strefę buyzone ale jak wyżej pisałem spróbuje "rozszerzyć" resp tworząc specjalne strefy gdy tylko wrócę na lepszy sprzęt.


  • +
  • -
  • 0

#5 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 19.08.2019 20:52


Co prawda łapie tylko strefę buyzone ale jak wyżej pisałem spróbuje "rozszerzyć" resp tworząc specjalne strefy gdy tylko wrócę na lepszy sprzęt.

 

Ja mam kreator i go niedługo udostępnie, więc możesz użyć, bo wszystko tam jest gotowe tylko podpiąć :D A jak Ci sie nie chce to ja wrzuce, tylko niech wynajde chwiłe czasu :D

 

Spoiler

Rivit (19.08.2019 21:15):
Spoko, tak tylko podrzuciłem ;)

  • +
  • -
  • 2

#6 Toldi

    Czempion

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 259
Wszechwidzący

  • Postów:841
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:wies
Offline

Napisano 19.08.2019 21:07

W sumie wszystko zależy od tego jak szybko wrócę na swój pierwszy komputer bo aktualnie na XP nie mogę odpalić Steam ;(

Co do pętli plugin był pisany wcześniej jeszcze przed poradnikiem asior w którym właśnie pisał o tym a po prostu widząc temat w którym ktoś szukał takiego pluginu udostępniłem go już bo był już i tak skończony i przetestowany a początkowo miałem czekać aż wrócę na swój pierwszy komputer. Co do tego usuwania tasków rzaaadko z nich miałem okazję korzystać więc korzystałem z innych moich pluginów w których kod na to był zapożyczany z innych ale dzięki na pewno się przyda :) No i widziałem właśnie te twoje strefy i muszę powiedzieć że fajnie to wygląda. Początkowo myślałem o strefach rexa ale czytając komentarze widziałem że czasem są jakieś bugi z nimi ale skoro ty dałeś coś nowego to popróbuje gdy będę miał w końcu normalne warunki.


  • +
  • -
  • 0

#7 KrawiecRWS

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:30
  • Imię:Artur
  • Lokalizacja:Suffolk Anglia / Kurzyna Sr Poland
Offline

Napisano 15.09.2019 14:41

Plugin przetestowany na serwerze. Działa świetnie :)


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych